Jak vyhrát závod v Mario Kart Double Dash

Mario Kart Double Dash je obecně považován za jednu z nejlepších her všech dob vytvořených pro Nintendo GameCube a možná za nejzábavnější hru Mario Kart vůbec. Je to jediná hra, kde dva závodníci skutečně jezdí společně na stejné motokáře! Vyhrát závod ale není tak jednoduché, jak to vypadá. Zde je několik tipů a triků, které vám pomohou zlepšit vaši hru.

Kroky

 1. 1 Vyberte si typ postav, který vám nejlépe vyhovuje. Závodník, kterého si vyberete, ovlivní, jaký druh motokáry můžete řídit. Můžete si vybrat ze tří typů ovladačů: Lehké, střední a těžké.
  • Lehcí řidiči mohou jezdit na jakémkoli druhu motokáry.
  • Řidiči střední hmotnosti mohou jezdit na středních a těžkých motokárách.
  • Těžké postavy mohou jezdit pouze v těžkých motokárách, takže vybírejte moudře.


 2. Obrázek s názvem Vyhrajte závod v Mario Kart Double Dash Krok 2 Bullet1

  2 Rozumějte lehkým postavám. Mezi lehké postavy patří Diddy Kong, Baby Mario, Baby Luigi, Koopa Troopa, ParaTroopa, Bowser Jr., Toad, Toadette.
 3. Obrázek s názvem Vyhrajte závod v Mario Kart Double Dash Krok 2 Bullet2

  3 Vyberte si mezi středními postavami. Mezi střední postavy patří Mario, Luigi, Peach, Daisy, Yoshi, Birdo, Waluigi.
 4. Obrázek s názvem Vyhrajte závod v Mario Kart Double Dash Krok 2 Bullet3

  4 Podívejte se, jestli se vám některá z těžkých postav líbí. Těžkými postavami jsou Donkey Kong, Bowser, Wario, Petey Piranha, King Boo.
 5. 5 Vyberte si motokáru. V závislosti na výběru vaší postavy budete moci závodit v určitých motokárách.
  • Light Karts mají dobrou akceleraci, ale celkově nižší maximální rychlosti. V těchto motokárách mohou jezdit jen lehké postavy. Obrázek s názvem Vyhrajte závod v Mario Kart Double Dash Krok 4

  • Střední motokáry jsou průměrné ve všech aspektech závodění. Mohou v nich jezdit lehké a střední postavy. Obrázek s názvem Vyhrajte závod v Mario Kart Double Dash Krok 5

  • Těžké motokáry mají špatnou akceleraci, ale mají celkově nejvyšší nejvyšší rychlosti. Každý může jezdit v těžkých motokárách. Obrázek s názvem Vyhrajte závod v Mario Kart Double Dash, krok 6

 6. Obrázek s názvem Vyhrajte závod v Mario Kart Double Dash, krok 7

  6 Vyberte si trať nebo pohár, na kterém budete závodit. Vyberte si jeden z této hry, kde je 16 chodů rozdělených do 4 šálků. Jsou to houby, květiny, hvězdy a speciální. Každý pohár obsahuje 4 stopy a musíte si vybrat celý pohár, který chcete hrát v režimu Grand Prix, nebo jeden kurz v ostatních režimech. Existuje další pohár, který vám umožní hrát všechna hřiště současně pouze v režimu Grand Prix, a to je All-Cup Tour.
 7. Obrázek s názvem Vyhrajte závod v Mario Kart Double Dash, krok 8

  7 Začněte závodit. Pro velké zvýšení výkonu na začátku závodu musíte stisknout 'A' (které funguje jako plynový pedál) přesně ve chvíli, kdy obrazovka říká: 'Start!'. To lze snadno provést, protože obrazovka odpočítává od 3, 2 a poté 1 rovnoměrným tempem. Měli byste být schopni správně načasovat cvičením, pokud to zpočátku nechápete. K dispozici je také startovní podpora Double Dash a funguje stejně jako Rocket Start, kromě toho, že vy a váš spoluhráč musíte současně stisknout tlačítko plynového pedálu.
 8. Obrázek s názvem Vyhrajte závod v Mario Kart Double Dash, krok 9

  8 Věnujte pozornost tomu, jak položky fungují. Zjistěte, které mohou být použity pro váš vlastní prospěch, nebo pro zpomalení ostatních závodníků. Zde je několik základních věcí, které byste měli vědět:
  • Zelené skořápky: Pohybujte se po přímkách a krátce se převalíte po motokáře. Lze házet dozadu nebo dopředu.
  • Red Shells: Automaticky se dostanete domů na Kart před sebou a při nárazu vpřed je převrátíte. Pokud je hozen dozadu, funguje jako zelená skořápka, která cestuje pouze po přímkách.
  • Banán: Může být upuštěn, aby přejel jiné motokáry, což způsobí, že se vytočí.
  • Spiny Shell: Tyto modře zbarvené ostnaté mušle létají nad tratí ultrarychlými rychlostmi, dokud nenajde vůdce a nevybuchne je a kohokoli v jejich blízkosti.
  • Falešný předmět: Z dálky vypadají jako skutečné krabice s předměty, ale šokuje každého, kdo je natolik hloupý, že se ho dotkne.
  • Houba: Lze ji použít ke krátkodobému zvýšení rychlosti vašeho motokáry.
  • Hvězda: Dělá vás na určitou dobu neporazitelnými a zrychlí vás. Motokáry, kterých se dotkne hvězdná motokára, budou odeslány létat.
  • Thunderbolt: Zmenšuje velikost a rychlost každého kromě uživatele.
 9. Obrázek s názvem Vyhrajte závod v Mario Kart Double Dash, krok 10

  9 Používejte speciální zbraně. Kromě všech výše uvedených má každá postava svou vlastní speciální zbraň pro použití v závodě. Tyto zábavné doplňky mohou být ohnivé koule, vajíčka, bomby a další v závislosti na vaší postavě!


 10. 10 Držte se vždy na trati, vyjetí z kurzu vás výrazně zpomalí. Dávejte si také pozor na Dash Panels. Vaše motokára pojede mnohem rychleji při jízdě přes jednu.


 11. jedenáct Využijte výhod funkce Drift. Díky tomu se vaše auto může „unášet“ nebo řídit bez ztráty rychlosti.


 12. 12 Pokračujte v závodění. Svůj první závod nevyhrajete, pokud nebudete mít spoustu dalších zkušeností s Mario Kart. Čím více tedy budete cvičit, tím lépe, stejně jako u všeho ostatního. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Které postavy si mám vybrat? Obecně rád vybírám koopy pro trojité skořápky, což mi umožňuje blokovat spoustu příchozích granátů, když jsou poprvé. Malé postavy se zdají být nejlepší, přičemž koopas a ropuchy jsou spoustou profesionálních možností.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Při driftování střídejte vlevo a vpravo na ovládací páce, abyste získali krátké zvýšení rychlosti.
 • Pokud se v režimu Time Trial nestaráte o svůj čas, můžete se porozhlédnout po zkratkách nebo překážkách na hřištích bez potíží s předměty nebo jinými hráči.
 • Driftujte často, je to opravdu rozdíl.
 • Zjistěte vše o používání položky
 • Vyberte si své postavy a motokáry moudře!
 • Pokud jste začátečník, vyberte si Mushroom Cup a 50 ccm. Poté, co získáte první místo na 50cc Mushroom Cup, navrhněte udělat 50cc Flower Cup.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Jelikož se jedná o jednu z nejpopulárnějších her vůbec pro GameCube, Double Dash !! je obvykle k dispozici ve většině velkých obchodů. Ale protože hra je nyní zastaralá, je obtížnější sehnat je a možná budete muset koupit online.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Nintendo GameCube a ovladače
 • Paměťová karta GameCube

Populární Problémy

Bývalý hráč světové dvojky Wojciech Fibak věří, že Roger Federer je jedinou tenisovou hvězdou, která může od špičkových sponzorů ovládat milionové smlouvy.

Roger Federer nedávno provedl videochat, kde hovořil o změnách v řadě raket Wilson Pro Staff řady RF97. Švýcar také prozradil, proč se po celá ta léta držel u Wilsona.

Bývalý finalista US Open Greg Rusedski nedávno přemýšlel o neúspěchu kolene Rogera Federera, který ho přinutil tento měsíc odstoupit z tokijské olympiády.

Syndrom hypermobility nebo dvojité klouby je charakterizován schopností pohybovat klouby za normální rozsah pohybu. To může někdy vést k bolestivým kloubům a ti s tímto stavem mohou být náchylnější k dislokacím ....

Novak Djokovič byl minulý měsíc centrem přitažlivosti v olympijské vesnici a Srb s potěšením zavázal své obdivovatele fotografiemi. Světová č.

Jak se zvednout, když se cítíte na dně. Pocit smutku není způsob, jak žít život. Ať už máte ve světě právo na depresi, zůstat ve stavu deprese není to, co byste měli dělat každý den. Jste chtěl ...