Jak se dívat na New Mexico vs Liberty Football onlineGetty

Fotbalové týmy Liberty Flames budou v sobotu hostit New Mexico Lobos na Williams Stadium v ​​Lynchburgu ve Virginii.

Hra (začátek v 18:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních fotbalových her a dalších živých sportů každý týden, všech 30 dokumentů za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

pěnová raketa na stolní tenis

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat New Mexico vs Liberty v přímém přenosu na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


New Mexico vs Liberty Preview

Hlavní trenér Nového Mexika Bob Davie se v sobotu vrátí na postranní čáru Lobosu. Pětašedesátiletý mladík sledoval poslední dvě soutěže týmu-ztrátu silnic 66-14 na zápas Notre Dame Fighting Irish a domácí vítězství 55-52 nad Mew Mexico State Aggies-z domova po vážném zdravotním incidentu v útočné linii trenér Saga Tuitele sloužil jako úřadující hlavní trenér.

Jsem stoprocentně zpět a toužím se rozjet, řekl Davie v úterý na své týdenní tiskové konferenci Albuquerque Journal . Před námi je plná rychlost.

A dodal: Po pravdě řečeno, necítím se příliš odlišný. Cítím se jako několik dalších lidí, jako jsem já, než jsem si myslel. Možná se to stane, když máte zdraví, lidé prostě říkají, že si vás váží a mají vás rádi a jsou rádi, že jste zpět.

Zadák Redshirt druhého ročníku Tevaka Tuioti odehrál minulý týden svůj první start v sezóně, když dokončil 16 z 28 přihrávek na 3 přistání a 355 yardů na maximum proti Aggies. Na zemi přidal 59 yardů.

Věc s Tevakou je konzistence, řekl Davie, podle Albuquerque Journal. A upřímně řečeno, zůstat zdravý. Když má pravdu, má opravdu pravdu a je dobrý. Bylo zde několik vrcholů a údolí.

Před sezónou utrpěl Tuioti zlomenou klíční kost při prohře 52: 43 s Flames, čímž jeho sezóna skončila.

Trenér Davie vždy přináší energii do našeho týmu, řekl Tuioti v úterý, podle Albuquerque Journal. On je základem celé této věci. Postavil fotbal od Nového Mexika od základů, takže mít ho zpět je požehnání.

Liberty má vlastního nemocného hlavního trenéra - Hugh Freeze podstoupil operaci zad 16. srpna a trénoval poslední dva zápasy Flames, domácí vítězství, ze zvýšeného pódia za lavičkou týmu.

Minulý týden stál za většinou z jejich 62-27 drubování Hampton Pirates.

jak nosit pásku na ruku na tenisový loket

Po zápase se mi chodilo opravdu dobře. Ve skutečnosti většina bolesti, kterou cítím, sedí, řekl Freeze Novinky a pokrok . Možná to odezní, ale tento týden jsem dostal dobré zprávy a myslím, že mohu začít být aktivnější. Chtějí, abych to posoudil podle toho, jak se cítím, ale vše vypadalo pro doktory příjemné. Takže jsem vděčný.

Flames spěchali 38krát na 256 yardů a 6 přistání proti Pirátům. Dětský bek Joshua Mack dosáhl 10krát nejvyššího skóre na 55 yardů a svého prvního touchdownu od přestupu z Maine Black Bears.

Ve druhém poločase jsme se dostali do proudu věcí a pokračovali v běhu, řekl Mack, podle The News & Advance.


Populární Problémy

Raonic porazil Gaela Monfilse v těžce vybojovaném čtyřsetovém zápase, který trval přes dvě hodiny.

UFC 250 s titulky Nunes vs Spencer se koná v sobotu večer. Zde je návod, jak koupit PPV a sledovat všechny boje na ESPN Plus.

Sedmnáctinásobný grandslamový šampion odehraje v Dillí od 6. do 8. prosince 2014 dva zápasy.

Napětí strun je podceňováno a často přehlíženo. Od základů po dopad napětí na výkon a to, co profesionálové používají - vše pokryjeme.

Uprostřed uzavírky COVID-19 se Serena Williamsová podělila o svou rutinu domácího cvičení se sestrou Venuší. Duo začalo žít na Instagramu během 40minutové relace, během níž Serena odhalila, že jí nechybí kurt.