„Jmenuje se Rafael Nadal“ - Riccardo Piatti odhalil cvičného partnera Jannika Sinnera během karantény Australian Open

Jannik Sinner a Rafael Nadal na French Open

Jannik Sinner a Rafael Nadal na French Open

atp tenisové kariéry

Rostoucí italský teenager Jannik Sinner bude během prvního týdne karantény před Australian Open 2021 trénovat s 20násobným grandslamovým šampionem Rafaelem Nadalem.Tennis Australia potvrdila plán sobotního Australian Open a turnaj má začít 8. února. Po příjezdu do Melbourne budou hráči muset strávit dva týdny v karanténě, během níž budou moci trávit pět hodin denně mimo své pokoje na tréninky a tréninky.Během prvního týdne karantény musí hráči po celou dobu cvičit se stejným hráčem. Ve druhém týdnu se spojí dva páry, aby to byla čtyřčlenná skupina na procvičování.

Hraj stolní tenis

Trenér Jannika Sinnera Riccardo Piatti nedávno odhalil identitu určeného partnera svého svěřence během prvního týdne - což není nikdo jiný než Rafael Nadal. Piatti dodal, že Nadal a Sinner budou druhý týden na tréninku kombinovat se Stanem Wawrinkou a Diegem Schwartzmanem.'Samozřejmě, že ano.' Už jsme se dohodli. Jmenuje se Rafael Nadal, “odpověděl Piatti na otázku, s kým by měli v Melbourne partnerství. „V prvním týdnu souhlasíme s Carlosem Moyou a Rafaelem Nadalem. Ve druhém týdnu, kdy se každá dvojice hráčů může připojit k jiné, jsme se dohodli se Stanem Wawrinkou a Diegem Schwartzmanem. “

Piatti věří, že partnerství s dvacetinásobným grandslamovým šampionem, jako je Rafael Nadal, bude pro mladého hříšníka neuvěřitelným zážitkem z učení.'Věřím, že pro Jannika Sinnera je schopnost vidět (a postupně zkušenosti) přípravu na Grand Slam (někoho), kdo vyhrál 20, zásadní zkušeností,' dodal Piatti.

Jannik Sinner odehraje před Australian Open dva turnaje ATP

Jannik Sinner

Jannik Sinner

Riccardo Piatti také odhalil plán mladého Itala na první část sezóny. Jannik Sinner zahájí kampaň 2021 na akci ATP 250 v Antalyi, než se vydá do Melbourne.Po skončení své dvoutýdenní karantény bude Sinner soutěžit v jedné ze dvou provizorních akcí ATP 250 naplánovaných v Melbourne, následovaných Australian Open.sledujte fantasy ostrov online zdarma
'Jannik Sinner musí hrát, hrát zápasy,' řekl Piatti. „Trénuje už dlouho, trénuje dobře. Nyní, čím více může hrát hry, tím lépe. '

Sinner je v současné době číslo 37 na světě a je nejmladším hráčem v první stovce žebříčku ATP. Teenager se v roce 2020 dostal do druhého kola Australian Open a doufá, že v roce 2021 to bude lepší.

Populární Problémy

Alton Brown je zpět s 'Good Eats: The Return'. Zde je návod, jak sledovat novou sérii streamovanou online bez kabelu.

Váš průvodce streamováním filmu Hrbáč z Notre Dame online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Zajímalo vás někdy, kolik stojí nejdražší tenisová raketa na světě? S hodnotou v hodnotě více než 5 zbrusu nových vozů Ferrari vás tato hodnota může šokovat.

„Laurel Canyon“, nový hudební dokument EPIX, má premiéru v neděli večer. Pokud nemáte kabel, podívejte se na film online.

Jak si uvázat boty. Existuje mnoho způsobů, jak si boty uvázat, a některé mohou být jednodušší než jiné. Ať už se pokoušíte naučit dítě vázat si boty, nebo hledáte novou techniku, budete potřebovat jen trpělivý ...