Přímý přenos „Velké malé lži“: Jak sledovat živý přenos online



Getty Zoe Kravitz se účastní premiéry seriálu HBO Big Little Lies.

Dnes večer, Velké malé lži pokračuje epizodou 2. sezóny 2. Nezapomeňte sledovat show dnes večer na HBO ve 21:00 ET.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HBO na svém počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

racqetball

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO „Potom můžete show sledovat buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.


Náhled „velkých malých lží“

Když jsme přestali Velké malé lži , drama rozhodně klesalo. Monterey Five, jak začali být známí, se dozvěděli (díky poměrně intenzivním výkonům a očnímu kontaktu některých našich oblíbených televizních hereček), že Perry je ten, kdo znásilnil Jane, a on je otcem Ziggyho.

Později v noci byla Alexandra Skarsgarda zatlačena dolů po strmém schodišti Bonnie, která nyní skrývá ošklivou pravdu: že je zodpovědná za smrt muže. Všechny ženy souhlasily s uzavřením paktu a bez informování policie, co se té noci skutečně stalo.

A co můžeme očekávat od 2. série? Obsazení upustilo od některých velkých náznaků, kterým směrem se sezóna 2 ubírá, a slovo sezóny se zdá být Streep. To je pravda - Meryl Streep se připojila k obsazení jako Mary Louise, Perryho matka, která je odhodlaná proniknout na dno tajemství kolem smrti jejího syna. Povede to Bonnie k přiznání toho, co udělala? (V knize se Bonnie skutečně ozvala a přiznala, co udělala.)

V nedávném rozhovoru Crystal Fox, která hraje Bonnieinu matku Elizabeth, řekla, že si práci se Zoe Kravitz nesmírně užila. Dodala, myslím, že její matka je uzemněná a pozemská matka ... Pravděpodobně tam přijde a řekne: „Dáte to dohromady? Co se děje? Co to děláš? ‘Víš, jak mohou maminky poznat, že jsi v prostoru, a chtějí jen vidět, co jim řekneš? Prostě vás začnou sledovat a vědí, že se vaše chování změnilo. A pak jdou: „Dobře, možná mi to řekneš.“ A když ne, řeknu: „Co se děje?“

A co čekání obecně? Koneckonců, fanoušci čekali dva roky, než dostali svoji dávku sezóny 2. Podle Glamour Merrin Dungey, který hraje detektiva Adrienne Quinlan, říká: Opravdu to stojí za to ... Je to neuvěřitelně vyprávěný příběh. Překvapilo mě, že bude druhá sezóna. Skutečnost, že zvýšili ante, je neuvěřitelná.

jak se stát tenisovým instruktorem

Přidá Streep do sezóny další úroveň jemných krutostí? Pouze čas ukáže.

Ujistěte se, že jste naladili na 2. sérii, epizodu 2, vysílanou dnes večer na HBO ve 21:00 ET/PT.


Populární Problémy

Tento wikiHow vás naučí, jak povolit staženému jazyku klávesnice nebo aplikaci pro klávesnici používat v systému Android jiné rozložení tlačítek než vaše aktuální. Otevřete v Androidu aplikaci Nastavení. Najděte a klepněte na ikonu v nabídce Aplikace a ...

Oregon a Oregon State se setkávají v nejnovějším vydání Občanské války v sobotu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Místo na turnaji NCAA je na řadě, když se Iona postaví Monmouthu v mistrovství MAAC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Jak humánně zabít hlodavce. Napadení hlodavci doma může přinejlepším obtěžovat a v nejhorším případě ohrozit zdraví. Zabití hlodavce nemůže být nikdy zcela humánní, ale můžete podniknout kroky, které způsobí co nejméně utrpení. Existují...

Ztráta kontaktu s lidmi je nešťastnou součástí života. Zvláště když stárnete a setkáváte se s více lidmi, je těžké udržet všechny vaše vztahy. Pokud s někým ztratíte kontakt, ať už je to starý přítel, bývalý kolega nebo ...

Houston a armáda se snaží uzavřít sezóny vítězstvím v míse ozbrojených sil 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.