David Ferrer- neopěvovaný hrdina tenisu!

Miami Open: David Ferrer předvedl některé ze svých historických výkonů proti Zverevovi

Miami Open: David Ferrer předvedl některé ze svých historických výkonů proti Zverevovi

Ve sportu i v životě narazíme na mnoho neopěvovaných hrdinů, kteří se občas zdají být zcela zastíněni oddanými, ať už svými krajany ve sportovním nastavení nebo svými kolegy v podnikovém uspořádání. Jedním z takových příkladů je neopěvovaný hrdina španělského tenisu a tenisu obecně David Ferrer.

Když jsme museli sdílet generaci po boku legendy španělského tenisu Rafaela Nadala, dalo by se říci, že David Ferrer nikdy nedostal náležitou pozornost, kterou si zasloužil. Není divu, že sám Nadal připustil, že mnohem méně hráčů než Ferrer mělo štěstí vyhrát alespoň jeden Grand Slam, ale jeho krajan měl opravdu smůlu, že během své kariéry na Grand Slam jezdil méně.

Ferrer, který musel odstoupit ze svého posledního grandslamového zápasu na loňském US Open kvůli zranění, které bylo shodou okolností také proti jeho příteli a krajanovi Nadalovi, možná zpívá svou poslední labutí píseň své kariéry na Miami Open.

Ferrer, který dříve oznámil, že na konci Madrid Open letos odejde do důchodu, odehrál dva scintilační a dechberoucí zápasy v řadě proti Samu Querreymu a Alexandru Zverevovi, aby se dostali do 3. kola v Miami.

Ferrer, kterému bude letos v dubnu 37 let, vypadal na hřišti v Miami dominantně a vypadal hbitěji než jeho o 15 let mladší soupeř ve Zverevu, čímž se hodiny posunuly zpět do jeho mladších časů, čímž předvedl mocnou exhibici, když to od něj nikdo nečekal.

David Ferrer, který má ohromnou všestrannou hru a solidní temperament, se však nikdy nedostal tak velkého, přestože měl tak obrovský potenciál. Možná se ocitl v extrémně konkurenceschopné generaci tenisu, která viděla, že všechny menší hráče komplexně pohltila trojice Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic.

Navzdory zraněním a srdcervoucím ztrátám během své neuvěřitelné kariéry se David Ferrer nikdy nevzdal. Jako optimista a oportunista vítal každý den s omlazenou nadějí, že dnes bude lepší než včera. Vždy byl věčný trier a dával do toho všechno, 100 procent, kdykoli držel v ruce tenisovou raketu.

David Ferrer, pocházející ze Španělska, měl stejně jako všichni ostatní Španělé svůj nejlepší rekord na antuce ve srovnání s jinými povrchy a místo ve finále Rolland Garros v roce 2013, které se zúčastnilo 13 kariérních titulů na antuce, je svědectvím jeho dominance na antuce.

David Ferrer možná ve své kariéře nevyhrál mnoho titulů ani jeden Grand Slam, ale už si získal naše srdce několika svými letošními výkony, stejně jako proti Zverevovi v Miami, kde komplexně překonal další hvězdu gen. po prohraném prvním setu 2-6.

Je těžké si představit, že by Ferrer vyhrál jakýkoli titul, než vstoupí do západu slunce, ale určitě můžeme očekávat, že Španěl bude mít poslední hurá. Bylo by opravdu úžasné vidět, jak Ferrer naposledy rozlévá magii skrz raketu na své milované antuce a před rozloučením s tenisovým světem uspořádá výstavu svého ročníku!

Populární Problémy

Maria Šarapovová neví, kdo je Sachin Tendulkar, ale to není důvod, aby byli indiáni pobouřeni.

Naomi Osaka po sociálních sítích bezprostředně po odstoupení od French Open trochu ztichla, ale nyní obnovila svoji činnost.

Štíři jsou jedni z nejvíce soukromých lidí. I když si myslíte, že je znáte, stále o sobě mají vrstvy tajemství. Jakmile ale tyto vrstvy začnete odlupovat, mohou mít Štíři emocionální hloubku, které je těžké se vyrovnat. Jestli ty...

Jak protáhnout dolní část zad v leže. Pokud jste někdy zažili ztuhlost, napětí nebo bolest v kříži, rozhodně nejste sami. Bolesti dolní části zad jsou poměrně časté, dokonce i mezi lidmi, kteří jsou jinak v hezkých ...

Medveděv letos potřetí porazil domácího favorita a získal titul ATP.

Dřep, praxe života v opuštěných nebo neobsazených prostorách, které squatter ze zákona nevlastní, je skvělý způsob, jak se vyhnout placení nájmu, anektovat části dvorů vašich sousedů nebo dokonce někomu odebrat celý dům, pokud jste ochotni. ..