Bernard Tomic se po zatčení dostal na úplné dno: Pat RafterPat Rafter

Melbourne 17. července (IANS)

Skvělý australský tenisový Pat Pat Rafter říká, že Bernard Tomic si „nejspíš sáhl na dno“ poté, co byl 22letý problémový hráč přes noc zatčen v USA za hlasité párty v jeho hotelu v Miami.

Policie v Miami byla ve středu večer přivolána do hotelu W South Beach poté, co si několik hostů stěžovalo na nadměrný hluk vycházející z Tomicovy suity, informovala v pátek Xinhua.

World No.25 Tomic byl požádán hotelovou ochrankou, aby vyklidil provozovnu, než dorazila policie a zatkla ho kvůli přestupku a kladení odporu při zatýkání.

Policejní mluvčí uvedl, že Australan projevoval agresivní a agresivní chování a hrozí mu vězení. Tomic byl vzat do vězení kolem 5:30 ráno, než složil kauci 2 000 $.

Rafter v pátek řekl, že Tomic dosáhl nejnižšího odlivu.

'Vypadá to, že se přes noc pravděpodobně dostal na úplné dno,' řekl Rafter, Tomicův daviscupový kapitán.

'Doufejme, že když lidé dosáhnou úplného dna, mohou věci otočit.'

Tomic měl v pátek hrát v australské Davis Cupové remíze proti Kazachstánu v Darwinu, ale po kritice Tennis Australia (TA) kvůli vyhrožování stažením prostředků pro něj a jeho sestru Sáru, která hraje tenis, byl vynechán.

Prezident TA Steve Healy, kterého Tomic opovrhoval v post-wimbledonském chvástání, popsal zatčení mladíka jako „smutnou, smutnou situaci“.

'Dělá velmi špatná rozhodnutí,' řekl Healy.

Nicméně, stejně jako Rafter, Healy vyjádřil naději, že podivuhodný mladý talent může věci obrátit.

'Je to fenomenální talent ... a stále je mu jen 22 (let),' řekl.

„Pokud se dostane k činu ... využije toho talentu a bude se mu dařit velmi dobře. Ještě není pozdě obrátit veřejné mínění. '

Healy řekl, že Tomic má otce, Johna, který také slouží jako trenér, a řekl, že Tomic měl kolem sebe „nějaké špatné lidi“, na které by se měl „podívat“.

'Potřebuje poslouchat.' Chceme pomoci a máme lidi, kteří mohou pomoci, pokud je připraven naslouchat, “řekl Healy.

Populární Problémy

UNC ve středu otevírá basketbalovou sezónu 20-21 proti Charlestonu. Pokud nemáte síť ACC, můžete sledovat přímý přenos ze hry takto.

Co se stane, když se společnost zhroutí? Co byste dělali, kdyby vám ani vaší rodině nikdo nepomohl? Připravenost na katastrofy je více než znepokojující - je to také o tom být praktický, připravit se na realistické scénáře a být připraven na ...

French Open 2013: Závěrečný náhled dvouhry žen - Serena Williamsová vs Maria Šarapovová

Jste na Manhattanu a potřebujete chytit letadlo z letiště Newark (oficiálně známé jako Newark-Liberty International Airport nebo EWR) v New Jersey. Existuje mnoho způsobů, jak toto dojíždění uskutečnit, i když některé jsou pohodlnější než ...

Chcete streamovat CuriosityStream na Xbox One nebo Series X? Zde je snadný průvodce krok za krokem, jak přesně stáhnout a sledovat Curiositystream na Xboxu.