Bývalý kapitán švýcarského Davis Cupu osvětluje neutěšený vztah mezi Federerem a Djokovičem

Roger Federer

Roger Federer

Jaký je příběh?

Bývalý kapitán švýcarského Davis Cupu Claudio Mezzadri nedávno poskytl několik zajímavých pohledů na vztah mezi Rogerem Federerem a Novakem Djokovičem. Mezzadri hovořil o tom, proč si tito dva velmoži nedokázali vytvořit blízké pouto, jaké má švýcarská hvězda s ostatními hráči na turné.

V případě, že jste nevěděli ...

Přestože je Djokovič považován za jednoho z největších hráčů všech dob, nikdy nedosáhl takové popularity, jakou měli Federer a Rafael Nadal. To bylo v posledních asi pěti letech v tenise horké téma a Boris Becker, který dříve trénoval Djokoviče, řekl, že to Srbovi dost vadilo, že nebyl tak populární, přestože byl tak úspěšný.

Srdcem věci

Mezzadri dlouze promluvil o zvláštních okolnostech kolem rivality Federer vs Djokovic.

'Federer mi řekl, že má zvláštní vztah s Djokovičem, protože mu nikdy nedokázal porozumět.' Když se s ním pokoušel mluvit, kromě klasických pěti minut, nikdy nerozuměl jeho postoji, “řekl Mezzadri.

Dále navrhl, že tření mezi těmito dvěma bylo kvůli Srbově nestálé mysli.

'Djokovič říká jednu věc a někdy dělá opak.' Dokonce i v Chicagu na Laver Cupu Djokovič řekl, že je velmi unavený, a požádal, aby hrál co nejpozději; pak místo toho chtěl zamířit k soudu hned, “řekl Mezzadri.
Novak Djokovic (L) a Roger Federer na Laver Cupu

Novak Djokovic (L) a Roger Federer na Laver Cupu

„A dokonce i ve čtyřhře bylo rozhodnuto, že budou hrát společně, a Djokovič trval na tom, že bude hrát dříve. Neříkám, že existuje špatný vztah, ale Federerovi se často nedaří hlouběji mu porozumět, “dodal Mezzadri.

Co bude dál?

Federer a Djokovič mají přinejmenším zajímavý vztah. Přestože si oba hráči navzájem nepochybně váží, nikdy mezi nimi neexistuje pocit kamarádství, jako mají Federer a Nadal.

Roger Federer a Rafael Nadal

Roger Federer a Rafael Nadal

Je snadné teoretizovat, že mezi Federerem a Djokovičem je špatná krev, a Mezzadriho komentáře by mohly být vykládány jako přidání paliva do tohoto druhu spekulací. Ale s největší pravděpodobností je to jen rozdíl v osobnostech, díky kterému jsou Federer a Djokovič od sebe trochu vzdálení.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos nového speciálu „The Magic Way“ Davida Blaina online, i když nemáte kabel.

Osmdesátá léta byla zdaleka jednou z nejpamátnějších dekád, co se módy týkalo-kdo by mohl zapomenout na bláznivé návleky na nohy, objemné ramenní vycpávky a těsné, kyselé džíny a neonové oblečení? Pokud jste fanouškem módy 80. let a chcete se znovu připojit ...

Serena Williamsová bude mít ve Wimbledonu další šanci na zisk rekordního 24. grandslamového titulu, který začíná v pondělí.

Tenisové míčky lze využít nejen k hraní her. Když jsou rozřezány, můžete je posunout na nohy nábytku nebo chodítka, abyste chránili své podlahy a snáze je přemisťovali. Pokud snížíte tenisový míček na polovinu, můžete použít ...

Náboženský fanatismus je jedním z nejnaléhavějších problémů moderní společnosti a Sania Mirza je poslední obětí.

Jak připoutat loket. Mnoho aktivních lidí nebo těch, kteří používají ruce k práci, trpí zraněními loktů, jako je tenisový loket nebo zánět šlach. Pokud vás nebo někoho blízkého trápí bolest a nepohodlí v paži, možná zvažujete připoutání ...