Roger Federer bude mít jednu z největších výzev, jaké jsme kdy viděli, říká švýcarský tenisový expert

Roger Federer

Roger Federer

Dvacetinásobný vítěz Major Roger Federer uskuteční svůj očekávaný návrat na katarském ExxonMobil Open v Dauhá, který se bude hrát od 8. do 13. března. Švýcarský maestro, který je již rok mimo provoz, se bude snažit vrátit se do Dauhá, než odletí do Dubaje.

Nečinnost a věk Rogera Federera však vedly několik fanoušků k zpochybnění jeho konkurenční úrovně, když se vrátil. V této souvislosti nedávno hovořil švýcarský tenisový expert Heinz Gunthardt na německém webu Tagesanzeigher.ch o Federerově návratu.

základní pravidla raketbalu

Tenista, který se stal trenérem a který s Federerem v minulosti také spolupracoval, věří, že návrat švýcarského šampiona bude jednou z největších výzev, jaké jsme v tenise mohli vidět.

'Bude to jedna z největších výzev, jaké jste v tenise kdy viděli, o tom není pochyb.' Několik věcí se musí spojit. Musí se dobře pohybovat, budovat si sebevědomí, také ve svém těle, “řekl Gundhardt.

Po Dauhá se Roger Federer zúčastní bezplatného tenisového mistrovství Dubaj Dutry, které se má konat od 14. do 20. března. Gunthardt věří, že zatímco Federerovi chybí tréninkové tréninky, devětatřicetiletý hráč si vystačí se svou silnou sadou dovedností.

Švýcarský tenisový expert také tvrdil, že Federerovo hnutí bude klíčové pro jeho comeback

„Je to možné, ale určitě musí dobře sloužit,“ odpověděl Gunthardt na otázku, zda je reálné, aby fanoušci očekávali, že Federer bude hrát na vysoké úrovni. `` Je také jasné, že nebude příliš vhodný pro zápas, ale to není hlavní problém. Velkou otázkou je, jak dobře se bude pohybovat. '

'Proč ne?' - Gunthardt na Rogera Federera vyhrál 9. wimbledonský titul

Roger Federer drží v roce 2012 trofej Wimbledonu

Roger Federer drží v roce 2012 trofej Wimbledonu

sledujte hrbáč Notre Dame

Během rozhovoru byl švýcarský tenisový expert také dotázán, zda by Roger Federer mohl letos prosadit titul ve Wimbledonu. Gunthardt odpověděl kladně, vzhledem k tomu, že Federer dosáhl v All-England Clubu osmi triumfů.

'Absolutně. Proč ne?' Zavtipkoval Gunthardt.

Zatímco Federer byl mimo soutěžní akci, jeho úhlavní rivalové Rafael Nadal a Novak Djokovic pokračovali ve vítězství. Devětatřicetiletý hráč už nemusí být jediným okupantem v čele tabulky, ale Gunthardt věří, že fanoušci by měli být ohledně návratu Švýcarů optimističtí.

„A proč byste jako fanoušci neměli na tento comeback optimisticky čekat? Je to také mnohem zábavnější než být pesimistický, “řekl Gunthardt.

Populární Problémy

Tony Harrison a Jermell Charlo se v sobotu sejdou na očekávané odvetě. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje online bez kabelu.

MVP, Rookie of the Year a další pocty budou rozdány během pondělní přehlídky cen NBA 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos pořadu online.

Světová jednička Novak Djokovic a jedenáctinásobný šampion Rafael Nadal budou v roce 2021 na mistrovství světa v Monte Carlu titulovat pole spolu se světovou dvojkou Daniilem Medveděvem a světovou jedničkou.

Jak stárnete, nastanou chvíle, kdy budete chtít být znovu jen dítětem. Věci byly tenkrát mnohem jednodušší! Chcete -li se vrátit do zábavných časů dětství, zahrajte si všechny své oblíbené hry a pobavte se s přáteli a rodinou. Měl by jsi...

Pokud žijete ve Spojených státech a nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos dnešního zápasu Barcelona - Levante.

Jak jezdit na westernu. Obecně existují dva způsoby, jak jezdit na koni: anglický styl a západní styl. Západní styl zahrnuje řízení s vaší sedlovou pozicí, boky a lehkou reining na koňském krku (krk reining), zatímco anglický ...