Cincinnati Masters 2019: Náhled, kde se dívat, detaily živých přenosů, televizní program a další

Novak Djokovic se bude snažit úspěšně obhájit titulJe tu závěrečný turnaj Masters 1000 před US Open, kde se poprvé od Wimbledonského mistrovství představí Novak Djokovič a Roger Federer.

Pro Djokoviče byli Cincinnati Masters po léta vadou v jeho jinak neposkvrněném životopise. Poté, co Srb padl neuvěřitelných pětkrát, si Srb dokázal poprvé zajistit výsledek ve svůj prospěch, když loni porazil sedminásobného šampiona Rogera Federera.Úkolem pro něj nyní je obhájit tuto korunu, když zahájí kampaň proti nebezpečnému Samu Querreyovi, který zvítězil ve svém posledním zápase na wimbledonském mistrovství 2016. Nejlepší semeno pravděpodobně nedostane šanci dýchat, i když jeho úvodní kolo číhalo na jeho čtvrtinu losovacích jmen, jako jsou John Isner a Nick Kyrgios.

Možnost semifinálového setkání s třetím nasazeným Rogerem Federerem se rýsuje a bylo by zajímavé vidět je zamknout rohy po jejich maratónském finále Wimbledonu, kde Srb sotva dokázal přežít, a ušetřil pár mečbolů.

Sedminásobný vítěz Federer začíná svou výzvu proti Juanu Ignaciovi LonderoviSedminásobný vítěz Federer, který začíná svou výzvu proti Juanu Ignaciovi Londerovi, by se měl obávat potenciálního střetu se Stanem Wawrinkou ve třetím kole. Rychle se zlepšující Stefanos Tsitsipas, který je nasazen jako pátý, je dalším hráčem, který dokáže dát švýcarskému maestrovi několik úzkostných chvil, které ho letos na Australian Open rozrušily.

Při absenci druhého nasazeného Rafaela Nadala, který se po vítězství v Montrealu vytáhl kvůli únavě, se otevřela spodní polovina a měla by vypadat slibně pro čtvrté nasazené Dominika Thiema a sedmého nasazeného Alexandra Zvereva.

Může Zverev ukončit své boje?Ti dva mají namířeno ke srážce ve čtvrtfinále, pokud by se bojujícímu Němci podařilo najít formu poté, co byl po větší část roku bezradný. Šestý nasazený a bývalý vicemistr US Open Kei Nishikori je další jméno, které by chtělo zmařit naděje Zvereva i Thiema a z této poloviny co nejlépe využít své šance.

Zde je vše, co potřebujete vědět o Cincinnati Masters 2019:

Název turnaje: Západní a jižní otevřeno

wii sportovní stolní tenis

Datum: 11.-18. srpna 2019

Kategorie: Mistři 1000

Umístění: Cincinnati, Ohio, USA

Povrch: Tvrdý

Kde sledovat Cincinnati Masters 2019 v USA?

Tennis Channel a ESPN předvedou Cincinnati Masters 2019 naživo v USA. V Kanadě bude uveden na Tennis Canada a TSN.

Kde sledovat Cincinnati Masters 2019 ve Velké Británii a Evropě?

Amazon Prime Video ukáže Cincinnati Masters 2019 naživo ve Velké Británii. Ve Francii to Canal+ ukáže, zatímco Sky Deutschland je kanál, který lze sledovat ve Švýcarsku a Německu. V Itálii bude Sky Italia vysílat živě a TVE (Siccative) a Sogecable/Telefonica (Movistar) budou vysílat turnaj živě ve Španělsku.

Kde sledovat Cincinnati Masters 2019 v Indii?

V Indii bude Cincinnati Masters 2019 předveden živě na Sony ESPN a Sony ESPN HD.

Podrobnosti a informace o živém přenosu pro Cincinnati Masters 2019

Přímý přenos Cincinnati Masters 2019 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

Bude také ukázán živě na sonyliv.com.

Populární Problémy

Někdy budete muset kočku sebrat a přemístit, ať už jde o to, dát ho do kočičího nosiče, zabránit mu, aby způsoboval potíže, nebo ho vyřadit z nebezpečné situace. To, jak kočku vezmete a přenesete, závisí na kočičích individuálních ...

Zde je váš kompletní průvodce, jak sledovat namočenou soutěž, tříbodovou soutěž a celý víkend NBA All Star online bez kabelu.

Zde je návod, jak streamovat nový film HBO „Bad Education“ online, pokud nemáte kabel.

Jak natáhnout triceps. Protahování tricepsů je skvělý způsob, jak zlepšit flexibilitu a rozsah pohybu horní části těla. Ať už si potřebujete odpočinout v práci nebo jste právě skončili s tvrdým tenisovým cvičením, věnujte si pár minut rychlé ...

Gilles Simon ve své nové autobiografii dlouze hovořil o zvláštnostech hry Rafaela Nadala. Francouz věří, že Nadalova hra by byla velmi odlišná, kdyby jako mladý trénoval ve Francii.