Cincinnati 2021: Ashleigh Barty vs Jil Teichmann Preview, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Ashleigh Barty ve Wimbledonu 2021

Ashleigh Barty ve Wimbledonu 2021

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Ashleigh Barty vs Jil Teichmann

Datum: 22. srpna 2021

Turnaj : Western & Southern Open

Kolo : Konečné

otevřené auto s tenisovým míčkem

Místo : Cincinnati, Spojené státy americké

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 1 835 490 $

Načasování zápasu: 14:00 místního času, 18:00 GMT, 23:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Ashleigh Barty vs. Jil Teichmann náhled

Ashleigh Barty se v neděli utká s nenasazeným Jilem Teichmannem ve finále Western and Southern Open 2021. Zatímco Bartyová byla v semifinále testována na vítězství 6-2, 7-5 nad Angelique Kerberovou, Teichmann způsobil rozrušení 6-2, 6-4 páté nasazené Karolině Plíškové.

Barty byla přinejmenším v horké formě. V roce 2021 má na svém kontě 39 vítězství, proti pouhým sedmi ztrátám.

Australan zahájil sezónu titulem na Yarra Valley Classic, než pokračoval ve zvedání trofejí v Miami, Stuttgartu a Wimbledonu. Barty také minulý měsíc debutovala na olympijských hrách v Tokiu, ale ztratila otvírák na Saru Sorribes Tormo. Přesto jí partnerství s Johnem Peersem vyneslo bronzovou medaili v kategorii smíšené čtyřhry.

Tento týden v Cincinnati světová jednička nepropadla během čtyř zápasů ani jednu sadu. Při nedělním soudu se bude ucházet o pátý titul v tomto roce.

Jil Teichmann na dubajském Duty Free Tennis Championships

Jil Teichmann na dubajském Duty Free Tennis Championships

jak stáhnout Disney Plus na Apple TV

Její soupeř pro finále, Jil Teichmann, měl také úžasnou první polovinu sezóny 2021. Dostala se do čtvrtfinále Phillip Island Trophy, než v Adelaide postoupila o krok dále. V Dubaji pak Švýcaři porazili Petru Kvitovou, Onse Jabeura a Coco Gauffa, aby získali poslední čtyři.

Teichmannova forma a kondice však během následujících měsíců dostaly ránu. Ve svých následných turnajích nedokázala produkovat žádné hluboké běhy a v Palermu ji dokonce zasáhlo zranění stehna.

Přesto má světová jednička 76 týden své kariéry v Cincinnati. V klusu porazila tři semena - Naomi Osaka, Belinda Bencic a Karolina Plíšková - na cestě do svého prvního finále WTA1000.

Ashleigh Barty vs. Jil Teichmann hlava na hlavě

Ashleigh Barty a Jil Teichmann spolu ještě nikdy nehráli, takže jejich vzájemný zápas momentálně stojí 0-0.

hra point tenis

Ashleigh Barty vs. Jil Teichmann předpověď

Ashleigh Barty se v letošním roce setkala s různými hráči a většinou našla způsob, jak rozbít jejich hry jejím podáním a krájením. Nikdy se však nesetkala se záludným Jilem Teichmannem, jehož levé úhly, dotek a síla představují jedinečnou výzvu.

Ashleigh Barty na olympijských hrách v Tokiu

Ashleigh Barty na olympijských hrách v Tokiu

Obě ženy zasáhly rychlé střely, ale Teichmannovy těžší údery jí umožnily zasáhnout velké množství vítězů. Levé podání Teichmanna může získat také mnoho volných bodů, ale musí si dát pozor na příliš mnoho dvojitých chyb.

Barty bude muset předvést svůj charakteristický herní styl a přesouvat Teichmanna svými řezy. Pokud to zvládne a bude také dobře sloužit, měla by být zvýhodněna, aby v neděli získala 13. titul v kariéře.

Předpověď: Ashleigh Barty vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Novinka v září 2020, podíváme se na Pro Staff 97 v13, což je nejnovější verze Wilsona na jedné z jejich nejoblíbenějších raket.

Alabama se snaží uzavřít perfektní pravidelnou sezónu, když v sobotu nastoupí na bojující stranu LSU. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry.

18. ledna 2019 oslaví Angelique Kerberová 31 let a Němka se na probíhajícím Australian Open bude snažit vyhrát svůj čtvrtý grandslamový titul.

Djokovič na svém vrcholu ve Wimbledonu měl štěstí

Oba 1: 1, Raiders a Vikingové se sejdou v neděli ve 3. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.