Jak se dívat na Alabama vs Ole Miss Football Online bez kabelu

Přímý přenos Alabama vs Jižní Karolína

Getty Quarterback Alabamy Tua Tagovailoa.

Alabama (4-0) vstupuje do své soutěže SEC s Ole Miss (2-2) v sobotu a hledá, aby zůstala neporažená a udržela si své horlivé ofenzivní tempo v sobotu v Tuscaloose.

Začátek hry je naplánován na 15:30. ET a budou vysílány na národní úrovni na CBS. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Alabama vs Jižní Karolína na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat fotbalové hry CBS (školní fotbal i hry NFL na trhu) a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS společnosti Amazon Prime je skvělá volba.

svatí vs berani live stream zdarma

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Alabama vs Ole Miss na svém počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Pokud chcete sledovat co nejvíce školního fotbalu nad rámec této hry, CBS, Fox (oba žijí na vybraných trzích), Fox Sports 1, Big Ten Network, Pac-12 Network a CBS Sports Network patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Alabama vs Ole Miss na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Hulu s živou televizí

Další možností sledování co největšího školního fotbalu je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox (oba žijí na vybraných trzích), Fox Sports 1, kanály ESPN, ACC Network, SEC Network a Velká síť deseti.

sledovat televizi na notebooku

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Alabama vs Ole Miss na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS. To je nakonec stejné jako u možnosti Amazonu, místo toho budete sledovat pouze digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos Alabama vs Ole Miss na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Náhled Ole Miss vs Alabama

Ole slečna, která přichází z drtivé ztráty na Cal, musí ve spěchu odskočit proti týmu číslo 2 v zemi v Alabamě. Minulý týden Rebelové viděli Johna Rhysa Plumleeho, který po vypršení času přišel těsně za brankovou čáru, což hostujícímu Zlatému medvědovi zajistilo vítězství 28-20.

Myslím, že dal gól, ale je načase, abychom postoupili a připravili se na Alabamu, řekl tento týden novinářům trenér Ole Miss Matt Luke.

Navzdory několika masivním výpadkům je quarterback Alabamy Tua Tagovailoa mezi pěti nejlepšími hráči v zemi, v hodnocení QB je na třetím místě a se 17 pasy na přistání se dělí o druhé místo. Ještě působivější je, že ještě nezasáhne odposlech.

Myslím, že letos je mnohem sebevědomější, řekl trenér Alabamy Nick Saban. Myslím, že odvádí lepší práci a lépe chápe, o co se obrana snaží. Myslím, že to jen zvyšuje jeho schopnost dělat dobrá rozhodnutí a rozhodnutí, ne že by předtím dělal špatné. Takhle to nemyslím.

jak být skvělý tenista

Má dobré dovednosti a je přesný v získávání míčů, rychle dostává míč z ruky a nepředvedli jsme mnoho špatných her.

Mezi tyto dovednostní hráče patří Jerry Jeudy a Henry Ruggs III., Kteří pomohli Tagovailoovi vybudovat jeho obrovskou statistickou linii. V této sezóně má Alabama QB 23 dokončení 25 yardů.

Teď hodně chápe obranu a neříká, že ne (dříve), ale prostě chápe, co mu obrana dá a co se snaží dělat, řekl Ruggs. Je tedy sebevědomý a bere to, co mu dává obrana, a nechává nás hrát.

Talent, který Tide rozvíjí, se na Ole Miss neztratil.

Jsou velmi, velmi talentovaní a velmi těžko se brání, řekl Luke. Očividně jsou opravdu velmi rychlí a dostanou se za vás. Věc, kterou vidíte, je i na některých krátkých trasách, které lámou náčiní a bodují. V otevřeném poli je těžké je zvládnout. Musíte proti nim dobře bojovat a omezit velké hry a donutit je vydělat si to celé po poli.

Vegas si nemyslí, že tohle bude blízko, protože Alabama je uvedena jako neuvěřitelných 33 bodů. Celková částka za hru je aktuálně 61.


Populární Problémy

Když se počasí otepluje a vy jste pozvali rodinu a přátele, přirozeně budete chtít dostat svůj zahradní nábytek. Je tu jen jeden problém - je to opravdu špinavé! Ať už je váš zahradní nábytek vyroben ze dřeva, plastu, kovu nebo ...

Tie-break je jedním z nejdůležitějších prvků tenisového zápasu. Zde je pohled na pravidla, kterými se řídí.

Jak léčit podvrtnutí u psa. Psi si rádi hrají a cvičí, ale někdy tato aktivita může vést k vyvrtnutí a napětí, které vyžadují léčbu. Přestože jsou výrony u psů běžným zraněním, mohou psa omezit v pohybu a ...

Pořadí na konci roku č. 1 by pro Nadala bylo jako třešnička na dortu, když se ohlíží za neuvěřitelnou sezónou.

Jak pomoci chránit seniory před pády. Téměř jedna čtvrtina Američanů starších 65 let každoročně klesá a tyto pády často vedou ke zranění, které může mít trvalé dopady na zdraví a pohodu seniorů. Https: // ww ...

Alexander Zverev porazil v pátečním semifinále olympijských her v Tokiu Novaka Djokoviče, čímž skončila Srbova nabídka na Kalendář Golden Slam.