Solinco přidává do své franšízy Whiteout dvě nové rakety

Model 18x20 a 18x20 s prodlouženou délkou mají tento týden vypadnout, což hráčům poskytne ještě více možností.Bylo to právě touto dobou loňského roku, kdy Solinco vydalo dvě zcela nové řady raket. Výrobce, známý svými polyesterovými strunami, představil franšízy Blackout a Whiteout, aby podpořil svůj cíl stát se kompletní společností pro tenisové vybavení. Během léta dorazily prodloužené verze těchto raket, aby rozšířily možnosti hratelnosti každého rámu. Nyní, pokračující ve svém cíli vyhovět potřebám náročných hráčů, přicházejí dva noví členové rodiny Whiteoutů.

Pro nezasvěcené je Whiteout rám o velikosti 98 čtverečních palců s tenkým, konstantním a středně pevným paprskem navrženým pro kontrolu a pocit. Je určen pro hráče s vyšší rychlostí švihu, kteří mohou generovat velkou část své vlastní síly. První nabídky obsahovaly poměrně rozšířený vzor strun 16x19, který poskytoval široké otočné okno a dobrý pop. Solinco si však uvědomuje, že existuje segment hráčů, kteří preferují rám s větší přesností, který vytváří pronikavější let míče.To je základ nových Whiteout 305 (18x20) a Whiteout 305 XTD (18x20). Pevnější vzor tětiv zvyšuje úroveň velení a má nižší úhel spuštění. Obecně není tak zběhlý ve vytváření rotace, ale je schopnější řídit údery po kurtu.

Model XTD je obzvláště zajímavý, protože mít extra délku v rámu 18x20 je něco jako jednorožec na trhu. S úhlopříčkou 27,5 palců poskytuje extra dosah a pákový efekt při střelách, jako jsou podání a obouruční backhandy, pro větší sílu a pluh. Nevýhodou jsou delší rozměry a dodatečná kyvná hmotnost obecně ztěžují manévrování.

Solinco Whiteout 305 XTD (18x20)Stejně jako dřívější verze Whiteout budou rakety 18x20 sdílet stejné základní technologie:

  • Modul kontroly hmotnosti —vyměnitelné základní desky o hmotnosti 5 nebo 10 gramů pro úpravu hmotnosti rámu.
  • 40T uhlíkové vlákno -materiál z uhlíkových vláken s vysokým modulem umístěný na 3 a 9 hodin pro zvýšení sweet spot, stability a síly rakety.
  • Technologie tekutých krystalů — vlákna z tekutých krystalů začleněná do rukojeti rakety, která snižují vibrace a zlepšují pocit a hru rakety.
  • Technologie pěnového jádra —Pěna s hustotou PU v hlavě rakety pro snížení vibrací a zlepšení pocitu při dopadu.

Stejně jako u ostatních Whiteoutů jsou rakety za cenu 220 USD. Budou k dispozici online a u prodejců od 24. března. V příštích týdnech se vraťte na podrobnější recenze.

Populární Problémy

Tsvetana Pironkova se po tříleté přestávce vrací k tenisu na US Open 2020. Bulhar v těžkém prvním zápase nastoupil proti ruské mladičce Liudmile Samsonové.

Stefan Edberg prozradil, jak Roger Federer během svého pracovního partnerství vyměnil rakety a upravil svou hru. Edberg také dodal, že díky možnosti trávit čas s trenérem Federerem se cítil neuvěřitelně poctěn.

Casper Ruud se utká s bývalým čtvrtfinalistou Jo-Wilfriedem Tsongou ve vzrušujícím zápase prvního kola na US Open 2021. Toto bude první setkání kariéry mezi Ruudem a Tsongou.

Roger Federer, Rafael Nadal, Marin Cilic, Maria Sharapova atd. Budou v akci 5. den.