Jak se stát snobem

Být snobem, nebo lépe řečeno elitářem, znamená pěstovat životní styl, který ukazuje, že víte, co je nejlepší. Jako snob potřebujete standardy, podle kterých byste měli žít: což je nejlepší auto k řízení, nejmódnější oblečení nebo nejpůsobivější láhev vína, kterou si můžete přinést na večírek. Musíte vypadat jako snob a pěstovat si k tomu přístup.

Metoda 1 ze 2: Být sociálním snobem

 1. Obrázek s názvem Buď snob Krok 1

  1 Na vše mějte vysoké standardy. Na začátku své cesty za snobstvím musíte nejprve vědět, že být snobem znamená být selektivní. Musíte mít standardy o všem, například o tom, jak je váš steak připraven v obchodě s potravinami, ve kterém nakupujete. Buďte vybíraví na svůj životní styl, protože být snobem je vědět a být hlasitý o tom, co nejlepší život může nabídnout.
 2. Obrázek s názvem Buď snob Krok 2

  2 Kupujte věci se záměrem zapůsobit na lidi. Nezáleží na tom, co přesně si koupíte, protože všude, kam jdete, se standardy pro jemné bydlení mohou změnit. Důležité je, že váš majetek je to, co ostatní lidé považují za cenné.
  • Položky značek jsou snadným způsobem, jak ukázat stav, protože většina lidí je považuje za drahé a exkluzivní.
  • Jídlo, alkohol, auta a dokonce i domácí zvířata jsou další možnosti, jak ukázat stav.
  • Naučte se vážit si v životě jemnějších věcí. Snobbery je také požitek z kvalitních nápojů nebo nejtřídnější muzeum umění v okolí. Ne proto, že by nutně měly velkou cenovku, ale proto, že vynaložení úsilí a času vedlo k vytvoření dobrého produktu.
  • Kupujte pouze autentické zboží. Umělá kožešina, kůže nebo drahokamy budou nakonec spatřeny a vy nechcete být chyceni jako podvodníci.


 3. Obrázek s názvem Buď snob Krok 3

  3 Noste oblečení a šperky, které odrážejí vaše snobství. S módními prohlášeními nemusíte být okázalí a nahlas. Ve skutečnosti může být nepříjemné nalepování značkových značek a log považováno za nevkusné a příliš náročné. Abyste byli snobem, musíte se oblékat lépe než všichni kolem vás.
  • Usilujte o čistý, klasický vzhled. Černá a bílá, perly, diamanty, zlato a stříbro jsou všeobecně uznávány jako barvy a materiály postavení a bohatství. Zakomponujte je do svého šatníku.
  • Dávejte pozor, abyste to s doplňováním nepřehnali. Přetížit se příliš mnoho šperků nebo si upravit auto pomocí podvozkových světel a spoileru jsou způsoby, jak upoutat pozornost, ale neodrážejí vkus vkusu snobů.
  • Jednoduchost jde dlouhou cestou.
  • Udržujte se upravení. Dokonalý outfit může zničit strhaná nehtová lůžka nebo zápach z úst. Musíte si udržet svůj elitní status a špatná hygiena je nejrychlejší způsob, jak jej ohrozit.
 4. Obrázek s názvem Be a Snob Step 4

  4 Poflakovat se mezi lidmi v elitním davu. Opět chcete vydávat zdání stavu a jedním ze způsobů je záměrně trávit čas s těmi, kteří ho mají. Vaším cílem je splynout s elitním davem. Pomůže vám váš vzhled, způsoby a přístup, ale musíte se vlastně spojit s jinými snoby.
 5. Obrázek s názvem Buď snob Krok 5

  5 Trávit čas na strategických veřejných místech. Kde nakupujete a jíte, je důležité, protože pokud jste snob, stačí vám jen ty nejlepší podniky. Být snobem vyžaduje, aby publikum bylo úplné, i když je složeno z cizích lidí. Exkluzivní střešní bar v New Yorku je vhodnějším místem než McDonald’s na rohu Times Square.
  • Připojte se k venkovskému klubu, navštěvujte akce s mocnými lidmi ve vaší komunitě nebo se staňte členem komunitního klubu s jinými snoby.
  • Luxusní butiky jsou skvělým místem pro setkávání bohatých žen a zároveň zůstávají na špičce nejnovějších módních trendů.
  • Třením loktů s jinými lidmi postavení v jejich živlu se také dozvíte, jaké jsou výhody a nevýhody vašeho konkrétního sociálního kruhu.
 6. Obrázek s názvem Buď snob Krok 6

  6 Pěstujte způsoby, které vás odlišují. Chovejte se ke každému bez ohledu na jeho životní postavení s respektem. Mnoho snobů má pověst toho, že se chová uštěpačně a upřímně vůči lidem z nižší třídy nebo sociálního postavení. Ačkoli chcete vypadat jako nejchytřejší a nejlépe oblečený, neznamená to, že musíte šlápnout na jiné lidi, abyste se dostali na vrchol.
  • Odkazujte na ostatní podle jejich názvu a vlastních jmen a očekávejte totéž. Pokud nedostanete stejný respekt, opravte lidi, aby všichni věděli, jak se k vám mají chovat.
  • Nenadávejte. Vulgární jazyk není ve většině nastavení vhodný a zkreslí váš obrázek o třídě.
  • Falešný přízvuk je snadno rozpoznatelný, takže se nenuťte mluvit nepřirozeně. Měli byste však pracovat na používání správné gramatiky a výslovnosti slov, abyste vypadali vzdělaně.
 7. Obrázek s názvem Buď snob Krok 7

  7 Buďte kultivovaní a sdělte své znalosti. Rozšiřte své znalosti o umění, jídle, hudbě, politice a jazyce, abyste měli vzdělání v různých tématech. To vám pomůže zapojit se do jakékoli konverzace a budete vypadat inteligentně, i když tomuto tématu rozumíte jen v základech. Statusoví lidé mají často působivé vzdělání, například mohli navštěvovat školu Ivy League. I když ne, dobře čtený vám pomůže spojit se s vyšším akademickým echelonem.
  • Naučte se každý den nové slovo, abyste si mohli vybudovat slovní zásobu, která na lidi zapůsobí.
  • Věnujte se fyzickému koníčku. Tenis, golf a další hry jsou skvělými způsoby, jak se stýkat s jinými snoby a zůstat ve formě.
 8. Obrázek s názvem Buď snob Krok 8

  8 Spravujte své peníze moudře. Být snobem znamená utrácet peníze za vysoce kvalitní, velké lístky. Peníze však musíte utratit pouze za nejlepší možnosti. Buďte strategičtí a mějte raději jedno vynikající auto než několik vozů střední kvality. Nebo utratit své peníze za jedny drahé, designové malé černé šaty místo nákupu skříně plné džínů a triček.
  • Zpočátku možná nevlastníte mnoho. Pamatujte však, že kvalita je lepší než kvantita.
  • Být chytrý se svými penězi ukazuje, že jste vybíraví a že vaše peníze jsou ve skutečnosti cenné; odmítáte utrácet své peníze za cokoli jiného než za absolutně nejlepší.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Být snobem o vašich zájmech

 1. Obrázek s názvem Be a Snob Step 9

  1 Mít konkrétní zájem nebo koníček. Pokud ještě nemáte něco zvláštního, co byste rádi dělali ve svém volném čase, vyberte si něco, o čem si myslíte, že je to zábava. Mezi spoustu klasických snobských zájmů patří film (ne filmy), víno a sýr, literatura, káva nebo móda. Snobem však můžete být v čemkoli, pokud máte postoj exkluzivity.
  • Být výlučný ve svém zájmu znamená vědět, co je dobré, špatné a co je mezi nimi. Jako snob, znalec nebo nadšenec budete chtít mluvit o tom, co je nejlepší a čeho se je třeba vyvarovat.
  • Sbírání věcí je skvělý způsob, jak se stát snobem. Například by nebylo možné shromáždit každou vyrobenou minci nebo známku. Existují však některé, které jsou vzácnější nebo hodnotnější než jiné, což je standard, díky kterému jsou lepší než ostatní.
 2. Obrázek s názvem Be a Snob Step 10

  2 Staňte se odborníkem ve svém oboru. Buďte osobou, na kterou může každý přijít s otázkou, která se týká vašeho zájmu nebo záliby. Chcete být tím, kdo ví všechno o tom, jak se káva vyrábí, o nejlepších metodách vaření a o odrůdách fazolí. Nejhorší druhy snobů jsou ti, kteří mluví, jako by věděli všechno, aby vypadali nadřazeně, ale nemohou podpořit svá tvrzení.
  • Buďte opatrní, abyste měli nádech nadřazenosti.
  • Mezi tím, že víte všechno a že jste nejlepším zdrojem informací o tématu, existuje tenká hranice. Abychom mohli jít touto linií, pokora je klíčem.
  • Udělejte si čas na další průzkum, abyste měli přehled o nejnovějších trendech a nejnovějších informacích.
 3. Obrázek s názvem Be a Snob Step 11

  3 Vybudujte si působivou slovní zásobu. Musíte být schopni „mluvit do obchodu“ s ostatními nadšenci. Pokud se například stanete motocyklovým snobem, musíte být schopni diskutovat o rozdílech a výhodách mezi čtyřtaktním a dvoudobým motorem. Navíc schopnost používat složité termíny a technický žargon i mezi lidmi, kteří o vašem řemesle nic nevědí, na ně udělá dojem vaší inteligencí a zdatností.
 4. Obrázek s názvem Buď snob Krok 12

  4 Věnujte čas tomu, co máte rádi. Abyste se stali odborníky na cokoli, musíte investovat svůj volný čas do studia a procvičování svého řemesla. Pokud chcete být znalcem sýra, připravte se, že budete jíst hodně sýra. Budete muset porovnávat a porovnávat různé druhy a příchutě, abyste objevili to nejlepší a nejhorší. Všichni snobové musí vytvořit standard toho, co je nejlepší, co může váš konkrétní zájem nabídnout.
 5. Obrázek s názvem Buď snob Krok 13

  5 Zúčastněte se akcí soustředěných kolem vašeho zájmu nebo koníčku. Získáte tak přístup k novým nápadům nebo metodám. Snobové mohou být často úzkoprsí kvůli své vybíravosti. Stále chcete dodržovat vysoké standardy, ale zkoumání nových možností vám pomůže rozvíjet váš vkus a přesvědčení o věcech.
  • Knihovny a kongresová centra často pořádají konference nebo akce pro fandy.
  • Bary a vinotéky mají často k dispozici ochutnávky nebo lety k porovnání různých produktů.
  • Zapojení do komunity je také skvělý způsob, jak se setkat s ostatními snoby ve svém oboru.
 6. Obrázek s názvem Be a Snob Step 14

  6 Buďte kritičtí vůči sobě i ostatním. Nekompromitujte své standardy pro dobré umění nebo fantastické jídlo. Ohodnoťte své zkušenosti při zachování konzistence. Buďte však kritičtí, ale ne povýšeně. Odcizíte se a ztratíte důvěryhodnost. Zapůsobte na lidi svými rozsáhlými znalostmi, ale vyhněte se tomu, abyste se chovali jako jiný člověk pod vámi, protože jsou méně znalí. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když si moji rodiče myslí, že mě rozmazlují? Pokud si vaši rodiče myslí, že jste rozmazlení, řekněte jim pravdu: na internetu jste si přečetli něco o tom, že jste snobští a chtěli jste to zkusit, abyste zjistili, jaké to je (nebo jaký máte důvod). Pokud vám řeknou, abyste přestali, nebo že není správné chovat se jako snob, poslouchejte je a hledejte něco jiného, ​​co byste mohli vyzkoušet.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Spladle je obranná technika používaná v soutěžním zápase ve volném stylu. Běžně se používá jako protiklad k zastavení jedné nohy, tento manévr zahrnuje zachycení a rozdělení nohou soupeře, aby účinně neutralizoval jejich ...

Před střetnutím prvního kola Wimbledonu s jednou z jejích idolů, Venus Williamsovou, je zde podrobný pohled na americkou teenagerku Cori 'Coco' Gauffovou.

Zde je návod, jak sledovat Panthers vs Saints online bez kabelu

Roger Federer se nedávno objevil v rozhovoru pro GQ Magazine, kde dlouze hovořil o několika tématech - včetně odchodu do důchodu a svých ambicí do budoucna.

Hříbata a Bengálci se setkají ve čtvrtek v předsezónním finále. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.