Cincinnati Masters 2019: Náhled, kde se dívat, detaily živých přenosů, televizní program a další

Novak Djokovic se bude snažit úspěšně obhájit titul

Novak Djokovic se bude snažit úspěšně obhájit titul

Je tu závěrečný turnaj Masters 1000 před US Open, kde se poprvé od Wimbledonského mistrovství představí Novak Djokovič a Roger Federer.

Pro Djokoviče byli Cincinnati Masters po léta vadou v jeho jinak neposkvrněném životopise. Poté, co Srb padl neuvěřitelných pětkrát, si Srb dokázal poprvé zajistit výsledek ve svůj prospěch, když loni porazil sedminásobného šampiona Rogera Federera.

Úkolem pro něj nyní je obhájit tuto korunu, když zahájí kampaň proti nebezpečnému Samu Querreyovi, který zvítězil ve svém posledním zápase na wimbledonském mistrovství 2016. Nejlepší semeno pravděpodobně nedostane šanci dýchat, i když jeho úvodní kolo číhalo na jeho čtvrtinu losovacích jmen, jako jsou John Isner a Nick Kyrgios.

Možnost semifinálového setkání s třetím nasazeným Rogerem Federerem se rýsuje a bylo by zajímavé vidět je zamknout rohy po jejich maratónském finále Wimbledonu, kde Srb sotva dokázal přežít, a ušetřil pár mečbolů.

Sedminásobný vítěz Federer, který začíná svou výzvu proti Juanu Ignaciovi Londerovi

Sedminásobný vítěz Federer začíná svou výzvu proti Juanu Ignaciovi Londerovi

Sedminásobný vítěz Federer, který začíná svou výzvu proti Juanu Ignaciovi Londerovi, by se měl obávat potenciálního střetu se Stanem Wawrinkou ve třetím kole. Rychle se zlepšující Stefanos Tsitsipas, který je nasazen jako pátý, je dalším hráčem, který dokáže dát švýcarskému maestrovi několik úzkostných chvil, které ho letos na Australian Open rozrušily.

Při absenci druhého nasazeného Rafaela Nadala, který se po vítězství v Montrealu vytáhl kvůli únavě, se otevřela spodní polovina a měla by vypadat slibně pro čtvrté nasazené Dominika Thiema a sedmého nasazeného Alexandra Zvereva.

Může Zverev ukončit své boje?

Může Zverev ukončit své boje?

Ti dva mají namířeno ke srážce ve čtvrtfinále, pokud by se bojujícímu Němci podařilo najít formu poté, co byl po větší část roku bezradný. Šestý nasazený a bývalý vicemistr US Open Kei Nishikori je další jméno, které by chtělo zmařit naděje Zvereva i Thiema a z této poloviny co nejlépe využít své šance.

Zde je vše, co potřebujete vědět o Cincinnati Masters 2019:

Název turnaje: Západní a jižní otevřeno

kde vznikl stolní tenis

Datum: 11.-18. srpna 2019

Kategorie: Mistři 1000

Umístění: Cincinnati, Ohio, USA

Povrch: Tvrdý

Kde sledovat Cincinnati Masters 2019 v USA?

Tennis Channel a ESPN předvedou Cincinnati Masters 2019 naživo v USA. V Kanadě bude uveden na Tennis Canada a TSN.

Kde sledovat Cincinnati Masters 2019 ve Velké Británii a Evropě?

Amazon Prime Video ukáže Cincinnati Masters 2019 naživo ve Velké Británii. Ve Francii to Canal+ ukáže, zatímco Sky Deutschland je kanál, který lze sledovat ve Švýcarsku a Německu. V Itálii bude Sky Italia vysílat živě a TVE (Siccative) a Sogecable/Telefonica (Movistar) budou vysílat turnaj živě ve Španělsku.

Kde sledovat Cincinnati Masters 2019 v Indii?

V Indii bude Cincinnati Masters 2019 předveden živě na Sony ESPN a Sony ESPN HD.

Podrobnosti a informace o živém přenosu pro Cincinnati Masters 2019

Přímý přenos Cincinnati Masters 2019 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

Bude také ukázán živě na sonyliv.com.

Populární Problémy

Roger Federer, Novak Djokovic, Rafael Nadal a John McEnroe odehráli na US Open několik úžasných zápasů. Překvapivě některé z těchto epických zápasů přišly mnohem dříve než finále.

Neuspokojen s podmínkami, ve kterých jsou hráči ubytováni při karanténě v Melbourne, Novak Djokovic nedávno napsal dopis Tennis Australia s určitými požadavky jménem svého vrstevníka

Jak léčit necitlivost v rukou. Pocit necitlivosti nebo brnění v rukou je nepříjemný, ale naštěstí špendlíky a jehly obvykle rychle odezní. Držení rukou v uvolněné poloze nebo pořádné zatřesení by mělo ...

Adele má odhadem 125 milionů dolarů díky úspěchu jejích posledních dvou alb, 21 a 25.

Jak podat injekci B12. Vitamín B12 je důležitý pro reprodukci buněk, tvorbu krve, vývoj mozku a růst kostí. Jedinci trpící příznaky nízkého obsahu vitaminu B12 (nebo zhoubné anémie), jako je deprese, ...

Po bohatých čtrnácti dnech se tenisové akce v Melbourne Parku konečně rozběhnou už toto pondělí.