Jak být sociální

Být společenský vám může pomoci vybudovat smysluplná spojení, vyjít ze své ulity a cítit se méně izolovaní. Abyste mohli mluvit s lidmi, nemusíte být ani společenským motýlem. Vše, co potřebujete, je dobrý instinkt, sebevědomí a některé základní konverzační dovednosti. Jakmile vám bude příjemné mluvit s lidmi, můžete pracovat na vytváření plánů s nimi a trávit více času společenským stykem. Pokud chcete vědět, jak být sociální, podívejte se na krok 1, abyste byli na cestě.

Část 1 ze 3: Vedení konverzace

 1. Obrázek s názvem Be Social Krok 1

  1 Zbavte se strachu z odmítnutí. Jedním z důvodů, proč se lidé mohou cítit asociální, je ten, že se bojí, že budou odmítnuti, pokud se budou snažit setkat s lidmi. Jistě, to se může stát a všichni jsme cítili píchání ve snaze si s někým popovídat, jen aby byl ten člověk hrubý nebo se odvrátil. Nenechte se však tímto strachem zastavit a pozdravit lidi, pozvat lidi na setkání s vámi nebo se pokusit promluvit s někým, koho příliš dobře neznáte. Faktem je, že většina lidí je docela laskavá, jakmile jim dáte šanci; pokud jde o lidi, kteří se nemusí snažit o vaše pokusy o konverzaci, stejně jim to za to nestojí.
  • Ačkoli to může znít banálně, nikdy nevíte, dokud to nezkusíte. Pokud se s někým pokusíte setkat a on vás odmítne, pak na tom nejste o nic hůř než dříve. Pokud se však s vámi chce ten člověk potloukat, jste na cestě k získání přítele. Pokus o setkání s někým má mnohem více výhod než nevýhody, takže jaká je škoda při zkoušení?
  • Každý z nás ve svém životě čelí odmítnutí. Pokud se čas od času setkáte s odmítnutím, budete pracovat pouze na rozvoji zralosti a silné kůže; život je o tom, jak reagujete na odmítnutí, místo abyste se mu snažili vyhýbat.
  • Jen se zhluboka nadechněte, uvolněte se a připomeňte si, že nejhorší, co se může stát, když se snažíte být sociální, je, že ten člověk nechce být sociální zpět. Je to opravdu tragédie? Může to vypadat jako jeden, ale ve schématu věcí bude někdo, kdo vás odmítne, jen menší překážkou.


 2. Obrázek s názvem Be Social Krok 2

  2 Mít přístupnou řeč těla. Jeden jednoduchý způsob, jak být sociálnější, je vypadat přístupněji k lidem, se kterými byste mohli komunikovat. Pokud stojíte s otevřenou pozicí, držte ruce po stranách místo přeložených na hrudi a udržujte oční kontakt s lidmi, když s vámi mluví, pak budete mnohem přístupnější, než kdybyste byli shrbeni, úplně pohlceni ve svém mobilním telefonu nebo se vrtět ve spodní části svetru. Pokud máte ve tváři pozitivní výraz a přátelské chování, lidé s vámi budou mnohem častěji mluvit a budou si myslet, že s nimi chcete mluvit.
  • Možná máte uzavřenou řeč těla, aniž byste o tom věděli. Pokud jste stydliví, pak je pro vás přirozené ustoupit do své ulity jako způsob, jak odvrátit lidi. Pracujte na tom, abyste postupně otevřeli své tělo, postavili se tváří v tvář lidem, místo aby se od nich odvraceli, a vypadali, že chcete, aby s vámi lidé mluvili místo toho, abyste chtěli zůstat sami.
  • Snažit se více usmívat může mít obrovský dopad. Pokud vás lidé považují za přátelské, budou s větší pravděpodobností pokládat otázky nebo s vámi navázat konverzaci.
 3. Obrázek s názvem Be Social Krok 3

  3 Povídejte si. Jak se říká, na povídání není nic malého. Můžete mít pocit, že jste alergičtí na rozhovory s lidmi o počasí nebo místním sportovním týmu, ale toto je způsob, jak můžete začít rozvíjet vážnější pouto a poznávat lidi na hlubší úrovni. I když možná budete chtít skočit přímo do diskuse o tom, zda existuje Bůh, nebo o vašem komplikovaném vztahu s matkou, budete muset být schopni povrchnější konverzace s lidmi, než se dostanete na hlubší úroveň. Nemyslete si, že jste nad řečmi nebo že na to nemáte čas; místo toho to berte jako způsob, jak směřovat ke skutečnému poznávání lidí. Zde je několik rad, jak si povídat:
  • Dobře, takže možná mluvit o počasí není to nejzajímavější na světě. Počasí ale můžete využít k povídání o zajímavějších tématech. Pokud si někdo například stěžuje na to, jak ho déšť celý víkend zadržoval, můžete se zeptat, zda měl čas sledovat něco dobrého v televizi; použijte to jako záminku k vyvolání vašeho oblíbeného filmu nebo televizní show.
  • Pokud má někdo na sobě neobvyklý šperk, můžete jej pochválit a zjistit, zda za ním není příběh. Možná to povede k diskusi o tom, jak jim to dala babička té osoby, nebo o tom, jak tato osoba získala svůj náhrdelník ze skla Murano v Itálii, kam jste se toužili dostat.
  • Když mluvíte, vyhněte se pokládání otázek typu ano nebo ne, které by mohly konverzaci zkrátit. Místo toho pokládejte otázky, které vyžadují delší odpověď. Místo toho, abyste se zeptali: „Udělali jste o víkendu něco zábavného?“ můžete se zeptat: „Co jsi dělal o víkendu? takže ten člověk má více prostoru k rozhovoru.
  • Nejprve se vyhněte příliš osobním otázkám. Držte se snadných témat, jako jsou koníčky, sport, kapely nebo domácí mazlíčci, a počkejte, až se člověk trochu otevře.
 4. Obrázek s názvem Be Social Krok 4

  4 Zajímejte se, ne zajímavě. Můžete si myslet, že nejlepší způsob, jak být sociální, je přimět lidi, aby si mysleli, že jste úžasný člověk, se kterým potřebují trávit více času. To rozhodně nemůže ublížit, ale faktem je, že lidé mnohem častěji chtějí komunikovat s lidmi, kteří se o ně zajímají, místo lidí, kteří jsou zajímaví obecně. I když můžete určitě odhalit informace o sobě, jedním ze způsobů, jak se více stýkat, je ukázat skutečný zájem lidem tím, že jim položíte otázky a ukážete, že vám na jejich životech záleží. Zde je několik věcí, na které se jich můžete zeptat:
  • Jejich oblíbené kapely, sportovní týmy, filmy nebo televizní pořady
  • Jejich koníčky nebo zájmy mimo práci nebo školu
  • Oblíbená místa, která navštívili
  • Pokud mají nějaké domácí mazlíčky
  • Jak se jim líbí místo, kde žijí
  • Jaký byl jejich rozhovor/basketbalový zápas/víkendový výlet
  • Jejich plány na víkend, léto nebo prázdniny
 5. Obrázek s názvem Be Social Krok 5

  5 Přijměte nové lidi. Lidé, kteří mají problém být sociální, se obvykle bojí, nedůvěřují nebo jsou skeptičtí vůči novým lidem. Mohou si myslet, že noví lidé jim nemají co nabídnout a že se lépe drží známého. Měli byste si myslet, že novým lidem určitě stojí za to se seznámit - a že jste pro někoho nový člověk. Místo toho, abyste byli skeptičtí k novým lidem, dokud se vám neprokážou, zkuste předpokládat, že většina lidí má dobré úmysly, a dejte jim prospěch z pochybností. Pokud místo potenciálních nepřátel přistupujete k novým lidem jako k potenciálním přátelům, budete na cestě k mnohem společenštějšímu chování.
  • Pokud stojíte ve skupině a vidíte někoho, koho neznáte, představte se místo toho, abyste se na toho člověka trapně usmívali nebo od něj odvraceli zrak. Každého vaše iniciativa zaujme.
  • Pokud uvidíte nového člověka, který nikoho nezná, vyjděte mu vstříc, aby se cítil dobře. Toto je základní laskavost, která nezůstane bez povšimnutí.
 6. Obrázek s názvem Be Social Step 6

  6 Naučte se číst lidi. Další způsob, jak být sociální, když mluvíte s lidmi, je naučit se je číst, i když říkají opak toho, co cítí. Měli byste se stát mistrem v dekódování řeči těla a měli byste být schopni poznat, jak se člověk cítí, pouze z toho, jak tato osoba stojí, nebo podle výrazu ve tváři, když nemluví. Pokud vám někdo říká, že se má dobře, ale vidíte, že má oteklé oči nebo že jeho oblečení vypadá trochu rozcuchané, pak možná zjistíte, že ve skutečnosti potřebuje pomocnou ruku.
  • Chcete -li konverzovat s lidmi, měli byste se dostat za povrch a zkusit zjistit, co se vám daný člověk skutečně snaží říci. Pokud jste ve skupině a jeden člověk se snaží couvnout nebo se rozhlížet kolem sebe, může být znuděný a nepohodlný a může potřebovat pomoc.
  • Pokud mluvíte s někým, kdo neustále kontroluje čas nebo přechází z nohy na nohu, pak tato osoba může přijít pozdě nebo být nervózní; je v pořádku říci, že vidíte, že se toho člověk hodně děje, a že se těšíte na pozdější chatování.
  reklama

Část 2 ze 3: Budování spojení

 1. Obrázek s názvem Be Social Step 7

  1 Oslovte své současné známé. Můžete si myslet, že máte problém být sociální, protože neznáte jedinou osobu, se kterou by stálo za to se stýkat, nebo že v okolí není nikdo, kdo by se s vámi chtěl setkat. V tom se mýlíš! Váš život je plný potenciálních přátel a je jen na vás, abyste si je našli. Možná si neuvědomujete, že dívka, která sedí za vámi v matematice, chlap z vašeho plaveckého týmu nebo dokonce váš soused, by mohla skončit jako jedna z vašich nejlepších kamarádek. Najděte lidi, které trochu znáte, a požádejte je, aby si dali kávu nebo se potloukali v nenápadném prostředí. Brzy budete na cestě k získávání nových přátel.
  • Nestyď se. Požádat někoho, aby se potloukal nízkotlakým způsobem, jako je popadnutí kávy nebo společná zajímavá přednáška nebo film, není velký problém. Nikoho nezveš na ples ani ho nepožádáš o ruku. Chce to jen trochu času.
  • Zamyslete se: je ve vašem životě někdo, kdo vypadá skvěle a koho byste si vždy přál znát trochu lépe? Co nejhoršího se může stát, když se k této osobě přiblížíte?
 2. Obrázek s názvem Be Social Step 8

  2 Najděte si nové koníčky nebo zájmy. Dalším způsobem, jak budovat kontakty s více lidmi, je věnovat se novému koníčku nebo zájmu. Může to být ve vaší škole, v práci nebo ve vaší komunitě. Můžete jít na lekci jógy a spřátelit se s osobou na podložce vedle té vaší. Můžete se připojit k rec volejbalovému týmu a spřátelit se s lidmi ve vašem týmu. Můžete se zúčastnit hodiny umění a najít pár lidí, kteří sdílejí vaše zájmy. Čím více se tam budete objevovat, tím větší je pravděpodobnost, že se spojíte s lidmi, kteří vás zajímají.
  • Pokud budete trávit více času prací na něčem, na čem vám záleží, je také pravděpodobnější, že se spřátelíte s lidmi kolem sebe, protože budou sdílet vaše zájmy. I když právě rozvíjíte vášeň pro nový koníček, můžete najít někoho, kdo sdílí toto společné pouto.
  • Nalezení nových koníčků nebo zájmů vám také pomůže stát se více společenskými jednoduše proto, že si zvyknete vystoupit ze své komfortní zóny a více se tam dostat, což je přesně to, co musíte udělat, abyste byli sociální.
 3. Obrázek s názvem Be Social Step 9

  3 Nabídněte více pozvánek. Lidé, kteří jsou společenští, vždy zvou lidi, aby se s nimi pobavili. Abyste mohli lidem rozeslat další pozvánky, nemusíte pořádat velkou párty. Nestyďte se požádat lidi, aby si s vámi poflakovali a pracovali na tom, abyste přemýšleli o něčem, o co byste mohli lidi požádat. Jen se usmějte, rozbalte pozvánku a dejte jasně najevo, že to není žádný problém, pokud je ten člověk příliš zaneprázdněný na to, aby se potloukal. Zde je několik způsobů, jak můžete rozšířit pozvánky pro lidi na setkání s vámi:
  • Požádejte někoho ze své třídy, aby byl součástí studijní skupiny s vámi
  • Pozvěte někoho známého, aby s vámi udělal nějakou práci v kavárně
  • Pokud někdo, koho znáte, sdílí vaši lásku k určité kapele nebo herečce, pozvěte ji na koncert nebo film
  • Požádejte spolupracovníka, aby s vámi vyrazil na oběd nebo kávu
  • Zorganizujte si šťastnou hodinu v práci
  • Pozvěte několik lidí, aby sledovali populární televizní pořad, jako je např Oranžová je nová černá a objednejte si pizzu
  • Uspořádejte neformální softball, basketbal nebo fotbal
  • Požádejte přítele, aby vám pomohl spustit čtení poezie u vás doma nebo v kavárně
 4. Obrázek s názvem Be Social Step 10

  4 Přijměte další pozvánky. Pokud se obáváte, že budete sociální, pak je pravděpodobné, že jste typ člověka, který má tendenci odmítat všechny vaše pozvánky. Ačkoli byste neměli chodit s lidmi, kteří vám dělají nepříjemnosti, měli byste pracovat na tom, abyste lidem dali šanci. Pokud vás někdo pozve na studijní setkání, večírek nebo šťastnou hodinu, místo toho, abyste instinktivně řekli ne, měli byste to zkusit. Pokud se tam opravdu nemáte dobře, můžete kdykoli odejít - nikdo vás nebude nutit zůstat. Polovina úspěchu v životě pochází z pouhého objevování.
  • Pokud jste opravdu nervózní z přijetí pozvánky, protože si nejste úplně jisti, co očekávat, zkuste si položit několik otázek, abyste si položili půdu, abyste se cítili pohodlněji. Pokud jste pozváni na večírek, podívejte se, jestli tam bude někdo další, koho znáte. Pokud jste pozváni na koncert, zeptejte se, jaké je místo konání. Pokud máte pocit, že máte větší představu o tom, co očekávat, budete z této příležitosti méně nervózní.
 5. Obrázek s názvem Be Social Step 11

  5 Trávit více času mimo dům. I když se nemusíte bloudit na okamžitou párty, jakmile vyjdete z domu, rozhodně nebudete mít šanci být společenštější, pokud jste zavřeni uvnitř. Právě pobyt venku vám dává příležitost navázat konverzaci nebo poznat někoho nového. Místo učení doma jděte do kavárny, kde byste mohli začít konverzovat s osobou sedící vedle vás. Vydáte -li se na čaj nebo oběd, získáte příležitost narazit na někoho známého a několik minut si společně sednout. Čím více času strávíte ve světě, tím větší je pravděpodobnost, že se s někým spojíte.
  • Už jen to, že jste venku ve světě, vám pomůže vytvořit si návyk být kolem jiných lidí. Čím více času strávíte kolem jiných lidí, tím více si zvyknete na pozdravování lidí, povídání a zmírňování jakékoli sociální úzkosti, kterou můžete mít.
  • Také když jste venku ve světě, na slunci a na čerstvém vzduchu, budete se cítit méně izolovaní a pravděpodobněji se budete spojovat s ostatními lidmi. Když jste zvyklí být sami, může být těžké se stýkat.
 6. Obrázek s názvem Be Social Step 12

  6 Buďte více zapojeni na svém pracovišti nebo ve škole. Pokud chcete vybudovat více kontaktů s lidmi, pak je jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, být více zapojeni na svém pracovišti nebo ve škole. Pokud máte práci, zkuste se zapojit do organizování šťastných hodin, svátků, pracovních dobrovolnických akcí nebo nedělních softbalových lig. Měl by existovat výbor, ke kterému se můžete připojit, nebo událost, kterou můžete pomoci provozovat, což by vám mělo pomoci poznat více lidí. Pokud jde o školu, připojení k novinám, ročence, studentské radě nebo fotbalovému nebo tenisovému týmu vám také pomůže cítit se více zapojeni a poznat více lidí.
  • I když vám tyto věci nepomohou okamžitě získat nejlepšího přítele, pomůže vám to naučit se úzce spolupracovat s ostatními lidmi, být součástí týmu a mít každodenní sociální interakce s lidmi.
  • Pokud se připojíte ke studentské radě, nemusíte kandidovat na prezidenta. Začněte v malém a připojte se ke školní duchovní komisi nebo jinému aspektu organizace, který vám může pomoci dosáhnout dopadu, aniž byste byli v centru pozornosti.
 7. Obrázek s názvem Be Social Step 13

  7 Vyhněte se budování všech svých sociálních připojení na internetu. Dobře, pokud jste součástí smysluplné online komunity, kde si skutečně vyměňujete nápady s lidmi, kteří sdílejí vaše zájmy, pak skvělé. Ale pokud jste typ člověka, který tráví hodiny na Facebooku, g-chatu, Twitteru nebo jiných formách sociálních médií nebo interakcí, aniž by ve skutečnosti mluvil s kýmkoli osobně, pak můžete mít problém. Ačkoli vám někdo může dát like vaší fotky nebo zveřejnit komentář na něčí facebookové zdi vám může přinést chvilkovou radost, nenahradí to smysluplnou interakci s někým osobně.
  • Ve skutečnosti vám přílišná socializace na sociálních médiích může zabránit skutečným interakcím osobně; vyhněte se používání sociálních médií jako berličky a trávte více času rozhovory s lidmi tváří v tvář.
  • Facebook můžete použít k tomu, abyste byli v kontaktu s lidmi, ale nezapomeňte jim poslat zprávu na osobní setkání, použít je k pozvání lidí na skutečné události a obecně se snažit setkat se s lidmi mimo internet. Jinak se nebudete skutečně stýkat - budete pouze přijímat povrchní opatření, abyste se cítili spojeni s lidmi.
  reklama

Část 3 ze 3: Vytváření vztahů poslední

 1. Obrázek s názvem Be Social Step 14

  1 Dejte si čas vyjít ze své ulity. Přestože je důležité budovat spojení a učit se zapojit se do smysluplné konverzace, musíte také vědět, jak se dostat za povrch a aby vztahy opravdu vydržely. Klíčem je, že tato část vyžaduje čas a že ani sociální motýli nemusí neustále vytvářet smysluplná spojení. Důležité je, že si dáte čas otevřít se a vyjít ze své ulity, místo abyste očekávali, že po měsíci budete mít pět BFF. Mějte trpělivost se sebou i s lidmi kolem sebe a vězte, že vybudování smysluplných přátelství bude chvíli trvat.
  • Nejprve se můžete s někým seznámit a po několika šálcích kávy nebo po obědě můžete této osobě říkat váš přítel. Po několika měsících se možná začnete jeden druhému opravdu otevírat a brzy bude tato osoba jedním z vašich nejbližších. Pokud ale vztah uspěcháte, může to vyprchat; místo toho počítejte s tím, že navázání opravdových přátel bude nějakou dobu trvat.
 2. Obrázek s názvem Be Social Step 15

  2 Zůstaňte v kontaktu s lidmi. Dalším způsobem, jak vybudovat smysluplná sociální spojení, je zůstat v kontaktu s lidmi, na kterých vám záleží. Jistě, povídání a pár večírků vám může pomoci poznat lidi, ale pokud chcete zůstat přáteli, nemůžete jen tak vypadnout ze sítě. Pokud od někoho odmítnete tři nebo čtyři pozvánky, pak se vás tato osoba může vzdát. Pokud nezvednete telefon nebo neodpovíte na textové zprávy, vaše vztahy se rozplynou. Pokud se však budete snažit alespoň jednou týdně sejít se svými přáteli, rutinně plánovat a dát lidem vědět, že na ně myslíte, budete na cestě k vytvoření skutečných sociálních vazeb.
  • Ačkoli nemusíte být vždy poblíž, nechcete si ani vybudovat pověst vločky. Pokud chcete s lidmi budovat skutečné vztahy, pak musí mít pocit, že se na vás mohou spolehnout.
 3. Obrázek s názvem Be Social Step 16

  3 Zapište si data do kalendáře. Dalším způsobem, jak udržet vztahy s lidmi na poslední chvíli, je jednoduše se přinutit naplnit svůj kalendář společenským úsilím. Nyní se nemusíte nutit chodit ven s lidmi každý den v týdnu, ale měli byste plánovat alespoň jednou nebo dvakrát týdně, abyste udrželi společenský život. Už jen to, že řeknete, že budete na večírku nebo koncertu, a zařadit si to do kalendáře, vám může hodně pomoci, abyste měli pocit, že se váš společenský život vyvíjí smysluplně. Jakmile jsou data ve vašem kalendáři, učinili jste závazek a je důležité ho dodržovat.
  • Pokud máte opravdu nabitý týden, podívejte se, jestli dokážete zkombinovat sociální situaci s něčím, co musíte udělat. Možná pozvěte kamarádku, aby se s vámi učila na zkoušku z historie, nebo ji požádejte, aby se k vám přidala na týdenní lekci jógy, ke které jste se zavázali.
  • Samozřejmě je stejně důležité udělat si čas pro sebe. Pokud jste přirozeně introvertní nebo máte potíže se společenským životem, nemůžete přejít od toho, abyste byli neustále sami, a bez potíží se pořád potloukali s milionem přátel. Ujistěte se, že si uděláte čas na „já čas“ a že ho pro nic neobětujete.
 4. Obrázek s názvem Be Social Step 17

  4 Zaměřte se na kvalitu před kvantitou. Můžete si myslet, že být společenský znamená mluvit s milionem lidí celý den a celou noc. Ve skutečnosti je důležitější být sociální s několika lidmi, na kterých vám pravidelně záleží, místo toho, abyste svůj život naplnili spoustou lidí, na kterých vám vlastně nezáleží. Jen hrstka dobrých přátel může unést dlouhou cestu, díky které se budete cítit méně osamoceni a otevřenější. Najděte lidi, na kterých vám opravdu záleží, a zavažte se, že s nimi budete trávit čas.
  • Poflakovat se ve velkých skupinách samozřejmě může být zábava jednou za čas. Můžete to kombinovat s intimnějšími individuálními schůzkami s lidmi, kteří jsou vám blízcí.
 5. Obrázek s názvem Be Social Step 18

  5 Buďte dobrým posluchačem. Dalším způsobem, jak rozvíjet užší sociální vazby, je naučit se lidem skutečně naslouchat. To znamená odložit telefon a další rušivé prvky, když s vámi někdo mluví, navazuje oční kontakt a nepřerušuje osobu, která se vám snaží něco říct. Znamená to také pamatovat si, co vám ten člověk řekl, abyste na to mohli později navázat. Když si sednete s někým, na kom vám záleží, a dáte tomu člověku čas, ukážete mu, že jste přítel, kterého si stojí za to udržet.
  • Pokud s vámi vaše kamarádka mluví o boji, který má, snažte se její život příliš nesrovnávat s vaším, nebo to problém minimalizuje. Berte její situaci místo toho v její vlastní nominální hodnotě a využijte své zkušenosti k poskytnutí rady.
  • Pokud vám váš přítel řekne, že se chystá něco důležitého, měli byste se přihlásit, než se událost stane, popřát mu štěstí nebo se zeptat, jak to dopadlo. To ukazuje, že posloucháte a záleží vám na tom.
 6. Obrázek s názvem Be Social Step 19

  6 Ukažte lidem, jak moc pro vás znamenají. Dalším způsobem, jak překročit povrchní sociální spojení s lidmi, je ukázat jim, jak moc pro vás ve skutečnosti znamenají. To znamená udělat si čas poděkovat svým přátelům za to, že vám udělali laskavost, nebo jen dát této osobě vědět, jak moc pro vás její přátelství znamená. Ačkoli se můžete stydět dát lidem vědět, jak si jich vážíte, toto úsilí vám může hodně pomoci v rozvoji dlouhodobých a důležitých sociálních vazeb.
  • Pro svou přítelkyni můžete udělat laskavost, například si pro ni dát kávu nebo oběd, abyste ukázali, jak moc pro vás znamená.
  • Nemyslete si, že karty s poděkováním jsou zastaralé. Napsat jeden pro přítele, který vám pomohl, může opravdu znamenat rozdíl.
  • Dejte svým přátelům lásku, pozitivitu a komplimenty. Řekněte jim, proč jsou úžasní, od komplimentů jejich smyslu pro humor až po schopnost naslouchat.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Právě jsem se před několika měsíci přestěhoval z Číny do Ameriky a jsem v 8. třídě. Opravdu se bojím dělat chyby v gramatice a slovní zásobě, když mluvím s lidmi. Co bych měl dělat? Giselle DaSilva Neboj se. Pokud si z vás někdo dělá legraci, řekněte: „Nejsem nejlepší v mluvení anglicky, ale vsadím se, že mluvím lépe čínsky než vy!“. Mluvte dál s lidmi, dokud nenajdete laskavého člověka, který vás přijme. Skutečný přítel si z tebe nebude dělat legraci.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Rafael Nadal se bude tento týden těšit na svou neuspokojivou porážku ve třetím kole na Citi Open, když v Torontu zahajuje nabídku na rekordní šestý titul Canadian Open.

Memphis a Oregon se v úterý setkají v obrovské bitvě nejlepších 15 v Phil Knight Invitational. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak léčit artritidu kyčle. Pokud máte artritidu v kyčli, víte, jak to může být nepříjemné. Může omezit vaše aktivity a udržet vás v neustálé bolesti, což je důvod, proč je jednou z hlavních léčby artritidy kyčle bolest a nemoc ...

Gonzaga a Severní Karolína se ve středu večer ve Spokane setkávají při obrovském zúčtování. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Grigor Dimitrov neporazil Rogera Federera na sedmi setkáních před čtvrtfinálovým zápasem US Open 2019. Na ženské straně se na seznamu velmi výrazně objevila Serena Williamsová.

Napětí strun je podceňováno a často přehlíženo. Od základů po dopad napětí na výkon a to, co profesionálové používají - vše pokryjeme.