Bernard Tomic odmítá přijmout mírovou nabídku Tennis Australia

Bernard Tomic

Bernard Tomic

Melbourne, 24. července (IANS)

Australská tenisová hvězda Bernard Tomic odmítl nabídku Tennis Australia (TA) na setkání a vyřešení jejich dlouhodobého sporu.

Prezident TA Steve Healy se v úterý obrátil na Tomic v naději, že vyřeší jejich problémy, a prohlásil, že 22letý hráč stále hraje důležitou roli v kampani australského Davis Cupu, informoval v pátek Xinhua.

Tomic ale oprášil Healyho olivovou ratolest a řekl, že setkání bude ztráta času.

Dokud nebudu spokojený, TA se zavazuje financovat rozvoj juniorských australských talentů, včetně mé sestry Sary, na nediskriminačním základě, nevěřím, že má smysl se setkávat, řekl Tomic.

Tomic, který tento týden sklouzl o čtyři místa ve světovém žebříčku na světovou č. 29, řekl: Jsem vždy připraven, ochotný a schopný hrát za Austrálii. Je mi ctí a privilegiem to udělat.

Od Tomicovy tirády u představitelů TA ve Wimbledonu začátkem tohoto měsíce - když se zaměřil na několik úředníků TA, včetně Healyho, kvůli tomu, že jemu a jeho sestře ukázal nedostatek respektu - byly obě strany mezi sebou veřejně v rozporu.

Tomic řekl, že své původní komentáře přehodnotí, což vedlo k neurčitému přerušení vztahů s TA.

Populární Problémy

Matteo Berrettini byl v neděli o dvě sady vzdálen svému prvnímu grandslamovému titulu, když odehrál první sadu finále Wimbledonu proti Novakovi Djokovicovi.

Pstruh duhový je vysoce výživná a snadno připravitelná ryba. V tomto článku se dozvíte dva různé recepty na pstruhy duhové! Filety ze pstruha opláchněte pod studenou vodou. Osušte papírovým ručníkem a dejte stranou.

Jak vypadat jako muž. Mnoho lidí rádo experimentuje se vzhledem. Někteří to dělají kvůli halloweenským kostýmům nebo divadlu a někteří transgender muži to dělají, aby své pohlaví prezentovali navenek světu. Naštěstí existuje řada ...

5 největších zápasů, které Roger Federer prohrál!

Michigan State zahájil ve středu svou basketbalovou sezónu 20-21 proti národním soupeřům Eastern Michigan. Zde je návod, jak můžete hru sledovat online zdarma.

Jak léčit hematom. Hematom je soubor krve, který unikl z poškozené cévy nebo žíly. Na rozdíl od jiných modřin je obvykle doprovázen výrazným otokem. http://www.medicinenet.com/hematoma/article.htm ...