Živý přenos USA vs Mexiko Gold Cup: Jak se dívat onlineGetty Images USA Gyasi Zardes slaví se spoluhráči poté, co skórovali během semifinálového fotbalového zápasu CONCACAF Gold Cup.

2 tenisové rakety

Soupeři USA a Mexiko se v neděli večer setkají ve finále Zlatého poháru 2021.

V USA bude zápas (20:30 východního času zahájení) vysílán na Fox Sports 1 (anglické vysílání), TUDN (španělsky) a Univision (španělsky). Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos USA vs Mexiko online:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte v angličtině nebo španělštině: FuboTV

Můžete sledovat živý přenos FS1, Univision, TUDN a Více než 100 dalších živých televizních kanálů prostřednictvím balíčku hlavních kanálů FuboTV. Univision a TUDN jsou také k dispozici v balíčku kanálů Latino a každý balíček lze zahrnout do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, USA a Mexiko můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV také přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru.


Sledujte anglicky: Vidgo

Můžete sledovat živý přenos FS1 a dalších 65 televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, USA a Mexiko můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Pravidla tenisového tiebreaku

Sledujte v angličtině nebo španělštině: AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. FS1 a Univision jsou součástí každého, zatímco TUDN je ve hře Ultimate a vyšší, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, USA a Mexiko můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Sledujte anglicky: Hulu With Live TV

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos FS1 a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

tenisová ortéza

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, USA a Mexiko můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na zlatý pohár USA vs Mexiko

USA a Mexiko se v neděli utkají o titul Gold Cup a Američané doufají v jiný výsledek, než když se obě strany setkaly v roce 2019.

Mexiko vyhrálo tento zápas 1: 0, když si v 73. minutě připsalo gól od Dos Santose k vítězství. USA postoupily do finále tím, že porazily Katar 1: 0, přičemž k získání vítězství využily gól 86. minuty od Gyasi Zardese.

Je to konečný týmový hráč, řekl o Zardes americký manažer Gregg Berhalter. A podporuje celý tým a jediné, co chce, je, aby skupina vyhrála. Myslím, že přišel a udělal velký dojem, a to je ten typ chlapa, jakým je. Jeho pracovní tempo je vždy k dispozici. Vždy je nebezpečný pro šance. A dnes to znovu ukázal.

sledujte světovou sérii v přímém přenosu

Berhalter před zápasem s Mexikem trochu zapracoval na rozhodčích a zavolal funkcionáře na jejich práci při vítězství Mexika 2: 1 proti Candě v druhém semifinále.

Chceme, aby to byla fyzická hra. Chceme, aby to byla těžká a sporná hra, stejně jako v Mexiku, řekl Berhalter. Chtějí totéž. Ale také chceme, aby to bylo fér, a to je role rozhodčího v této hře, spravovat hru férově. Víte, viděl jsem mnohokrát, když hráči z Mexika chytili hráče za krk a obličejové partie, a to ve hře nemá místo. To ve hře mít nemůžeme.

Chceme, aby naši kluci bojovali. Chceme, aby oba týmy bojovaly. Chceme, aby to bylo fyzické. To ale ve hře nemá místo. Když jsem viděl semifinále [mezi Kanadou a Mexikem], nemyslel jsem si, že rozhodčí udělal dobře, že to vůbec zvládl. A musí se tomu dostat dopředu. Nemohou být žádné ruce na krku nebo na obličeji.

Americký tým je docela mladistvý, ale na turnaji zaznamenal pět přímých vítězství.

Nikdy nevíte přesně, jak se skupina sejde, když pojmenujete seznam, řekl Berhalter. A byl jsem naprosto ohromen soudržností této skupiny a tím, jak hráči reagují na výzvy a jak se tým tak soustředí na naše cíle, řekl.

jak sledovat státní fotbal iowa

Mexický manažer Gerardo Tata Martino si nedělá starosti s žádným z hráčů, které USA možná na soupisku nezahrnuly. Prostě chce vést svůj tým k titulům Gold Cup.

Budeme hrát proti USA a proti hráčům, které jejich manažer zahrnoval pro tento zlatý pohár ... důvody pro ty vybrané nejsou pro nás relevantní, v dalším finále stojíme tváří v tvář USA a snažíme se vyhrát, dodal Martino.

Mexiko je favoritem +125, přičemž USA přijdou na +220, aby vyhrály zápas.


Populární Problémy

Jak vypadat jako Greaser. Podle Wikipedie [https://en.wikipedia.org/wiki/Greaser_ (subkultura)] „Greasers jsou subkultura mládeže pracující třídy, která vznikla v 50. letech v USA“. https://en.wikipedia.org/wiki/Greaser_ (subcu ...

Jak vypadat Preppy do školy. Pokud chcete ve škole vypadat upraveně, začněte tím, že vylepšíte svůj šatník. Kupte si oblečení od známých preppy návrhářů, udělejte si zásoby základního preppy zboží a zkuste replikovat skutečnou uniformu přípravné školy ...

Alexander Zverev se ve středu ve druhém kole French Open utká s domácím favoritem Pierrem-Huguesem Herbertem. Zverev vyhrál své jediné předchozí setkání na turné, v prvním kole na Roland Garros v roce 2016.

Sara Tomic se snaží vystoupit ze stínu velkého bratra

Prohlášení Alexandra Zvereva byla smetena jeho bývalou přítelkyní, která zopakovala svá tvrzení o zneužívání. Sharypova také uvedla, že se cítila zdrcena vylitím podpory, které se jí dostalo od fanoušků.