Živý přenos Rams vs Seahawks: Jak se dívat bez kabelu

Zprávy Seahawks

Getty Russell Wilson upozornil NFL.

Seattle Seahawks mají šanci získat svou první západní korunu NFC od roku 2016, když v neděli pořádají Los Angeles Rams.

Utkání začíná v 16:05. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Rams vs Seahawks online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Los Angeles, Seattlu a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Rams vs Seahawks můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

tenisová obuv z bílého plátna

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Los Angeles, Seattlu a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Rams vs Seahawks můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

kreslení tenisového míčku

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Los Angeles a Seattlu

Živý přenos Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Rams vs Seahawks můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Pokud je hra na vašem trhu: Vidgo

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Los Angeles. V Seattlu NENÍ k dispozici

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Rams vs Seahawks můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Rams vs Seahawks živě v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.

bodování tie tie break

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Rams vs Seahawks na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Rams vs Seahawks

Seahawks si již zajistili místo v play -off, ale usilují o titul NFC West, protože v neděli hostují Rams. Berani získali to nejlepší z Seahawks ve svém prvním zápase v polovině listopadu, 23. – 16.

Tento týden je o čem to všechno je, abychom se dostali do tohoto bodu, řekl trenér Seahawks Pete Carroll. Být příležitostí k mistrovství, pokračovat v představování každé hry, kterou hrajeme, jako příležitosti mistrovství, takže procvičujeme tuto mentalitu ... Toto je další příležitost ukázat, že to chápeme, a víme, co děláme, a filozoficky jsme napjatí a propojeni, a že můžeme překonat výkonnost, jako bychom byli schopni proti opravdu skvělému fotbalovému týmu. Nic se tedy nemění.

Seattle vyhrál čtyři z posledních pěti, přičemž poslední bylo vítězství 20-15 nad Redskins minulý víkend. Zápas se bude odehrávat mezi pasažéry DK Metcalfem Seahawks Pro Bowl a Jalenem Ramseyem, který uzavírá roh. Metcalf měl jen 4 úlovky na 28 yardů v prvním zápase, kde ho po většinu hry následoval Ramsey.

Miluje zápasy, když přijdou takhle, pokud ano, v této hře, řekl Carroll. Uvidíme, jak s námi a se všemi budou chtít hrát. Ale má k tomu skvělý přístup. Ví, že to jsou příležitosti, aby se zlepšil, a vyzývají ho opravdu dobří hráči, proti kterým jde, a miluje to.

Rozvíjí opravdu širokou škálu dovedností, které může do naší hry přinést, a proti klukům, proti kterým jdeme, bude potřebovat každý kousek, aby našel nějaký prostor. Jsou opravdu dobří a houževnatí, takže sledování bude zábavné.

Zatímco Seahawks hledí na korunu divize, Berani se snaží udržet na hladině a udržet své naděje na play -off naživu. LA může zajistit umístění v play -off vítězstvím nebo výhrou nebo remízou v Chicagu. Minulý víkend se však budou muset odrazit od nemyslitelné prohry s dříve nevyhranými New York Jets.

jak tenisu rozumět

Ve všech třech fázích to nebylo dost dobré, řekl McVay po prohře. Tato ztráta nás bude demoralizovat jen tolik, kolik jí dovolíme. Bude to trapné. Je nám z toho špatně od žaludku, ale zbývají nám ještě dvě hry. ... Je to velmi pokorné, ale jdeme vpřed. To je vše, co vím, jak dělat.

Seahawks jsou favoritem 1 bodu na zápas, s celkovým součtem 47,5 bodu.


Populární Problémy

Sezóna EPL 2019-20 začíná v pátek, protože Liverpool se utká s Norwich City. Zde je návod, jak sledovat zápas online v USA nebo Kanadě.

Vedoucí představitelé SEC East Georgia se utkají s Auburnem v obrovském sobotním zápase v Jordan-Hare. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Velký porce John Isner bude čelit síle Stefanose Tsitsipase v 16. kole na Cincinnati Masters 2020. Isner zatím vede Tsitsipas s náskokem 2: 1.

Jak zabalit psí tlapku. Pokud váš pes bolí tlapku, může to být stresující! Naštěstí můžete rychle podniknout kroky, které jim pomohou zabalit zraněnou oblast. Při balení tlapky budete muset použít několik vrstev ochrany, ...

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování živého přenosu premiérového dílu Game of Thrones pro 8. sezónu v USA, Velké Británii a dalších.

Vévoda a Virginie se v sobotu setkají ve Final Four lakrosového turnaje mužů NCAA. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry zdarma.