Australian Open 2017: Venus Williamsová postupuje do čtvrtého kola, Světlana Kuzněcovová vyhrává eposVenus Williamsová byla na tomto Australian Open v nejlepší forměSedminásobná grandslamová šampionka Venus Williamsová prošla svým zápasem třetího kola proti čínskému Ying-Ying Duan, přičemž během toho upustila od jediné hry. Byla to mistrovská třída silových úderů, když se Williams přesunul do čtvrtého kola vítězstvím 6-1 6-0 nad Margaret Court Arena.Američanka začala skvěle, když si užila pět zápasů za sebou, aby v prvním setu postoupila 5: 0. Williamsovo podání bylo zpočátku solidní a Duan ho příliš netestoval, ale v pátém zápase měl Duan příležitost prolomit podání, ale bylo to žebrání, když Williams vedl 5: 0.Číňané se konečně dostali na palubu v šestém zápase, ale Williams odseděl první set a zvítězil 6-1. V první sadě oba hráči narazili na stejný počet nevynucených chyb, 13, ale Williams ve sloupci vítězů porazil Duana s 13 vítězi ve srovnání s pouhými 4 od Číňanů.

První hra druhého setu vedla k těsné bitvě mezi oběma hráči, přičemž hra měla tři dvojky, ale Williams nakonec prolomila podání své soupeřky a nikdy se opravdu neohlédla, protože jednoduše dominovala zbytku setu, aby se dostala na nižší příčku. Duan a pohodlně se přesuňte do čtvrtého kola.Williamsová ukončila svůj zápas celkem 25 vítězkami a 18 nevynucenými chybami.Američan se ujme německé Mony Barthel, aktuální č. 181 na světě. Williamsová drží proti německé kvalifikaci rekord 2: 0 na hlavu a pokud by Němku překonala, mohla by ve čtvrtfinále velmi dobře čelit bývalé grandslamové šampionce Světlaně Kuzněcovové.


Kuznetsova je na vrcholu Jankoviče v thrilleruSvětlana Kuzněcovová slaví vítězství nad Jelenou JankovičovouZápas mezi bývalým světem č. 1 a bývalým světem č. 2 je vždy vzrušující vyhlídkou a střet třetího kola mezi Jelenou Jankovičovou a Světlanou Kuzněcovovou lze označit za ne méně než epos!Kuzněcovová, bývalá šampionka US Open a Roland Garros, známá svou železnou vůlí, bojovala mimořádně dobře a triumfovala 6: 4, 5: 7, 9: 7 za tři hodiny a 36 minut. Obě hráčky začaly zápas dobře tím, že držely své první servisní hry, ale Ruska si vzala první krev, když ve třetím zápase zápasu zlomila Jankovic, aby vedla 2-1.

Kuzněcovová poté upevnila svůj brejk a v sedmé hře znovu zlomila Jankoviče, aby se ujala vedení 5: 2 a měla možnost podávat na set. Ale jak se to obvykle stává i těm nejlepším hráčům, nervy se dostaly od Kuznetsové, když podávala dvojchybu a trefila několik nevynucených chyb, aby mohla Srbku vrátit do sady.

Jankovic držel podání a ujistil se, že Kuznetsova musela podávat set podruhé. Tentokrát ale nedošlo k žádnému škytání a ten první setoval po setu 6: 4.

Druhý set začal stejně jako ten první, protože Kuzněcovová ve třetí hře a páté hře zlomila Jankoviče a ujala se vedení 4-1. Srbka se poté zlomila a zadržela své podání, přičemž obě hráčky držely své podání, na ukazateli skóre bylo 5-4.

Náhlé zhroucení od Kuzněcovové znamenalo, že Jankovic vyhrál tři zápasy po sobě, aby vzal set 7-5 a posunul zápas do rozhodování. Zatímco Jankovic vyrovnal vítěze a chyby 12 za kus, Kuznetsova zdvojnásobila chyby, přičemž 24 z nich bylo ve srovnání s 15 vítězi.

Po vytažení druhého setu se Jankovic vydal na sebevědomí a skvěle zahájil závěrečný set, aby se ujal vedení 3: 0. Právě když to vypadalo, že se zápas hýbe po srbské cestě, Kuznetsova se na 2-3 přerušila.

Bitva na houpačce ale pokračovala, protože se oba hráči postupně zlomili a nakonec Kuznetsova držela na 4: 4. Další hra byla maratonská, trvala téměř 10 minut a po čtyřech dvojkách a třech příležitostech na brejky Kuznetsova brejkla 5-4 a podávala zápas.

Ale ještě to nebylo hotové, protože Jankovic se odrazil na 5: 5 a oba hráči drželi podání, skóre ukazovalo 7: 7. Ta chvíle přišla v 15thhra, kdy se Jankovic dopustil několika nevynucených chyb a byl zlomen. Kuzněcovová poté pohodlně naservírovala zápas, aby se po maratonu trvajícím déle než tři hodiny bezpečně probojovala do čtvrtého kola.

Kuzněcovová dále hraje krajanku Anastasii Pavljučenkovovou, kterou vede 5: 2 po hlavě. Pokud se dostane přes Pavlyuchenkovou, možná si ve čtvrtfinále dohodne schůzku s další veteránkou Venus Williamsovou.

Populární Problémy

Jak léčit artritidu u rotvajlerů. Artritida, stav postihující klouby, se běžně vyskytuje u psů. Https://www.petmd.com/dog/general-health/evr_dg_arthritis_how_to_recognize_and_manage_the_condition?

Victoria Azarenka čelí v sobotu Marii Sakkari o postup do finále Ostrava Open. Azarenková hrála skvěle na amerických hardcourts na začátku tohoto roku a doufala, že bude pokračovat ve stejném duchu

V sobotu se setkají státní soupeři Appalachian State a Charlotte. Zde je návod, jak sledovat hru, která není v běžné televizi.

Jak zůstat zdravý a aktivní. Je důležité zůstat zdravý a aktivní po celý život, zvláště když stárnete. Zůstat v kondici může prodloužit vaši životnost na roky a výrazně zlepší vaši celkovou pohodu. Existuje tolik dietních guruů ...

Jak používat fyzickou terapii ke zmírnění příznaků artritidy. Ti s artritidou, kteří používají fyzickou terapii nebo PT jako součást léčebného režimu, hlásí snížené příznaky, méně bolesti, lepší spánek a větší mobilitu. Fyzikální terapie ...