Jak se dívat na Harvard vs Princeton Football OnlineGetty

Fotbalové týmy Princeton Tigers budou v sobotu hostit hru Harvard Crimson ve hře Ivy League.

Tato hra (začátek 13:00 ET) nebude nikde v běžné národní televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních fotbalových her a dalších živých sportů každý týden, všech 30 dokumentů za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete Harvard vs Princeton sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Harvard vs Princeton

Crimson, 2: 0 v Ivy League, překonal minulý týden mimo konferenci Holy Cross Crusaders 31-21, aby se zlepšil na 4-1 za rok.

Holy Cross a Harvard obchodovaly s přistáním, aby soutěž otevřely, ale křižáci přišli o mumlání na svém vlastním území na třech ze svých dalších čtyř majetků. Harvard vytěžil, vstřelil branku a dvě přistání z trojice obratů.

Křižáci se na to ve čtvrté čtvrtině znovu vykašlali, když harvardský juniorský linebacker Jack McGowan srazil juniorského zadáka Connora Degenhardta.

Je to obrovské, schopnost získat s sebou obranu, protože soupeř nic nedostává, řekl hlavní trenér Harvardu Tim Murphy. Harvard Crimson . Vytvářel krátká pole, vytvářel příležitosti ke skórování a úplně to byl rozdíl ve hře. Žádný tým nebyl schopen uspořádat dlouhé jízdy, takže když jste měli příležitost, raději to využijte a my jsme měli štěstí, že jsme to dostali na začátku hry.

A dodal: Myslel jsem, že naše obrana dnes hrála velmi dobře. Víš, měli jsme nějaké kluky, kteří byli naštvaní, hráli jsme spoustu různých kluků v obranné linii a stále se nám dařilo vyvíjet tlak a stále jsme dokázali, po většinu času, být schopni ovládnout běh nebo alespoň obsahovat běh.

Harvardská obrana postavila 5 pytlů a držela Svatý kříž na 82 spěchajících yardech na 25 neseních.

Letos jsme to museli udělat jako svou identitu, prostě se pokusíme utnout běh a pak víme, že budou muset ustoupit, a o to se opravdu snažíme, máme tu spoustu kluků quarterback, řekl Harvardský starší defenzivní pochůzkář Brogan McPartland, pro The Harvard Crimson. Mysleli jsme si, že jsou pravděpodobně nejlepší O-linií, které jsme dosud čelili, ale to je náš chléb a máslo, takže to milujeme, milujeme soutěžení a snahu získat obránce.

Tygři, celkově 5: 0 a 2: 0 na konferenci, jsou jedním ze dvou týmů Ivy League, které v této sezóně ještě neprohrály, spolu s Dartmouth Big Green.

Minulý týden odstřelili hnědé medvědy 65–22 na silnici za čtvrté vítězství s minimálně 25 body.

Princeton přerostl Brown 634-400. Starší rozehrávač Tigers Kevin Davidson absolvoval 27 z 35 přihrávek na 379 yardů, 5 přistání a 1 odposlech.

Nejde o tým, který by mohl převálcovat každého, řekl hlavní trenér Princetonu Bob Surace před vítězstvím, podle The Daily Princetonian . Toto je tým, který bude muset ještě trochu zabrousit.


Populární Problémy

Warriors a Bucks se setkají na vánoční den. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak zmírnit bolest ischiasu během těhotenství. Ischias související s těhotenstvím může způsobit nepohodlí uprostřed hýždí a dolů 1 nohu. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak zmírnit bolest. Uvolněte tlak na sedací nerv pomocí ...

Zde je návod, jak sledovat spinoff FBI, FBI: Most Wanted, online bez kabelu. Premiéru má v úterý 7. ledna ve 22 hodin. ET/PT na CBS.

Indie a Nový Zéland se střetnou ve svém 4. zápase ODI. Pokud žijete ve Spojených státech, sledujte zápas online naživo.

Jak plavat ve volném stylu. Volný styl byl tradičně závod, který umožňoval závodníkům plavat jakýmkoli způsobem chtěli. Poté, co se to, čemu se říkalo přední procházení, stalo dominantním způsobem freestylu, se termín freestyle ...

Zde jsou vaše nejlepší možnosti sledování her Tampa Bay Buccaneers online bez kabelu v roce 2019.