Bartoli doufá v brzké uzdravení ve WTA Carlsbad

CARLSBAD, Kalifornie (AFP) -

Zraněná Marion Bartoli (na snímku) bude muset obnovit kondici, až bude příště hrát Američanku Christinu McHaleovou

Marion Bartoli z Francie se vrací do Vania King během pátého dne konání Mercury Insurance Open představeného společností Tri-City Medical v La Costa Resort & Spa, 18. července, v Carlsbad, Kalifornie. Nejlépe nasazená Bartoli bojovala o vítězství ve druhém kole (6-4, 5-7, 6-4), protože potřebovala ošetření na levém boku.

Zraněná francouzská hvězda Marion Bartoli se bude muset rychle vzpamatovat, než bude čelit Christině McHaleové, která jí dala lístek do čtvrtfinále výhrou 4: 6, 6: 4, 6: 4 nad Misaki Doi.

Nejlépe nasazená Bartoli bojovala ve středu ve druhém kole o vítězství nad Američankou Vania Kingovou, protože během zápasu potřebovala ošetření na levém boku.

Světová desítka počítá se solidními výkony hardcourtů letos v létě v Severní Americe, protože kvůli dlouhodobému sváru s národní federací kvůli svému naléhání, že by její otec měl být jejím jediným trenérem, postrádala olympijské hry v Londýně.

Čtvrtek strávil Bartoli na rehabilitaci s nadějí, že bude připraven na páteční čtvrtfinále proti McHaleovi, jednomu ze dvou amerických olympioniků ve čtvrtletí.

Budu moci odpočívat a mít dobrou práci na fyzioterapii a uvolnit a uvolnit celé tělo, řekla Bartoli po svém středečním vítězství v noci, které zahrnovalo ohromujících 18 dvojchyb.

jít na tenis

Je skvělé mít den volna, to je jisté. Ale budu muset zjistit, proč moje podání právě není zapnuté.

Christina McHale ukázala své bojové kvality, když se vzpamatovala, aby porazila Misaki Doi po téměř třech hodinách

Christina McHale slaví zisk bodu během zápasu proti Misaki Doi z Japonska během šestého dne turnaje Mercury Insurance Open, kterou představila společnost Tri-City Medical v La Costa Resort & Spa, 19. července v Carlsbadu v Kalifornii. McHale vyhrál 4-6, 6-4, 6-4.

McHale ukázala své bojové kvality, když se ve čtvrtek po téměř třech hodinách vzpamatovala, aby porazila Doi.

Japonská Doi dostala McHaleovou tlak na podání, ale Američanka si zachránila 16 z obrovských šancí na 19 brejků, aby se po Dauhá dostala do druhého čtvrtfinále sezóny.

Musím dát úvěr Misaki, protože hrála opravdu, opravdu dobře. řekl McHale. Zkomplikovala mi to. Ve třetím setu jsem začal více hledat svůj rytmus při podání, což mi pak usnadnilo držení.

Srbská bývalá jednička Jelena Jankovic zachránila úvodní zápas, aby se během dvou a čtvrt hodinové bitvy dostala přes maďarskou Melinu Czinkovou 2-6, 6-4, 6-4 se šesti esy a čtyřmi přestávkami podání.

Jankovic, který v této oblasti vlastní dům, zvrátil skličující trend otevírání ztrát, který sahal až do června.

Nenasazená Ursula Radwanska, mladší sestra wimbledonské finalistky a světové dvojky Agnieszky, zaznamenala vítězství 6-2, 6-1 nad Američankou Melanie Oudinovou, která se do losování dostala jako šťastná poražená z kvalifikace.

Radwanská potřebovala na postup pouhých 65 minut, prošla čtyřmi esy a pěti brejky soupeřky.

Dneska jsem hrála velmi dobře a obzvlášť dobře jsem sloužila, řekla Radwanska, která bude na Polsku na hrách hrát dvouhru a čtyřhru se svou sestrou. Abych byl upřímný, neměl jsem žádnou strategii, protože jsem ji nikdy nehrál, takže jsem nevěděl, co očekávat.

Soustředil jsem se jen na sebe a snažil jsem se ze sebe vydat maximum a jít na mé střely a udržet si podání. Jsem rád, že jsem udělal dobře.

jak na raketbal

Druhá nasazená Dominika Cibulková ze Slovenska porazila novozélandskou Marinu Erakovic 6: 2, 6: 4.

V prvním setu jsem hrál dobře a uvolněně, ve druhém jsem to začal dělat trochu tvrdší, než by mělo být. Byl jsem opravdu šťastný, že jsem to zavřel ve druhém. Dnes to bylo docela dobré, řekl slovenský vítěz.

Populární Problémy

V pátek Rafael Nadal oznámil, že kvůli zranění nohy vynechá US Open a zbytek sezony.

Jak hrát Uilleann Pipes. Dudky Uilleann jsou irskou verzí dud známou svým jemným zvukem. Chcete -li se naučit základy, začněte sestavením nosítka, tašky a níže a připněte si nástroj k pasu. Chcete -li přehrávat poznámky, stiskněte ...

PSG v sobotu otevírá novou sezónu Ligue 1 proti Štrasburku. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat přímý přenos zápasu, pokud žijete v USA.

Druhá nasazená Angelique Kerberová se ve finále dvouhry žen na US Open utká s desátou nasazenou Karolinou Plíškovou.

Jak si píchnout injekci do žíly. Injekce léků do žíly může být obtížné, ale existuje několik jednoduchých strategií, které vám mohou pomoci udělat to správně. Nepokoušejte se podat injekci, pokud k tomu nejste vyškoleni. Pokud jste ...

Laver Cup spojil v turnaji některá z největších jmen, ale je soutěž trochu oboustranná?