Jak doplnit šaty s puntíky

Puntíkované šaty jsou zábavné a hravé. Tyto odvážné šaty s potiskem by měly být ústředním bodem vašeho outfitu, takže vaše doplňky je musí spíše doplňovat, než s nimi soutěžit. Správné doplňky mohou zvýraznit šaty a rozbít monotónnost vzoru.

Část 1 ze 3: Výběr barevného schématu příslušenství

 1. Obrázek s názvem Doplňkové šaty s puntíky Krok 1

  1 Noste všechny neutrální prvky pro elegantní a moderní vzhled. Noste doplňky ve stejném barevném schématu jako vaše šaty. Pokud jsou vaše šaty černobílé, noste je s černobílými doplňky k jednobarevnému outfitu.
 2. Obrázek s názvem Doplňkové šaty s puntíky Krok 2

  2 Zkuste k odvážným barevným šatům nosit výrazné barevné doplňky. Puntíkované šaty v černé, námořnické, bílé, béžové, šedé nebo hnědé barvě skvěle vypadají s jasnými doplňky. Opakující se vzor puntíků může přimět doplňky, aby se začaly míchat. Díky nošení doplňků v jasných barvách vyniknou.
  • Černé a bílé puntíkované šaty vypadají skvěle s červenými a růžovými.
  • Pokud jsou vaše šaty hnědé a bílé, zvažte nošení fialových doplňků.
  • Žluté doplňky vypadají skvěle k šatům v námořnickém puntíku.


 3. Obrázek s názvem Doplňkové šaty s puntíky Krok 3

  3 U vícebarevných šatů ponechte příslušenství neutrální. Pokud mají vaše puntíkované šaty jasné barvy, noste doplňky v neutrálních barvách. Spojením světlých puntíků se světlými doplňky bude outfit příliš rušivý.
 4. Obrázek s názvem Doplňkové šaty s puntíky Krok 4

  4 Chytře míchejte vzory. Míchání vzorů může způsobit, že outfit bude příliš rušivý. Pokud však kombinujete vzory, ujistěte se, že jeden vzor je dramaticky větší nebo menší než druhý. Pruhovaný svetr by například měl mít pruhy dramaticky větší nebo menší než tečky na vašich šatech.
  • Místo vzorů se můžete rozhodnout pro jednobarevné doplňky.
  reklama

Část 2 ze 3: Přidání jednoduchého příslušenství

 1. Obrázek s názvem Doplňkové šaty s puntíky Krok 5

  1 Noste jednoduché šperky. Puntíkované šaty můžete zpestřit nošením šperků. Nepřehánějte to se šperky, jinak bude váš outfit příliš rušit. Udržujte své šperky jednoduché a nenoste příliš mnoho. Puntíky nejsou čas na velké náušnice nebo náhrdelník.
  • Perly vypadají skvěle s puntíky, protože napodobují tečky na šatech.
  • Zkuste jednoduchý řetízkový náhrdelník.
  • Noste cvoky nebo jednoduché visací náušnice.
 2. Obrázek s názvem Doplňkové šaty s puntíky Krok 6

  2 Vyberte si správné boty. Noste boty, které nemají složitý design, více barev nebo matoucí vzory. Místo toho jděte na plné barvy. Puntíkované šaty vypadají skvěle k botám, podpatkům, sandálům, klínům nebo bytům, podle toho, k čemu šaty oblékáte.
  • Například letní puntíkované šaty mohou vypadat dobře s kotěcími podpatky, pokud jdete na rande. Pro více zimního vzhledu však můžete spárovat puntíkované šaty z těžší látky s punčochami a jezdeckými botami nebo botami.
 3. Obrázek s názvem Doplňkové šaty s puntíky Krok 7

  3 Pro přidání vrstev noste svetr nebo bundu. Jednobarevný svetr nebo bunda může rozbít monotónnost puntíků a také vás zahřát. V zimě může zkrácený kašmírový svetr váš vzhled zútulnit a v létě může váš vzhled doplnit černá nebo džínová vesta. Puntíkované šaty můžete také zprofesionalizovat smícháním s svetrem nebo blejzrem.
  • Jako alternativu zvolte v chladnějších měsících kožešinu nebo štětinu z umělé kožešiny.
 4. Obrázek s názvem Doplňkové šaty s puntíky Krok 8

  4 Vyberte si tašku, která odpovídá vašemu outfitu. Kabelku nebo tašku lze použít jako příslušenství, které spojí celý váš outfit. Udržujte svou tašku ve stejném barevném schématu jako zbytek oblečení. Ze své tašky můžete udělat jasný ohnisko svého outfitu proti šatům neutrální barvy.
  • Velikost tašky bude také záviset na vzhledu, kterého chcete dosáhnout. Pro více ležérní vzhled, jděte do větší tašky, ale pro elegantní záležitost, můžete nosit spojku v plné barvě.
  reklama

Část 3 ze 3: Přidání dokončovacích doteků

 1. Obrázek s názvem Doplňkové šaty s puntíky Krok 9

  1 Zkuste nosit klobouk. Sluneční klobouk nebo disketový klobouk mohou váš outfit spojit. Čepice je skvělý způsob, jak si doplnit puntíkované šaty a zahřát hlavu. Můžete si z klobouku udělat výpovědní kousek svého outfitu.
 2. Obrázek s názvem Doplňkové šaty s puntíky Krok 10

  2 Noste vlasové doplňky. Zkuste k šatům nosit doplňky do vlasů, jako jsou čelenky, stuhy, šátky do vlasů, sponky do vlasů, tyčinky do vlasů a další vlasové doplňky. Doplňky do vlasů jsou jemným doplňkem, který může vašemu outfitu přidat, aniž by vám ubral na šatech.
 3. Obrázek s názvem Doplňkové šaty s puntíky Krok 11

  3 Noste pásek Nošení opasku k šatům může zvýraznit váš pas a rozbít puntíkovaný vzor. Experimentujte s různými oblastmi svého odpadu, dokud nenajdete nejlepší místo pro pás na vás.
  • Zjistěte šířku pásu, která na vašem těle vypadá nejlépe. Můžete mít opravdu silný pás nebo jednoduchý tenký pás.
 4. Obrázek s názvem Doplňkové šaty s puntíky krok 12

  4 Zkuste šátek. Jednobarevný šátek dodává kontrast rušnému vzoru šatů puntíků. Šátky také udržují váš krk v teple v chladném počasí. Noste šátek ve smyčce, uzlu nebo kruhu kolem krku.
 5. Obrázek s názvem Doplňkové šaty s puntíky Krok 13

  5 Pro větší teplo noste punčocháče. Noste jednobarevné punčocháče nebo legíny, které vašemu outfitu dodají teplo a styl. Černé neprůhledné punčocháče vypadají skvěle pod šaty tmavých barev. Můžete se rozhodnout pro světlejší punčocháče, které vyniknou proti neutrálním puntíkovaným šatům. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jakou barvu obuvi a bundy si vybrat s taupými polkoty? Stephanie Alexandris, MA
  Magisterský titul, módní obchod, ESMOD Paris Stephanie Alexandris je módní stylistka pro Harper's Bazaar v New Yorku. Je držitelkou magisterského titulu v oboru módní podnikání na ESMOD France a od roku 2008 pracuje jako stylistka. Stephanie Alexandris, MA Magisterský titul, módní obchod, ESMOD Paříž Expertní odpověď Jakákoli neutrální látka by skvěle ladila s taupe puntíky. Velkým pravidlem, které je třeba dodržovat, jsou maximálně 3 barvy v jednom oblečení.
 • Otázka Jaké barevné punčocháče mám nosit k černým šatům s bílými puntíky a bílými podpatky? Stephanie Alexandris, MA
  Magisterský titul, módní obchod, ESMOD Paris Stephanie Alexandris je módní stylistka pro Harper's Bazaar v New Yorku. Je držitelkou magisterského titulu v oboru módní podnikání na ESMOD France a od roku 2008 pracuje jako stylistka. Stephanie Alexandris, MA Magisterský titul, módní obchod, ESMOD Paříž Expertní odpověď Nejlepší by byly černé neprůhledné punčocháče. Tímto způsobem se držíte černobílého barevného schématu.
 • Otázka Jaké doplňky se nejlépe hodí k námořnickým šatům s bílými puntíky? Noste bílé, šedé nebo světle hnědé doplňky a doplňte námořnické a bílé šaty. Do svých doplňků, jako je žlutá nebo oranžová, můžete zakomponovat velké množství barev.
 • Otázka Jaké barevné boty se hodí k nebesky modrým a bílým polkovým šatům? Nejlépe budou fungovat nahé nebo bílé boty.
 • Otázka Co mám nosit se žlutými puntíky? Noste jednobarevnou košili v neurální barvě, například bílé nebo černé.
 • Otázka Lze stříbrné boty nosit s černými a bílými šaty? Ano; stříbrná, černá a bílá skvěle ladí.
 • Otázka Mohu nosit zlatou botu s černobílými puntíkovanými šaty? Ano! Černá, zlatá a bílá k sobě skvěle ladí.
 • Otázka Jakou barevnou obuv mám nosit s tmavě modrými šaty s malými bílými puntíky? Zkuste pár černých nebo možná bílých bytů. Pro více ležérní vzhled můžete také nosit nějaký typ neformální tenisky neutrální barvy.
 • Otázka Mohu nosit puntíkované boty s puntíkovanými šaty, pokud jsou body a barva stejné? Pravděpodobně bych šel s plnou barvou, ale myslím, že to závisí na tom, jak jste dobrodružní!
 • Otázka Jakou barevnou obuv mám nosit k oranžovým a bílým puntíkovaným šatům? Námořnictvo se hodí k oranžové, hořčičné nebo rezavě červené. Bílá se pak stane „popovou“ barvou.

Populární Problémy

Lindsey Vonnová je velkou fanynkou Rogera Federera a nedávno prohlásila, že je důvodem, proč sleduje tenis. Vonn také vyjádřil naději, že Federer se vrátí na kurt brzy poté, co byl téměř rok mimo hru.

Stát San Diego ve středu testuje svůj neporažený rekord proti Novému Mexiku. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online, pokud nemáte kabel.

Nilagang Baka je polévka na filipínském vývaru s hovězím masem. Obvykle má také cibuli, brambory a pechay. Někteří lidé také rádi přidávají další položky, jako je kukuřice, banány saba nebo dokonce zelí. Https://www.angsarap.net/2014/0 ...

Už jste si někdy představili, jak Federer nosí neslavně proslulé parmice nebo utíná rozhodčí ve stylu McEnroe?

Australan Jordan Thompson čeká v neděli těžká zkouška v podobě Radu Albota v otvíráku Roland Garros 2020. Thompson se minulý měsíc na US Open poprvé dostal do čtvrtého kola grandslamu.