Novak Djokovic se s partnerem dlouholetého přítele Carlose Gomeza-Herrery na Mallorce zdvojnásobí

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Novak Djokovic bude tento týden partnerem Španělska Carlose Gomez-Herrery ve čtyřhře na Mallorce. Zahajovací turnaj ATP 250, jedna z finálových akcí před Wimbledonem, má podle plánu začít později v sobotu.

Carlos Gomez-Herrera dosáhl v loňském roce kariérního žebříčku ATP ve čtyřhře na 257. Spolu s Novakem Djokovičem se v zápase úvodního kola utkají s bosenské Tomislavem Brkičem a srbským Nikola Cacicem.

Djokovič se také zúčastní veterána Španělska Feliciana Lopeze v exhibičním zápase před začátkem turnaje, u příležitosti slavnostního otevření venkovského klubu Mallorca. Světová jednička vstoupila do slosování čtyřhry pouze na Mallorce a nebude figurovat ve dvouhře.

Novak Djokovic a Carlos Gomez-Herrera jsou přátelé téměř deset let

Carlos Gomez-Herrera se s Novakem Djokovičem setkal téměř před deseti lety v Madridu a od té doby se se Srbem stal dobrým přítelem. Duo hrálo čtyřhru společně v Dubaji v roce 2014, ale svůj první zápas prohrálo s Tomaszem Bednářkem a Lukášem Dlouhým v tiebreaker třetí sady.

V loňském roce Carlos Gomez-Herrera vyjádřil svou podporu Fondu pro pomoc hráčům Novaka Djokoviče, který měl poskytnout pomoc konkurentům zařazeným mimo první stovku, kteří byli nejvíce postiženi pandemií COVID-19.

Gomez-Herrera poukázal na to, že Djokovic dělá pro hráče v zákulisí hodně a že bere v úvahu jejich potíže a potřeby tím, že s nimi mluví přímo.

'Novak Djokovic pracuje pro nás pro všechny,' řekla Gomez-Herrera. 'Je si velmi dobře vědom bojů a ve všech těchto vězních podmínkách je prožil na vlastní kůži.' Požádal mě o spoustu informací. '
„Nejvíce pomáhá ten, kdo to nejvíce inzeruje; nejvíce pomáhá ten, kdo nastoupí a udělá to, “dodal Španěl. 'On (Novak) se snaží pomoci, ale nedostává se mu jednomyslné podpory.'

Gomez-Herrera také pochválil světovou jedničku za to, že zůstala při zemi a nenechala si svůj úspěch dostat do hlavy.

'Je odrazem toho, že být jedničkou a mít úspěch, který máš, nestojí za to věřit, že jsi nad ostatními,' řekla Gomez-Herrera.

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete online streamovat temnou novou minisérii FX A Christmas Carol. Série je založena na stejnojmenné novele z roku 1843 od Charlese Dickense.

Novak Djokovic, polekaný sérií porážek Federera a Nadala a jednou konkrétní ztrátou v roce 2010, to téměř vzdal. Srb po tomto nízkém bodě stiskl tlačítko reset a od té doby se rozplakal.

Seznam nejkratších hráčů, kteří v historii zdobili tenis.

Turnaje ATP a WTA Tour, které se mají letos hrát v Číně, byly zrušeny.

Jak zjistit, zda jste připraveni randit s dívkou. Jste zmatení z toho, zda se přesunout na dívku? Ať už jste nikdy s nikým nechodili nebo se po rozchodu vracíte zpět na seznamovací scénu, může být těžké zjistit, zda ...