Jak používat Kong

Kong je značka, která vyrábí super robustní hračky pro psy, které vydrží i ty nejostřejší zuby. Hračky Kong jsou uprostřed duté, takže je můžete naplnit pamlsky a potravinami, které má váš pes nejraději. Ujistěte se, že svému psovi podáváte jídlo, které je pro něj bezpečné jíst, a vždy po každém použití vymyjte Kong.

Metoda 1 ze 3: Naplnění Konga

 1. Obrázek s názvem Use a Kong Krok 1

  1 Smíchejte granule a mokré krmivo pro psy a vytvořte hustou směs. Nalijte asi 1/2 šálku (64 g) suchého krmiva pro psy do misky a promíchejte s trochou mokrého krmiva pro psy. Smíchejte své ingredience dohromady, aby se spojily, aby se spojily a bylo snazší je vložit do hračky. Můžete vyzkoušet různé směsi jídel podle toho, co má váš pes rád. Nezapomeňte smíchat pevná jídla s měkčími potravinami, aby se směs spojila.
  • Zkuste například kombinovat pyré z dýně, špenátu a jablečné omáčky pro podzimní chuť, nebo smíchejte krocan, mrkev a smetanový sýr na letní piknik. Ovoce, zelenina a pyré jsou zdravou volbou.
  • Pokud váš pes drží omezenou dietu, poraďte se s veterinářem, než si vyberete přísady, které do Kongu dáte.
  • Než je zahrnete, dvakrát zkontrolujte, zda jsou potraviny pro psy bezpečné. Cibule, česnek, hrozny a kuřecí kosti jsou například pro psy škodlivé a mohou z nich onemocnět.


 2. 2 Lžící směs do Kongu naplňte do 2/3. Otevření Kongu je docela široké, takže byste měli být schopni použít běžnou polévkovou lžíci k přenosu směsi. Naplňte hračku, dokud nebude téměř, ale ne zcela, plná.
  • Pokud plníte malý Kong, možná budete muset místo lžíce použít nanukovou tyčinku.
 3. 3 Na Kong natřete arašídové máslo, aby se utěsnilo. Abyste Kong uzavřeli, abyste zajistili, že směs nevypadne, použijte nůž a jemně rozetřete trochu arašídového másla do horní 1/3 Kongu. Nebo pokud váš pes nemá rád arašídové máslo, vezměte plechovku s rozprašovacím sýrem a nastříkejte ji na samý vrchol Kongu.

  Varování: Pokud používáte arašídové máslo, dvakrát zkontrolujte, zda v něm není žádný xylitol. Toto sladidlo je pro psy škodlivé.

 4. Obrázek s názvem Použijte krok Kong 4

  4 Zmrazte Konga pro další výzvu pro vašeho psa. Pokud je váš pes velmi dobrý v ničení hraček nebo ho chcete pobavit na několik hodin, vložte svůj plný Kong do mrazničky asi na 1 hodinu, aby ingredience společně zmrzly. Váš pes bude muset tvrději pracovat, aby dosáhl na své pamlsky, protože jsou všichni slepeni.
  • Je to skvělý způsob, jak dát svému psovi chladnou pochoutku v horkém letním dni.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Dát Kong svému psovi

 1. 1 Představte Konga svému psovi jako speciální pamlsek. Pokud váš pes nikdy předtím nepoužíval Kong, možná si tím zpočátku nebyl příliš jistý. Použijte laskavý, sladký hlas a řekněte svému psovi, že pro něj máte pamlsek. Položte ho na podlahu a nechte jej psa prohlédnout, aby uvnitř cítil vůni dobrot.

  Spropitné: Pokud je váš pes vybíravý jedlík, nezapomeňte Konga naplnit věcmi, které mají rádi. Mnohem pravděpodobnější je, že si zahrají s novou hračkou, pokud voní lahodně.

 2. Obrázek s názvem Use a Kong Step 6

  2 Dopřejte svému psovi Konga jako odměnu za dobré chování. Protože je Kong plný lahůdek, je skvělou cenou na konci dlouhé procházky nebo skvělého dne v psím parku. Pokud byl váš pes super dobrý, dáte mu Konga za pamlsky a zábavnou hračku.
  • Kongové uchovávají spoustu pamlsků, zkuste je tedy použít jako odměnu s mírou. Promluvte si se svým veterinářem o konkrétním množství pamlsků, které by váš pes měl mít za týden.
 3. 3 Použijte Kong ke zvládnutí úzkosti nebo vysoké energie vašeho psa. Pokud váš pes nemá rád samotu nebo má spoustu energie po celý den, dejte mu Konga, který ho na chvíli rozptýlí a zabaví. Vzhledem k tomu, že musí použít svůj mozek, aby se dostali k pamlsku, může je to unavit a cítit se dobře, až skončí.
  • Pokud váš pes štěká hodně, když odcházíte, Kong ho může udržet rozptýlené a tiché.
 4. 4 Zabraňte svému psovi žvýkat nebo kopat tím, že mu dáte Kong. Pokud váš pes miluje žvýkání nábytku nebo kopání děr ve dvoře, může potřebovat rozptýlení. Dejte jim plný Kong, aby je udrželi obsazené a méně pravděpodobné, že zničí oblasti vašeho domova.
 5. 5 Hrajte aport s prázdnou hračkou Kong. Kongs lze použít místo tenisového míčku, pokud chcete svému psovi trochu zacvičit. Zkuste hodit prázdnou hračku Kong po dvoře jako zábavný způsob, jak vydat energii. Na konci můžete Konga naplnit pamlsky a dát ho svému psovi.
  • Kong také vyrábí hračky, které plavou ve vodě, takže si můžete hrát aport na pláži.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Čištění Konga

 1. 1 Namočte Konga do teplé vody a mýdla na 15 minut. Naplňte malou misku nebo kbelík 3 šálky (710 ml) teplé vody a 2 až 3 kapkami mýdla na nádobí. Ponořte Kong zcela do vody a nechte jej tam asi 15 minut, abyste se zbavili případných zbytků ošetření.
  • Váš pes pravděpodobně jazykem vyčistil vnitřek Kongu docela dobře, takže se nebudete muset starat o to, abyste dostali velké kusy ven.
 2. 2 Vnitřek vydrhněte kartáčem na lahve nebo zubním kartáčkem. Ponořte štětec do mýdlové vody a poté smyjte vnitřek Kongu. Ujistěte se, že dosáhnete až dovnitř hračky, dokud nedosáhnete dna.

  Spropitné: Možná budete chtít kartáč věnovat pouze mytí svého Kongu, protože přísady v kombinaci se psím slintáním mohou být trochu hrubé.

  jak změnit tenisový grip
 3. 3 Vnitřek opláchněte teplou vodou nebo vložte do myčky. Můžete buď dokončit mytí svého Kongu ve dřezu jeho opláchnutím, nebo jej můžete položit na horní přihrádku vaší myčky a nechat jej proběhnout mycím cyklem. Kongs lze mýt v myčce, takže se v horké vodě nezkroutí ani nezmrští.
 4. Obrázek s názvem Use a Kong Step 13

  4 Před uložením Konga nechte vyschnout. Položte svůj Kong na ručník otvorem směrem ven, aby se voda mohla odpařit. Jakmile bude váš Kong úplně suchý, uložte jej do spíže nebo skříně, aby si váš pes mohl znovu a znovu užívat svou hračku.
  • Kongs jsou vyrobeny tak, aby byly robustní a dlouho vydržely, a to i pro psy, kteří rádi hodně žvýkají.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud si váš pes s Kongem nikdy předtím nehrál, může mu trvat několik minut, než si s ním začne čichat.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Vždy dvakrát zkontrolujte, zda svůj Kong plníte krmivem bezpečným pro psy.
 • Hrozny, vlašské ořechy, cibule a zvířecí kosti jsou pro vašeho psa škodlivé.
reklama

Věci, které budete potřebovat

Naplnění Konga

 • Kong
 • Miska
 • Lžíce

Čištění Konga

 • Miska
 • Saponát na nádobí
 • Ručník

Populární Problémy

Wimbledon 2011 živě: Rafael Nadal vs. Juan Martin del Potro

Krabice se dodávají ve všech tvarech, velikostech a materiálech. Stavba bedny je skvělý způsob, jak se dostat k základům zpracování dřeva nebo kovů. Tyto projekty se snadno dokončují a mohou vás seznámit se stroji a nástroji spojenými s ...

Krátký pohled na 5 nejlepších hráčů na ATP World Tour v roce 2017.

Jak si vyrobit domácí podložku na jógu. Chcete se dostat k józe, aniž byste utratili spoustu peněz za vybavení na jógu? Ačkoli existuje několik nástrojů jógy, které můžete použít ve své praxi, od jógových popruhů přes bloky až po skvělé jógové kalhoty, jógová podložka je pravděpodobně ...

Jak vypadat dobře na koncertě. Koncerty jsou skvělý způsob, jak si s přáteli užít živou hudbu od svých oblíbených umělců. Přípravě koncertu lze věnovat spoustu času a mnoho lidí chce na koncertě vypadat dobře od začátku do ...

Bývalá světová sedmička Barbara Schettová věří, že Novak Djokovič dokončí svou kariéru s více grandslamy než Roger Federer a Rafael Nadal.