Citát dne: Poselství Novaka Djokoviče vyzyvatelům Wimbledonu: „To se neděje“

'Nechci znít arogantně, ale samozřejmě bych se považoval za favorita,' řekl sedminásobný vítěz Wimbledonu tisku poté, co si zarezervoval své místo v semifinále.SLEDOVAT: Opravdu? 'Samozřejmě' Novak Djokovič věří, že je oblíbený | Wimbledon

Nasazený č. 2 Novak Djokovič prodloužil svůj Vítězná série na centrálním kurtu v úterý na 44 zápasů v řadě, a to obzvlášť krutým způsobem.

Svému soupeři Andrey Rublevovi dal naději na přesně jeden set a pak ji okamžitě rozdrtil tím, že vyhrál další tři jednostranným způsobem a zvítězil 4-6, 6-1, 6-4, 6-3. Zpět v semifinále grandslamu pro rekordní rekord všech dob 46. čas , vítězství také upevnilo jeho status favorita turnaje.'Chci říct, nechci znít arogantně, ale samozřejmě bych se považoval za favorita,' řekl novinářům po zápase sedminásobný vítěz Wimbledonu.

'Soudím podle výsledků, které jsem zde ve své kariéře dosáhl, [v předchozích čtyřech případech Wimbledonu, které jsem vyhrál, a po dosažení dalšího semifinále, takže se považuji za favorita, ano.'

My to víme, Djokovič to ví – a samozřejmě také Djokovičovi soupeři. Světová dvojka ví, že jeho soupeři budou hrát proti němu vždy nadšení, a vychutnává si další výzvu:

Otázka: Pokaždé, když sem vyjdete, máte na zádech cíl. Vy jste ten, kdo má porazit. Billie Jean King skvěle říká, že tlak je privilegium... Jak se s tím psychicky vyrovnáte?

NOVAK DJOKOVIC: Miluji to. (potlesk)Myslím, že každý tenista chce být v pozici, kdy proti vám chce každý na kurtu vyhrát. Je to privilegium, jak řekla Billie Jean. Tlak je součástí toho, co děláme, je součástí našeho sportu. Nikdy to nezmizí, bez ohledu na to, kolik vyhrajete grandslamů nebo kolik zápasů jste vyhráli nebo kolik let hrajete profesionálně na turné.

Tlak je prvořadý, pokaždé, když přijdu na kurt, zvláště tady na centrálním kurtu ve Wimbledonu. Ale zároveň to ve mně probouzí ty nejkrásnější emoce a motivuje mě to nad rámec toho, o čem jsem kdy snil, a inspiruje mě to hrát svůj nejlepší tenis.

Vím, že chtějí získat skalp, chtějí vyhrát… ale stále se to nedaří.

Po návratu do semifinále grandslamu po 46. rekord všech dob Djokovič s klidem říká, že je ve Wimbledonu favoritem.

Šestatřicetiletý hráč se v semifinále utká s dalším mladíkem, protože dostane odvetu Wimbledonu s Jannikem Sinnerem. Loni vedl Ital o dva sety na lásku, než mu Djokovič uštědřil srdceryvnou porážku v epickém pětisetovém comebacku. Tentokrát očekává, že Sinner bude ještě více toužit po pomstě – jen další den v kanceláři pro 23násobného grandslamového šampiona.

'Je to velmi kompletní hráč.' Nyní poprvé v semifinále Wimbledonu. Těším se na tuto výzvu,“ řekl Djokovič. 'Oba máme dva dny na to, abychom se vzpamatovali.'

'Jsem si jistý, že bude velmi, velmi motivovaný vyhrát.' Na druhou stranu já taky.'

Populární Problémy

Školní uniformy mohou působit nevkusně a nevkusně, ale nemusí. Je snadné udělat svou uniformu více vzrušující a módní vpřed s několika změnami. Můžete si vybrat stylové věci, které se budou hodit k vašemu požadovanému šatníku, a ...

LSU a Clemson se v pondělí večer setkají na národním mistrovství ve fotbale. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Elegantní krajkový top je dokonalým základním kouskem, který můžete mít ve skříni. Můžete jej nosit na rande, mít ho ležérní celý den nebo cokoli mezi tím! Zkompilovali jsme některé z nejlepších způsobů, jak upravit krajkový top, abyste nikdy ...