Jak vyhrát závod v Mario Kart Double Dash

Mario Kart Double Dash je obecně považován za jednu z nejlepších her všech dob vytvořených pro Nintendo GameCube a možná za nejzábavnější hru Mario Kart vůbec. Je to jediná hra, kde dva závodníci skutečně jezdí společně na stejné motokáře! Vyhrát závod ale není tak jednoduché, jak to vypadá. Zde je několik tipů a triků, které vám pomohou zlepšit vaši hru.Kroky

 1. 1 Vyberte si typ postav, který vám nejlépe vyhovuje. Závodník, kterého si vyberete, ovlivní, jaký druh motokáry můžete řídit. Můžete si vybrat ze tří typů ovladačů: Lehké, střední a těžké.
  • Lehcí řidiči mohou jezdit na jakémkoli druhu motokáry.
  • Řidiči střední hmotnosti mohou jezdit na středních a těžkých motokárách.
  • Těžké postavy mohou jezdit pouze v těžkých motokárách, takže vybírejte moudře.
 2. 2 Rozumějte lehkým postavám. Mezi lehké postavy patří Diddy Kong, Baby Mario, Baby Luigi, Koopa Troopa, ParaTroopa, Bowser Jr., Toad, Toadette.
 3. 3 Vyberte si mezi středními postavami. Mezi střední postavy patří Mario, Luigi, Peach, Daisy, Yoshi, Birdo, Waluigi.
 4. 4 Podívejte se, jestli se vám některá z těžkých postav líbí. Těžkými postavami jsou Donkey Kong, Bowser, Wario, Petey Piranha, King Boo.
 5. 5 Vyberte si motokáru. V závislosti na výběru vaší postavy budete moci závodit v určitých motokárách.
  • Light Karts mají dobrou akceleraci, ale celkově nižší maximální rychlosti. V těchto motokárách mohou jezdit jen lehké postavy.
  • Střední motokáry jsou průměrné ve všech aspektech závodění. Mohou v nich jezdit lehké a střední postavy.
  • Těžké motokáry mají špatnou akceleraci, ale mají celkově nejvyšší nejvyšší rychlosti. Každý může jezdit v těžkých motokárách.
 6. 6 Vyberte si trať nebo pohár, na kterém budete závodit. Vyberte si jeden z této hry, kde je 16 chodů rozdělených do 4 šálků. Jsou to houby, květiny, hvězdy a speciální. Každý pohár obsahuje 4 stopy a musíte si vybrat celý pohár, který chcete hrát v režimu Grand Prix, nebo jeden kurz v ostatních režimech. Existuje další pohár, který vám umožní hrát všechna hřiště současně pouze v režimu Grand Prix, a to je All-Cup Tour.
 7. 7 Začněte závodit. Pro velké zvýšení výkonu na začátku závodu musíte stisknout 'A' (které funguje jako plynový pedál) přesně ve chvíli, kdy obrazovka říká: 'Start!'. To lze snadno provést, protože obrazovka odpočítává od 3, 2 a poté 1 rovnoměrným tempem. Měli byste být schopni správně načasovat cvičením, pokud to zpočátku nechápete. K dispozici je také startovní podpora Double Dash a funguje stejně jako Rocket Start, kromě toho, že vy a váš spoluhráč musíte současně stisknout tlačítko plynového pedálu.
 8. 8 Věnujte pozornost tomu, jak položky fungují. Zjistěte, které mohou být použity pro váš vlastní prospěch, nebo pro zpomalení ostatních závodníků. Zde je několik základních věcí, které byste měli vědět:
  • Zelené skořápky: Pohybujte se po přímkách a krátce se převalíte po motokáře. Lze házet dozadu nebo dopředu.
  • Red Shells: Automaticky se dostanete domů na Kart před sebou a při nárazu vpřed je převrátíte. Pokud je hozen dozadu, funguje jako zelená skořápka, která cestuje pouze po přímkách.
  • Banán: Může být upuštěn, aby přejel jiné motokáry, což způsobí, že se vytočí.
  • Spiny Shell: Tyto modře zbarvené ostnaté mušle létají nad tratí ultrarychlými rychlostmi, dokud nenajde vůdce a nevybuchne je a kohokoli v jejich blízkosti.
  • Falešný předmět: Z dálky vypadají jako skutečné krabice s předměty, ale šokuje každého, kdo je natolik hloupý, že se ho dotkne.
  • Houba: Lze ji použít ke krátkodobému zvýšení rychlosti vašeho motokáry.
  • Hvězda: Dělá vás na určitou dobu neporazitelnými a zrychlí vás. Motokáry, kterých se dotkne hvězdná motokára, budou odeslány létat.
  • Thunderbolt: Zmenšuje velikost a rychlost každého kromě uživatele.
 9. 9 Používejte speciální zbraně. Kromě všech výše uvedených má každá postava svou vlastní speciální zbraň pro použití v závodě. Tyto zábavné doplňky mohou být ohnivé koule, vajíčka, bomby a další v závislosti na vaší postavě!
 10. 10 Držte se vždy na trati, vyjetí z kurzu vás výrazně zpomalí. Dávejte si také pozor na Dash Panels. Vaše motokára pojede mnohem rychleji při jízdě přes jednu.
 11. jedenáct Využijte výhod funkce Drift. Díky tomu se vaše auto může „unášet“ nebo řídit bez ztráty rychlosti.
 12. 12 Pokračujte v závodění. Svůj první závod nevyhrajete, pokud nebudete mít spoustu dalších zkušeností s Mario Kart. Čím více tedy budete cvičit, tím lépe, stejně jako u všeho ostatního. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Které postavy si mám vybrat? Obecně rád vybírám koopy pro trojité skořápky, což mi umožňuje blokovat spoustu příchozích granátů, když jsou poprvé. Malé postavy se zdají být nejlepší, přičemž koopas a ropuchy jsou spoustou profesionálních možností.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Při driftování střídejte vlevo a vpravo na ovládací páce, abyste získali krátké zvýšení rychlosti.
 • Pokud se v režimu Time Trial nestaráte o svůj čas, můžete se porozhlédnout po zkratkách nebo překážkách na hřištích bez potíží s předměty nebo jinými hráči.
 • Driftujte často, je to opravdu rozdíl.
 • Zjistěte vše o používání položky
 • Vyberte si své postavy a motokáry moudře!
 • Pokud jste začátečník, vyberte si Mushroom Cup a 50 ccm. Poté, co získáte první místo na 50cc Mushroom Cup, navrhněte udělat 50cc Flower Cup.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Jelikož se jedná o jednu z nejpopulárnějších her vůbec pro GameCube, Double Dash !! je obvykle k dispozici ve většině velkých obchodů. Ale protože hra je nyní zastaralá, je obtížnější sehnat je a možná budete muset koupit online.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Nintendo GameCube a ovladače
 • Paměťová karta GameCube

Populární Problémy

Sledujte událost 40. výročí A Capitol Fourth online právě zde.

13. sezóna seriálu Sister Wives je zpět na kanálu TLC. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.Zajímá vás, co znamená „dvojka“ v tenise? Vysvětlíme, co znamená dvojka, a poskytneme vám další zdroje, abyste se dozvěděli vše, co potřebujete vědět o bodování tenisu.

Skateboarding se stal natolik mainstreamem, že moderní bruslaři nosí téměř každý styl oblečení. Jak již bylo řečeno, existuje několik různých vzhledů, které jsou obvykle spojeny s kulturou bruslaře. Bruslaři mají tendenci nosit určitý styl ...Zajímá vás, jak streamovat fuboTV na televizi Samsung? Připravili jsme pro vás průvodce krok za krokem, který lze snadno sledovat!