Delray Beach 2021: Tommy Paul vs Nam Ji-sung preview, head-to-head & prediction

All-American Team Cup DraftKings

Tommy Paul

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Tommy Paul vs Nam Ji-sung

Turnaj : Delray Beach Open 2021

Kolo : Kolo 32 (první kolo)

Místo : Delray Beach, Florida

Kategorie : ATP 250

Povrch : Outdoor Hardcourt

Finanční odměna: 349 530 $

Živé televizní vysílání: USA - ESPN / tenisový kanál

Náhled Tommy Paul vs Nam Ji-sung

Americký mladík Tommy Paul je připraven zahájit sezónu na turnaji Delray Beach Open v roce 2021. Hlavní losovací akce turnaje začne ve čtvrtek.

Na letošním turnaji nasazený na páté místo bude Paul chtít zlepšit svůj výkon z loňského roku. Na překážce druhého kola v roce 2020 prohrál s kolegou Američankou Frances Tiafoe.

Tommy Paul je letos na prvním místě v Koreji Nam Ji-sung, který bude hrát jen své páté hlavní utkání ve dvouhře na turnaji ATP.

Nam Ji-sung (L)

Nam Ji-sung (L)

Sedmadvacetiletý Nam má na kariérním žebříčku číslo 238 a převážně se účastní turnajů na úrovni Challenger a Futures. Zápas proti Paulovi by tedy mohl být pro Korejce obrovskou příležitostí.

Nam má tendenci hrát svůj nejlepší tenis na hardcourt, což je povrch, kde získal své poslední dva tituly Futures. Strávil také značné množství času na hřišti čtyřhry a mohl by překvapit Paula svou efektivní sítí.

Namův nedávný rekord výhra-ztráta však neumožňuje hezké čtení. Při hraní ve zkrácené sezóně 2020 získal sedmadvacetiletý hráč pouze dvě vítězství v zápasech a čelil řadě těžkých ztrát.

Nyní bude doufat v úplné obnovení před novou sezónou.

Tommy Paul vs Nam Ji-sung head-to-head

Tommy Paul se bude snažit zahájit sezónu hlubokým během na Floridě

Tommy Paul se bude snažit zahájit sezónu hlubokým během na Floridě

Toto bude první setkání kariéry mezi Tommy Paulem a Nam Ji-sungem, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Tommy Paul vs Nam Ji-sung

Tommy Paul vstupuje do této soutěže jako těžký favorit, a to hlavně kvůli značně nesouladným úrovním zkušeností mezi těmito dvěma hráči.

To znamená, že mladý Američan má na začátku svých zápasů mírnou tendenci přetlačovat. Nam Ji-sung by udělal dobře, kdyby využil všech příležitostí, které se mu brzy naskytly.

Pokud však Paul dokáže ve svém útoku prokázat určitou zdrženlivost (zejména na té smrtelné forhendové straně), mohl by dokázat, že má na svého protivníka příliš velkou palebnou sílu.

Předpověď : Tommy Paul vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Novak Djokovič je nejlepším hráčem turnaje, zatímco Roger Federer bude kvůli operaci kolena chybět.

Backhand Boys Rogera Federera proběhlo virtuální setkání na Instagramovém příspěvku Grigora Dimitrova. Před 3 lety Federer spolu s Dimitrovem a Haasem provedli ztvárnění slavné chicagské písně „Těžko říct, omlouvám se“.

Jak zastavit krvácení. Odborníci se shodují, že první věc, kterou byste měli udělat, pokud krvácíte, je vyvinout tlak na tuto oblast. Ke krvácení dochází, když vám krev vytéká z cév, často kvůli ráně. K vnějšímu krvácení dochází, když ...

Jak dosáhnout rozvodu mimo soud. Ukončení manželství je emocionálně těžká zkušenost. Může to být také složitý a stresující právní proces, pokud se s manželem nemůžete dohodnout na rozdělení majetku nebo výživném ....

Bandážování rány je nedílnou součástí léčby první pomoci. Nikdy nevíte, kdy vy nebo váš blízký utrpíte ránu, která potřebuje první pomoc. Ačkoli hluboké rány, které silně krvácejí, vyžadují okamžitou lékařskou pomoc, většina drobných řezů ...

Protahování před jakoukoli formou cvičení je zásadní pro zvýšení flexibility, zamezení zranění a snížení bolesti svalů. Gymnastika, která využívá téměř každý sval v těle, vyžaduje před jakoukoli činností rozsáhlé protažení. A...