Finále Australian Open 2020: Novak Djokovic vs Dominic Thiem | Kde sledovat a podrobnosti o živém přenosu

Novak Djokovič a Dominic Thiem

Novak Djokovič a Dominic Thiem

Bylo to nádherných čtrnáct dní na Australian Open 2020, protože Novak Djokovic a Dominic Thiem vstoupí do Arény Roda Lavera, aby se střetli proti sobě a určili šampiona pro letošní rok. Poslední dva muži stojící na Australian Open, Thiem a Djokovič se proti sobě postaví poprvé ve finále grandslamu. Vzrušení vzbudilo, když Djokovič vstoupí do svého osmého finále v Melbourne v naději na rekordní osmý titul na Australian Open, zatímco Thiem by zoufale toužil vyhrát svůj první grandslam.

Odvedení Novaka Djokoviče vyžadovalo odvážné úsilí, aby se odrazil neochotný Roger Federer, který do toho dal všechno, přestože byl trochu unavený a možná i zraněný. Vzhledem k tomu, že Federer vedl v úvodním setu 4: 1 a dokonce měl možnost podávat první set, nikdo si nemyslel, že by Djokovič dokázal zápas otočit, ale dvaatřicetiletý Srb dokázal, že se všichni opět mýlili. Poté opakovaně lámal Rogera, Djokovič to dotáhl do tie-breaku a zabalil první set a netrvalo dlouho a zajistil si rovné vítězství proti dvacetinásobnému grandslamovému šampionovi, který se hodně trápil. Djokovič vyhrál zápas a zmařil Rogerovi sny o prodloužení jeho grandslamového rekordu skóre 7-6, 6-4, 6-3. S touto výhrou vstoupil extrémně fit Srb do svého osmého finále na Australian Open.

Další zuřící silou v tomto turnaji byla Rakušan Dominic Thiem. Hráč Next-Gen je místem, kde se mluví už nějakou dobu, a vždy vykazoval známky velikosti. Na Australian Open hrál Thiem neuvěřitelně dobře a ve vyhroceném čtvrtfinálovém střetu sestřelil světovou jedničku Rafaela Nadala. Thiem byl proti Španělovi extrémně silný a poslal ho z turnaje ve čtyřech setech. Jeho semifinálový střet se ukázal být napínavější, protože první grandslamový semifinalista nastoupil proti Alexandru Zverevovi ve vysoce oktanovém střetu, který skončil tím, že si Thiem zarezervoval lístek na své třetí grandslamové finále a první v Austrálii. Mladý Rakušan porazil Zvereva 3: 6, 6: 4, 7: 6, 7: 6.

Thiem i Djokovič se honí za historií, když soutěží o titul na Australian Open. Zatímco Djokovič touží po svém 17. majoru a rekordním 8. titulu z Australian Open, Thiem doufá, že se mu potřetí na grandslamovém finále poštěstí. Srb vede hlavou k sobě za stavu 6: 4, ale v poslední době to byl Thiem, kdo ovládl Djokoviče. Vzhledem k tomu, že do zápasu vstupují dva super fit hráči, můžeme očekávat, že věci budou nesmírně napjaté, zatímco čekáme na vytvoření historie. To se teprve uvidí, jestli Thiem dokáže zabránit Srbovi v získání dalšího titulu a zároveň si nárokovat ten první pro sebe.

Zde je vše, co potřebujete vědět o Australian Open 2020

Datum: 20. ledna - 2. února 2020

Kategorie: Grand Slam

Umístění: Melbourne Park, Melbourne, Austrálie

Povrch: Hardcourt

Peníze celkem: 71 000 000 $

Peníze šampionů ve dvouhře mužů: 4 120 000 $

Ceny finalistů mužské dvouhry: 2 065 000 $

Čas finále mužské dvouhry: [2] Novak Djokovic vs [5] Dominic Thiem v Rod Laver Arena přibližně ve 14:00 IST dne 2. února 2020


Kde sledovat Australian Open 2020?

POUŽITÍ - ESPN a ESPN2

Velká Británie a Evropa - Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD

Indie - Sony Six, Sony Ten 2, Sony Six HD a Sony Ten 2 HD, Sony Ten 3 (shoduje se s hindským komentářem)


Podrobnosti o živém přenosu na Australian Open 2020

Přímý přenos Australian Open 2020 je k dispozici na Tenisová televize (ke službě je nutné předplatné).

Zápasy lze streamovat živě SonyLiv taky.

Chcete -li dostávat pravidelné aktualizace a důležité informace o zápasech, sledujte Australian Open TV .


Sledujte Sportskeeda a získejte Výsledky Australian Open 2020 , seznam vítězů Australian Open , nejnovější zprávy a aktualizace.

Populární Problémy

Sloane Stephensová postoupila, ale obhájkyně titulu Ekatarina Makarova byla ve smíšený den poslána do Washingtonu.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy NASCAR All-Star Race 2019 online zdarma.

Jak vyhrát hru v Mario Superstar Baseball. Mario dělá všechno, že? Fotbal, tenis, golf-a nyní baseball! Velká americká zábava. Zde je pár tipů a technik, které vám pomohou být úspěšnými v Mario Superstar Baseball ....

Roger Federer měl ve svém úvodním kole pomalý start, ale ve svém zápase s Damirem Dzumhurem se bude snažit věci naolejovat! .

Jak zacházet se ztrátou zubní skloviny. Smalt je nejzevnější vrstva, která pokrývá korunku zubů. Je tenká, průsvitná a nejtvrdší tkáň v těle. Smalt působí jako ochranná vrstva, která pomáhá chránit zuby, zatímco ...

Serena Williamsová se setká se Shelby Rogersovou ve čtvrtfinále Top Seed Open 2020 v Lexingtonu. Čtvrtfinále mezi oběma hráči je jejich prvním setkáním na WTA Tour.