Přímý přenos Davis vs Nunez: Jak sledovat boj online zdarma

Davis vs Nunez

Getty

Gervonta Davis se v sobotu pokusí obhájit titul WBA (Super) v super muší váze proti Ricardu Nuñezovi v Royal Farms Arena v Baltimore ve státě Maryland.

Hlavní karta, která zahrnuje Ladarius Miller vs Jezreel Corrales, Yuriokis Gamboa vs Roman Martinez a Davis vs Nunez, začíná ve 21 hodin. ET a budou vysílány v Showtime. Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete zápas sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání:

Amazon Prime Showtime Channel

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu Showtime , který je také dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí.

Jakmile jsi přihlásil se k Amazon Prime i kanálu Showtime , pak můžete Davis vs Nunez sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Ať už máte FuboTV nebo chcete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi „Showtime je k dispozici jako doplněk k běžnému balíčku kanálů.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat živý přenos Davis vs Nunez na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat živý přenos Davis vs Nunez na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled Davis vs Nunez

Davis, rodák z Baltimoru, nebojoval ve svém rodném městě od svého čtvrtého boje v kariéře, druhého kola TKO Rafaela Casiase v červenci 2013.

Vrátit se do Baltimoru a přivést tuto velkou událost do města znamená hodně, řekl 24letý muž na čtvrteční tiskové konferenci podle Box na východní straně . Trénuji se svými bratry, se kterými jsem vyrůstal, a mám kolem rodiny a přátel. Je to vzrušující.

Dodal: Hlavním důvodem, proč jsem se chtěl vrátit domů, bylo to, že v tomto městě byli zabiti lidé. Chci být viděn jako jeden z lidí, kteří dokážou pozitivně spojit město. Bojoval jsem v LA, Londýně a New Yorku, takže bylo načase, abych se vrátil domů.

Davis v lednu 2017 vyrazil Josého Pedrazu na titul IBF v super muší váze, poté obhájil opasek zastavením Liama ​​Walshe o čtyři měsíce později. Federace ho zbavila opasku, když nedokázal vážit před svým vítězstvím KO nad Franciscoem Fonsecou v srpnu téhož roku.

Poté se přihlásil o volnou WBA (Super) tím, že v dubnu 2018 sestoupil Jesús Cuellar dolů. Tank si udržel opasek v prvním kole knockoutu Huga Ruize v únoru.

Oba bojovníci jsou hrozbou pro předčasné ukončení boje: Davis má 20 knockoutů při 21 vítězstvích a Nuñez má 19 z 21 vítězství.

Vím, že stojím tváří v tvář dobrému bojovníkovi, který dokáže prasknout, řekl Davis ve čtvrtek podle Bad Left Hook. Neberu ho vůbec na lehkou váhu. Psychicky i fyzicky jsem all-in. Celé město mám na zádech a musím tam přijít a ukázat se v sobotu.

Věřím, že Nunez je nadšený, že může být toho součástí. Nemá strach a užívá si tu chvíli jako já.

Nuñezův nejpůsobivější test přišel v červnu 2018, kdy v prvním kole zastavil neporaženého Elvise Torrese. Poté si zajistil další KO v prvním kole ve svém dalším a posledním zápase proti Eduardu Pachecovi v dubnu.

Vítězství pětadvacetiletého Panamana nad Torresem v Mexiku je jeho jediným bojem mimo domovskou zemi.

Mám vysoké procento knockoutu a vím, že dokážu Gervontu Davisovou vyřadit, řekl Nuñez, za Bad Left Hook. Když se dostaneme do ringu, uvidíme, kdo je nejlepší. Je to šampion, ale já jsem tu, abych vzal vítězství. Jsem tu, abych vyhrál. Ztráty vás posílí. Ztráta, kterou jsem měl [s Barnie Arguelles v roce 2015], mě přiměla více se soustředit na sport. Od té doby jsem na svém soustředění tvrději pracoval.


Populární Problémy

Jak napíchnout volejbal. Stoupání volejbalu znamená násilné odpalování míče směrem k podlaze na straně soupeřovy sítě. Počkáte, až setr postaví míč poblíž sítě, poté se k míči přiblížíte, vyskočíte a vejdete ...

Ve čtvrtek večer se Stanford a Minnesota střetnou ve čtvrtfinále ženského volejbalu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak cvičit. Cvičení je tak důležitou součástí vašeho celkového zdraví. Je to dobré pro vaše tělo i mysl! I když se může zdát zahájení cvičební rutiny skličující, nebojte se. Můžete si vytvořit cvičební plán, který bude vyhovovat vašemu tělu ...

Zde je návod, jak streamovat Celebrity Escape Room online zdarma, pokud nemáte kabel.

Výběr bezpečných hraček pro kočky je důležitou součástí zodpovědného majitele koček. Hraní s kočičími hračkami je běžnou součástí každodenních aktivit kočky a vaše kočka by měla mít k dispozici celou řadu hraček. Vybírejte hračky ze zdravotně nezávadných ...

Deboning (někdy nazývaný „vykostění“) je proces odstraňování kostí z drůbeže před vařením. Vykostěná krůtí prsa jsou základem mnoha receptů, jako jsou například krůtí prsa pečená v troubě nebo krůtí kaboby. Kosti z vykostění ...