Olympijské hry 2021: Petra Kvitová vs. Jasmine Paolini náhled, souboj a předpověď

Petra Kvitová

Petra Kvitová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Petra Kvitová vs Jasmine Paolini

datum : 25. července 2021

Turnaj : Olympijské hry 2021

Kolo : První kolo (kolo 64)

Místo : Ariake Tennis Park, Tokio, Japonsko

koupit pádlo na stolní tenis

Kategorie : Olympijské hry

Povrch : Venkovní tvrdé

Načasování zápasu: Cca. 15:00 místního času, 11:30 IST, 6:00 GMT, 2:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - NBC & Peacock TV | Velká Británie - televize BBC | Indie - Sony Liv

třetí bod v tenise

Náhled Petra Kvitová vs Jasmine Paolini

Desátá nasazená Petra Kvitová zahájí v neděli svou kampaň na olympijských hrách v Tokiu 2021 v prvním kole proti italské Jasmine Paolini.

Kvitová je jedinou hráčkou s olympijskou medailí ve dvouhře při losování žen, která si před pěti lety zajistila bronz v Riu. Jednatřicetiletý hráč, který během pátečního Přehlídky národů nesl českou vlajku, bude doufat, že tentokrát to půjde lépe.

Proti houževnatému soupeři v podobě Paoliniho však Kvitova čeká ošemetný první zápas.

Jasmine Paolini

Jasmine Paolini

Paolini má zatím v roce 2021 nesmírně úspěšnou sezónu. Italka spojila několik silných běhů, včetně prvního titulu WTA 125K v Bolu a druhého místa v Saint-Malo.

Většina velkých výsledků Paoliniho však přišla na antuce. Pětadvacetiletý mladík má na hardcourtu celkem špatnou bilanci 5-6 vítězství a pouze dvě z těchto výher přišla v hlavním tahu.

Petra Kvitova vs Jasmine Paolini proti sobě

Petra Kvitová vede Jasmine Paolini v jejich současném souboji se štíhlým rozdílem 1: 0. Kvitová v úvodním kole loňského Roland Garros zvítězila nad Italkou ve dvou setech.

Predikce Petra Kvitova vs Jasmine Paolini

Petra Kvitová vstupuje na olympijské hry, když prohrála poslední tři zápasy.

Petra Kvitová vstupuje na olympijské hry, když prohrála poslední tři zápasy.

Petra Kvitová vstupuje do soutěže jako pevná favoritka, ale od letošního Roland Garros bojuje se zraněním kotníku a ztrátou formy. Kvitová prohrála poslední tři zápasy v klusu a bude doufat, že sérii v neděli ukončí.

Čech je agresivní baseliner a dokáže ze země vygenerovat velké tempo. Ale její podání - kdysi její největší zbraň - bylo v posledních zápasech trochu na obtíž. Kvitová na některé letošní prohry vykašlala zásadní dvojchyby a její počet služeb bude v zápase s Jasmine Paolini klíčový.

Paolini na své straně spoléhá na svou neuvěřitelnou rychlost a konzistenci nohou od základní čáry, aby své soupeře srazila. Ital se bude snažit zapojit do dlouhých rally a proměnit tuto soutěž ve fyzickou záležitost, čemuž se Kvitova musí za každou cenu vyhnout.

aplikace Samsung Smart TV Disney

Kvitová nerada hraje v horkých a vlhkých podmínkách, takže bude muset držet body krátké a zachovat si energii. Pokud to Češka dokáže dostatečně důsledně, měla by projít bez úhony.

Předpověď: Petra Kvitová vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Falcons a Packers se setkají v pondělí večer ve fotbale ve 4. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru, pokud nemáte kabel.

Jak měřit rovnoběžnost. Rovnoběžnost je měřítkem toho, zda jsou dva povrchy objektu navzájem rovnoběžné, nebo zda jsou dvě čáry rovnoběžné. Rovnoběžně jednoduše znamená, že vzdálenosti mezi dvěma plochami nebo dvěma čarami jsou ...

Nákup bytového komplexu je dlouhý, někdy komplikovaný proces. Je pro vás důležité najít bytový komplex, o kterém si myslíte, že má potenciál vydělávat peníze. V případě potřeby vyhledejte nemovitosti a ...

Pokud máte romantické city k někomu, kdo se necítí stejně, většina lidí by navrhla vystřihnout tuto osobu z vašeho života. Někdy to ale není tak jednoduché. Možná pracujete společně, nebo chodíte do stejných tříd, nebo jste součástí ...

Vše, co potřebujete vědět o závěrečném turnaji Masters 1000 roku před US Open.

BET hit 'American Soul' se vrací ve středu na 2. sezónu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.