Jak se chovat jako Rosalie Hale


Rosalie Hale je známá svou krásou a svou „hrdostí“. Je hrdá na svou krásu, protože její krása je vše, co jí zbylo z jejího lidského světa. Nenáviděla Bellu, protože Bella měla na výběr mezi člověkem a upírem, a vzdala se (vybrala si upíra) všeho, co si Rosalie přála mít. Rosalie se však stane velmi blízkými přáteli Belly v Breaking Dawn, když Rose je jediný, kdo je na Bellově straně a jediný, kdo jí rozumí. Rose je velmi milá k těm, které miluje, a začne být divoká, když se jim někdo pokusí ublížit. Její největší rysy jsou vlasy a postava. Její „zlaté blond“ vlasy jsou největším rysem a její postava „volejbalu“ je na druhém místě, ale oba jsou velmi důležité a jsou to její výjimečné rysy.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 1

  1 Buďte chytří . MUSÍTE získat nejlepší známky ve třídě. Vždy odevzdávejte domácí úkoly- žádné výjimky. Pokud jste nemocní a máte sourozence, donutte je odevzdat domácí úkol. To opravdu zapůsobí. Prostudujte si partu, protože všechno musíte eso. Pokud existuje někdo, kdo má lepší známky než vy, zjistěte, co dělají, aby byli tak skvělí. Vytvořte si vlastní studijní plán a vyvažujte školu a sport/aktivity, protože „neměl jsem čas“ neomlouvá, protože upíři mají na domácí úkoly celou noc a navíc jsou velmi rychlí ve všem, co dělají. Vaši učitelé vás musí mít rádi, takže k nim musíte být velmi milí. Dávejte si také ve třídě pozor, protože pokud vás učitel volá, musíte mít dokonale odpověď. Zvedněte ruku ve třídě téměř pro všechno, ale ne příliš, nebo vás učitel naštve a nikdy se nepřihlašujte dobrovolně, pokud nejste 100% pozitivní, že máte správnou odpověď). Po škole se však pro věci nepřihlašujte, protože Rose by svůj čas ve škole nikdy neztrácela-za téměř 100 let své existence toho měla dost.
 2. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 2

  2 Moc nemluv. Není příliš upovídaná, takže se musíte přizpůsobit tomu, abyste moc nemluvili. Také, když s vámi lidé mluví, mluvte důstojně a navažte oční kontakt. Zlepšete si slovní zásobu- neustále se učte nová slova. Vyslovujte vše dokonale a nepoužívejte slangová slova. Neříkejte také „dang“ a „co je to za fondán“. NEKLIKEJTE- to by bylo považováno za hrozné, když vyrůstala.
 3. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 3

  3 Mít vlastní malou skupinu přátel. Musíte mít svou vlastní malou skupinu přátel, se kterou sdílíte více než s ostatními (ale ne příliš, ať už si blízká nebo ne, Rose se příliš neosobní). Ujistěte se však, že vás všichni obdivují a přivítají vás. Abys byla Rose, musíš být populární.
 4. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 4

  4 Dodržujte základní potravinová pravidla upírského světa. Nenoste do školy láhev s vodou. Nejezte, když se někdo dívá, a nejezte všechno na tácku, protože si lidé všimnou, že jste tehdy jedli. Nebalte si oběd, protože to ukazuje, že jíte.
 5. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 5

  5 Dodržujte některá základní spánková pravidla upírského světa. Když jdete na přespání, neusněte, dokud nejsou všichni ostatní. Také si nastavte budík (promiňte, budete si muset pořídit jeden nebo nějaké zařízení, které vás kromě budíku probudí), aby vás probudil dříve než kdokoli jiný, abyste se mohli dokonale připravit. Vezměte si kulmu, abyste mohli dělat své vlnité, romantické, růženkové kudrlinky (protože to samozřejmě děláte.) Sprchujte se pár hodin před spaním, abyste si je nemuseli vzít nebo ráno (upíři se nesprchují a lidi byste vzbudili, kdybyste se ráno osprchovali). Vezměte si make -up a udělejte to a vyčistěte si zuby, než se lidé probudí. Také si umyjte obličej, naneste deodorant, parfém a pleťovou vodu, abyste vypadali svěží. Až se všichni probudí, budete se jen usmívat s čistými zuby, dokonalými vlasy a oblečením. Budete vypadat, jako byste nikdy nespali. Také přidává efekt, pokud právě sedíte na spacáku, když se lidé probudí, takže to vypadá, že jste tam seděli celou noc. Také, když se probudíte (než si vyčistíte zuby), jezte jako granola bar, který jste si zabalili, takže když se podává snídaně, můžete dělat to, co děláte o obědě. Pokud se zeptají, řekněte, že nejste „moc hladoví“.
 6. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 6

  6 Ve škole vždy vypadejte skvěle. I před a po posilovně. Podívejte se také do zrcadla alespoň 20krát denně a každou chvíli, když to děláte, zašeptejte „Jsem tak krásná“ nebo „Moje vlasy vypadají nádherně“ nebo něco podobného, ​​dostatečně hlasitě. aby ostatní slyšeli. Na konec svého prohlášení můžete také přidat něco jako „jako vždy“.
 7. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 7

  7 Mít muže a být pro něj vášnivý. Vy dva musíte jednat, jako byste se opravdu milovali (doufejme, že to není herectví). Získejte fyzickou kondici, ale pokud vám to není příjemné, je to v pořádku; musíte být jen fyzičtí, když se lidé dívají, a můžete jít jen tak daleko, zatímco lidé sledují, takže jste v bezpečí.
 8. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale, krok 8

  8 Přestože jste oblíbení, nikdy nepořádejte večírky. To je proti tomu, jak je Rosalie. Jezdí více „sólo“. Pokud vás někdo pozve na večírek, přijměte to. Pokud je to však večírek a VÍTE, že se nemůžete dostat na téma „Nemám hlad“, zvažte možnost jít si dát jídlo, prostě to udělejte jako oběd, když se nikdo nedívá. Pokud osoba, která ji hostuje, již komentovala vaše stravovací návyky, bylo by rozumné říci, že máte plány a nemůžete jít. Pokud se vás dotyčný zeptá, jaké jsou plány, nemusíte mu to říkat. Zamyslete se, řekla by jim Rose plány? NE, takže byste také neměli. Ve skutečnosti by Rose odpověděla něčím drzým, tak to udělejte. Zkuste něco jako „Postarejte se o své vlastní podnikání“ nebo (toto je VELMI Rosalie-ish) „O co vám jde?“
 9. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 9

  9 Buďte velmi atletičtí. Pokud máte nadváhu, nedoporučuje se chovat jako Rosalie Hale. Musíte být VELMI hubená. Nepřestávejte však jíst a buďte anorektičtí, protože budete vypadat nezdravě, a to je na rozdíl od Rose. Místo toho jen zdravěji jíst a cvičit. Musíte být také velmi rychlí a silní. Běhejte, abyste byli rychlejší, a zvedejte činky, cvičte sedy lehy, kliky, kliky a podobně, abyste byli silnější. Pokud si myslíte nebo víte, že je někdo silnější než vy, prosím, nebojujte s ním.
 10. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 10

  10 Milujte děti víc než cokoli jiného. Když uvidíte dítě, buďte všichni sladcí a jemní a obdivujte to. Pochlubte matku slovy: „Jaké krásné dítě máš?“ Pak pomůže říci: „Jak starý je?“ a dostat se do konverzace. Nezacházejte však příliš hluboko, protože Rose se nedostane hluboko. Také nemluvte o věcech, které neznáte. Rose teď sní o tom, že si vezme manžela, že bude mít mnoho dětí, sladký dům a milující rodinu, takže mluvte o budoucnosti (ale pamatujte, že moc nemluvíte, takže o tom mluvte jen tehdy, když je to vychováno a nejlepší jen o tom mluvit, pokud vás na toto téma osloví někdo jiný).
 11. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 11

  jedenáct Naučte se hodně o autech. Měli byste být schopni ukázat na náhodné auto a říci, co to je. A měla bys být mechanickou královnou. Rose je osobní automobil rodiny a cokoli, co je jen její, nese s hrdostí. Pokud jste ve škole nebo něco a vaše kamarádka říká, že její auto nevypadá dobře, po škole nebo během oběda byste měli být schopni jít ven a opravit to, nebo říct problém s tím.
 12. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale, krok 12

  12 Zůstaň sám sebou. Ve škole nebo na společenských setkáních zůstaňte se svou skupinou přátel. Když jdete ven sami, nekomunikujte s ostatními. Ticho zůstaň sám pro sebe (ale vstup, pokud víš, co tím myslím). Mluvte jen tehdy, pokud vidíte někoho s dítětem, a pouze pokud je hned vedle vás, a nebude nepříjemné s ním mluvit.
 13. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 13

  13 Buďte tajemní . Vždy vypadejte, že je něco, co od vás ostatní nedostávají. Když s vámi někdo mluví, chovejte se, jako by vám právě zlomil myšlenkový pochod. Použijte oční kontakt. Buďte také velmi přesvědčiví. Najděte způsoby, jak zajistit, aby vaše funkce (zejména oči a hlas) byly velmi přesvědčivé tam, kde můžete získat téměř cokoli chcete. Podívejte se na lidi přesvědčování
 14. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 14

  14 Být jisti. Rose je výjimečně sebevědomá a pyšná na sebe, takže se musíte takhle nést. Procházejte se bradou nahoru a rameny dozadu. Kráčejte jako MODEL- který je velmi sebevědomý a vypadá skvěle ... velmi růžový. Když mluvíte, nikdy nemluvte, jako by to byla otázka; mluv jako slova z tvých úst je fakt. Nosit účelně celé tělo. Kráčejte důstojně, protože v Roseově mysli je definicí „důstojnosti“, „důvěry“, „milosti“ a „krásy“.
 15. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 15

  patnáct Buďte super ladní. Pomáhá absolvovat taneční kurz v této kategorii, takže bych to doporučil. Naučte se chodit elegantně a elegantně. Při chůzi se sbalte z paty na špičku. Kráčejte s hlavou vzhůru a rameny dozadu. Absolutně nikdy nehrbně- když Rose vyrůstala, pravděpodobně se nikdy nenechala zády dotknout opěradla židle, takže ani vy byste neměli. Posaďte se vzpřímeně a vysoko. Také jděte jeden před druhým (nemyslím dělat dětské kroky). NIKDY VÝLET.
 16. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale, krok 16

  16 Buďte si vědomi svého okolí. Vždy vypadejte velmi dobře vědomi svého okolí. Použijte periferní vidění. Nikdy nedovolte, aby se k vám někdo připlížil nebo vás vyděsil. Neotáčejte ostré rohy do místnosti pro případ, že by vás někdo vyděsil nebo do vás narazil. Připravte se také, když se otočíte (ne ostře), aby vaše reflexy byly rychlé. To znamená, že máte rychlé reflexy. Nezakopávejte- sledujte, kam kráčíte. Opravdu se musíte soustředit, když musíte použít koordinaci ruka-oko, abyste nakonec něco nepokazili. Nemůžeš být nemotorný- tohle je Rosein článek, ne Bellin.
 17. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 17

  17 Buďte úžasná herečka a zpěvačka. Vyzkoušejte si každou školní hru, navštěvujte hodiny místního divadla a hrajte tam. Musíte být nejlepší herečka a dobrá lhářka. Také musíte být krásná zpěvačka. Je mi to moc líto (opravdu jsem, nechci být zlý), ale musíte být dobrý zpěvák. Požádejte svého přítele, aby byl ke svému hlasu upřímný, a řekněte mu, že vám nevadí, když neumíte zpívat (samozřejmě lhát, řekl jsem vám, že musíte být dobrý lhář). Pokud řeknou, že jste dobří, nahrajte si a poslouchejte- byli byste překvapeni, jak moc přátelé lžou, aby ušetřili vaše city. Pokud je váš hlas dobrý, měli byste pravděpodobně absolvovat vokální lekce, abyste byli nejlepší.
 18. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale, krok 18

  18 Buďte nejlepší ve všem, co děláš. Ne druhý nejlepší, nejlepší. To je obzvláště důležité.
 19. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale, krok 19

  19 Zůstaňte velmi aktuální. Neuvádějte však své znalosti, pokud o to nejste požádáni, nebo se o tom mluví v diskusi, do které jste zařazeni. Je skvělé zůstat v obraze, takže když se někdo zmíní o nějaké novince, budete vypadat velmi působivě, když o tom všechno víte. Díky tomu budete vypadat chytřeji a všichni Cullenovi jsou velmi chytří.
 20. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale, krok 20

  dvacet Udělejte svou skříňku úžasnou. MUSÍ mít zrcadlo; podívejte se na sebe do zrcadla pokaždé, když otevřete skříňku nebo projdete chodbami. Měly by tam být také obrázky a mnoho dalších skvělých věcí ze skříňky. Musíte mít pouzdro na make -up, ale make -up nanášejte pouze tehdy, když se nikdo nedívá. Pohled do zrcadla a česání vlasů, když se lidé dívají, je skvělé. Místo kartáče však použijte trsátko. Samozřejmě si vlníte vlasy v dlouhých romantických vlnách a kartáč je odstraní. Použijte proto trsátko, aby kudrlinky nevyšly. V případě potřeby také v době oběda znovu naneste lak na vlasy, ale udělejte to, když se nikdo nedívá. Nezapomeňte, že máte pouzdro na make -up; v případě potřeby znovu naneste make -up (pokud se nikdo nedívá).
 21. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale, krok 21

  dvacet jedna Změňte svou oblíbenou píseň na Beauty from Pain (od SuperChick). Tato píseň je přesně životním příběhem Rose a je krásná. Najděte si na youtube písničky s texty a uvidíte, co tím myslím. Stáhněte si jej do svého iPodu, poslouchejte ho, pamatujte si ho, nemluvte o něm. Je v pořádku říci, že je vaší oblíbenou písní Kráska od bolesti v písni „Jaká je vaše oblíbená píseň?“ diskuse, ale jindy to neuvádějte. Udělejte z toho také svoji skladbu, když zkoušíte muzikál.
 22. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale, krok 22

  22 Buďte velmi organizovaní. Upíři nenechávají věci ležet- udržují to čisté a uklizené. Ujistěte se, že vaše skříňka, kabelka, dům, vše je úhledné. Mít velmi úhlednou místnost. Rose nemá lidi, ale je to dobrý nápad, pro případ, že byste nakonec měli svého nejlepšího přítele (ale nedělejte to často, protože to není Rose-ish). Přemýšlejte o tom, nechala by Esme své „děti“ jen tak rozházet věci, aniž by je zvedla?
 23. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 23

  2. 3 Dříve byl tento článek zmíněn jako chytrý a skvělý způsob, jak toho dosáhnout, je číst. Přečtěte si klasiku (ve skutečnosti jsou SUPER dobré). To by si Rose přečetla v dětství a pravděpodobně i poté, co byla změněna, protože to bylo něco, čeho se mohla držet z její minulosti. Upřímně řečeno, neměli 'Pána prstenů' ani knihy o čarodějích nebo knihy o čemkoli, o čem Warriors a Percy Jackson je. Některé z mých oblíbených klasik jsou Pýcha a předsudek, Jane Eyre (působivé, když si to přečtu), Bouřlivé výšiny, Rozum a citlivost a moje oblíbená hudba Gone With the Wind (tahle je SUPER působivá na čtení a každý bude jako 'jak?'). NEJLEPŠÍ možný, který si můžete přečíst, je Válka a mír, protože je obrovský (ale může být příliš pokročilý).
 24. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale, krok 24

  24 Všichni Cullenovi jsou super bohatí; Alice věděla, co se stane na akciových trzích a skutečnost, že Carlisle je lékař, opravdu pomáhá. Mohlo by tedy být dobré sehnat práci, abyste mohli za peníze nakupovat drahé věci, takže budete vypadat bohatší. Jen se nepohybujte kolem své práce, nebo ještě lépe neříkejte, že ji máte, protože Rose evidentně práci nepotřebovala.
 25. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale, krok 25

  25 Přibližte se své rodině. Rose je velmi blízko Cullenovy smlouvy. Buďte tedy velmi laskaví ke svým rodičům a sourozencům. Pokud máte věkově blízkého nebo sourozence, podívejte se, jestli začnou být jako Alice.
 26. Obrázek s názvem Chovej se jako Rosalie Hale Krok 26

  26 Nepokazte se. Samozřejmě není možné být 'dokonalý', ale být Rose, musíte být neobvykle blízko. Takže se prostě nepokazte, ano? Rose nemá ráda, když lidé zneuctívají její jméno. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohla by se chovat jako Rosalie Hale příliš daleko? Cosplay je jen o zábavě. Dokud neztratíte ze zřetele, kdo jste, není nic špatného na tom, chovat se jako postava.
 • Otázka Mohu nosit červenou nebo oranžovou? Můžete, pokud chcete, ale není to moc podobné Rosalie. Nemusíte však vypadat jako ona, abyste se chovali jako ona.
 • Otázka Mohu být jako Rosalie, pokud jsem nezadaná? DoubleMobius Ano. Můžete napodobit každou část, kromě části „Mít muže a být pro něj vášnivý“.


Nezodpovězené otázkyPoložit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud vás někdo uráží (ale pravděpodobně nebude-je těžké urazit Rose), chovejte se, jako by vám to bylo jedno.
 • Když někdo něčeho dosáhne nebo předvede výkon, neříkejte „Jsem na tebe tak hrdý“ nebo „Sám bych to nemohl udělat lépe“. Rose to neřekla. Určitě by to nikdy neudělala. Není zaseknutá; její krása je prostě to jediné, k čemu se musí upínat, to je kus její minulosti. Navíc se cítí jako selhání, takže je pro ni útěchou vědět, že je krásná, takže není úplným selháním. Toto je její mysl- nemyslím si, že by selhala. Místo toho řekněte „Udělali jste dobře“ nebo „Gratulujeme“. (Nejlepší je nejít dál než „dobře“, když odkazujete na někoho jiného.)
 • Nekřičte ... NIKDY! To NENÍ jako Rose.
 • Pít hodně vody. Pijte alespoň 8 sklenic denně, abyste si zářili.
 • Přibližte se své rodině.
 • MUSÍTE nejprve vypadat jako Rosalie Hale. Zeptejte se sami sebe: „Jsem krásná?“ A „Mohu se nechat vypadat jako Rosalie Hale?“. Pokud jste na kteroukoli z nich odpověděli ne, nepokoušejte se ani chovat jako ona. Můžete se však udělat krásnými, což může znamenat, že budete vypadat jako Rose, ale nejprve si buďte jisti. Také nebuďte smutní, pokud vaše vlasy nejsou blond; je tu nová věc zvaná barvení vlasů (a ano, to byl sarkasmus). Také, navzdory lžím tam, NENECHTE si vlasy obarvit na bělidlo blond. V knihách je nesčetněkrát řečeno, jak hezké Roseovy vlasy „ZLATÁ BLONDA“ nejsou bělavé blondýnky, ne blondýnky na polibky, ne špinavé blondýnky.
 • Karate zde může být skvělé. Pomáhá vám to v sebeobraně a upíři jsou v tom skvělí. Nenechte však nikoho vědět, že to berete, protože Rose by nebyla chycena mrtvá při karate (žádná slovní hříčka není určena).
 • Noste velké, visící náušnice.
 • Nikdy nebuďte sarkastičtí. Rose není sarkastická ... pokud nemluví s vlkodlakem.
 • Rose miluje malou světlici! A škola mívá málo vzplanutí. Na podobné notebooky a podobně si pořiďte něco s designem; ta nejrozmanitější je určitě květina ... možná dokonce i růže;) Jeden spirálový zápisník, který mám velmi růžový, je černý a pak má jako velký stříbrný květ v levém horním rohu.
 • Rose je téměř dokonalá. Přečtěte si, jak být dokonalým teenagerem. Řiďte se tím, ale tam, kde je uvedeno „připojte se ke klubům“, to nedělejte, pokud to není mimoškolní a sportujte. Také tam, kde je napsáno „získat práci“, je doučování dobré a pak pro cokoli jiného neříkejte všem, že máte práci.

reklama

Varování

 • Nezapomeňte na spánek. Obvykle to nikdy neskončí dobře ...
 • Pamatujte, nepřestávejte úplně jíst ... prosím.
 • Nikdy nezmiňuj Rosalie Hale. To je ta nejhorší možná chyba.
 • Ačkoli to říká, že moc nemluví, NENECHTE to vypadat stydlivě. Ať to přijde tajemné. Rose je sebevědomá a odvážná a je naopak opakem stydlivé ženy, takže ji tak ukažte.
 • Většina lidí také říká: „Pamatujte, že nejste ona; buď sama sebou, ale ona je tak odlišná a jedinečná, že nemůžeš být někdo jiný a ona. Vyberte si tedy, jestli po ní opravdu chcete zanechat své staré já. Než se rozhodnete, přemýšlejte: „Můžu vůbec splnit očekávání Rosalie Haleové?“. Nezapomeňte se také nejprve ujistit, že jste ochotni změnit svůj VÝHLED. Musíte být k sobě také upřímní a zeptat se: „Jsem krásná?“ a 'Mohu se nechat vypadat jako ona?' Pokud je některá z těchto otázek „ne“, v tomto článku se o nic nepokoušejte. Prostě neuspějete, necháte Rosalie vypadat špatně a pak vás bude nenávidět.
 • Pokud neumíte zpívat, opravdu byste se o Rose neměli snažit.
reklama

Populární Problémy

Vědci si nejsou jisti, zda existuje určitá souvislost mezi volbou životního stylu a zdravím vašeho imunitního systému. Studie stále zkoumají možné účinky výživy, cvičení a duševního zdraví na vaše tělo ...

Novinka v září 2020, podíváme se na Pro Staff 97 v13, což je nejnovější verze Wilsona na jedné z jejich nejoblíbenějších raket.

Jak podpořit zdraví srdce. Ať už máte strach, nebo se jen staráte o sebe, máte právo soustředit se na udržení zdravého srdce. Naštěstí můžete podpořit zdraví svého srdce některými opatřeními zdravého rozumu, jako je ...

Losování 2021 Swiss Open v Gstaadu bylo odhaleno v sobotu. Čtyři z 20 nejlepších ATP budou v akci, včetně světové jedničky Denise Shapovalova.

Jalebi je sladkost, která se vyrábí v celé Indii, Pákistánu a na Středním východě. Jedná se o tradiční pokrm, který je důležitou součástí mnoha festivalů a oslav. Https://www.archanaskitchen.com/recipes/indian/indian-sweets-mithai-reci ...

Jak opravit nerovnoměrné tkaničky. Při chůzi vaše nohy tlačí na boty. To může přitáhnout nebo zatlačit vaše tkaničky na jednu nebo druhou stranu a nakonec vám může zanechat tkaničky, které se neshodují v horní části boty. Naštěstí toto ...