Jak se stát profesionálním bojovníkem

Box, kickbox, jiu-jitsu, smíšená bojová umění (MMA) a další formy boje patří k nejoblíbenějším sportům po celá desetiletí. V dnešní době mohou profesionální bojovníci vydělat spoustu peněz jak na prize money, tak na sponzorství, ale aby mohli soutěžit, musí být extrémně zruční a udržovat si vysokou úroveň kondice. Stát se profesionálním bojovníkem vyžaduje roky rozsáhlého výcviku alespoň v jedné formě boje, stejně jako budování pověsti bojovníka a udržování nejvyšší úrovně bojových schopností během bojů. Přečtěte si následující kroky, abyste zjistili, jak se stát profesionálním bojovníkem.

Metoda 1 ze 3: Rozvoj vašich dovedností

 1. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním bojovníkem Krok 1

  1 Naučte se bojovat. Pokud se chystáte být profesionálem jako bojovník, budete muset být tím nejlepším bojovníkem, jakým jen můžete být. Prostudujte si techniky a tréninkové režimy nezbytné pro jakýkoli styl boje, který vás zajímá.
  • MMA je zdaleka nejpopulárnějším moderním bojovým stylem. Kombinace prvků boxu, kick boxu, Muay Thai, wrestlingu a jiu jitsu vyžaduje MMA, abyste si vypracovali „celkový balíček“ bojových dovedností. Pokud jste silní, nebojácní a adaptivní žáci, může být MMA pro vás tou správnou volbou.
  • Bojová umění karate, tae-kwon-do nebo ju-jitsu vyžadují k učení obrovské množství mentální i fyzické disciplíny. Jejich studium bude trvat mnoho let, než se zdokonalí, a může zahrnovat přestěhování do jiné země za účelem studia s nejlepšími možnými trenéry.
  • Zápasníci mají ve školách a na univerzitách vybudovanou širokou síť. Zvažte spojení s týmem wrestlingu, abyste získali potřebné dovednosti zapojené do wrestlingu a jako základ pro rozšíření svých bojových schopností do jiných stylů.
  • Box je klasický bojový sport. Posilovny staré školy naplněné těžkými taškami a švihadly existují po celé zemi, ve venkovských i městských oblastech. Pokud chcete začít dříve, často jsou programy pro mládež boxu k dispozici za relativně levné ceny.


 2. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním bojovníkem Krok 2

  2 Zúžit pozornost. Chcete být profesionálem v boxu? MMA? Thajský box? I když vás zajímá mnoho forem boje, pokud budete profesionálem, budete se muset specializovat. Najděte si tělocvičnu, která trénuje konkrétní druhy bojů, které vás zajímají, a spojte se se skvělým trenérem, který vás naučí tajemství obchodu.
  • Zvažte spojení více než jedné tělocvičny, abyste se mohli učit od řady různých trenérů a cvičit s různými protivníky.
 3. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním bojovníkem Krok 3

  3 Trénujte tvrdě a často. Bojujte s celou řadou protivníků, abyste zdokonalili své bojové schopnosti, jako je doručení úderu, reakce a rychlost zotavení. Během sparingu noste ochranné pomůcky, abyste minimalizovali poškození způsobené vašemu tělu.
 4. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním bojovníkem Krok 4

  4 Pořiďte si dobrého trenéra, se kterým budete cvičit. Zkušený trenér, který vycvičil profesionální nebo amatérské bojovníky na vysoké úrovni, bude pro vaši kariéru neocenitelný. Může vám pomoci rozvíjet vaše silné stránky a minimalizovat vaše slabé stránky tím, že posoudí, jak si vedete, a podle toho přizpůsobí váš trénink. Může vás také spárovat s dobrými sparing partnery, kteří vás během sparingu vhodně vyzývají.
 5. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním bojovníkem Krok 5

  5 Buďte ochotni zaplatit. Vysoce regulovaná výživa, drahé členství v posilovně, časové závazky a mýtné na vašem těle-náklady na profesionální boj se rychle sčítají. Pokud si zlomíte zápěstí v boji, než se stanete profesionálem, kdo to zaplatí?
  • Získejte fyzickou práci, která vám poskytne hodiny, které chcete cvičit, a udržíte si zaměstnání při plnění svého snu. Kamionové nakladače UPS musí zvedat těžké boxy, ale pracovat brzy ráno, takže zbytek pracovního dne je volný. Fyzická práce bude také plnit dvojí povinnosti a udrží vás ve formě, zatímco vyděláváte peníze. UPS také nabízí konkurenční balíčky pojištění, které vás udrží v bezpečí.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Získání sponzorství

 1. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním bojovníkem Krok 6

  1 Soutěžte v amatérských bojích. S pomocí svého trenéra určete, ve kterých soutěžích byste mohli soutěžit, a soustavně zvyšujte počet bojů, které za měsíc zadáte. Čím více bojů vyhrajete, tím více si vás všimnou skauti pro sponzory.
 2. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním bojovníkem Krok 7

  2 Síť. Bylo by skvělé, kdyby si sponzor všiml tvých schopností v ringu a nabídl ti smlouvu, aby ses stal profesionálním bojovníkem, přidělil tě do týmu a najal by si nového manažera a trenéra, ale pravdou je, že většinu budeš muset udělat ty práce si všimnout. Na sjezdech a velkých bojových nocích řekněte každému, koho potkáte, že trénujete, abyste se stali profesionálním bojovníkem. Profilovat se jako oddaný a zkušený bojovník s řadou amatérských titulů pod opaskem si získá zájem sponzorů.
  • Připojte se k webům a diskusním panelům zaměřeným na boj a navažte připojení k internetu. Použijte tolik zdrojů, kolik můžete, abyste si vytvořili jméno. Využijte sociální sítě k tomu, abyste se uvedli na trh jako další velká věc.
 3. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním bojovníkem Krok 8

  3 Promluvte si se správcovskými společnostmi. Přistupte ke správcovským společnostem, jako je Fight Tribe nebo Made to Win, které mají osvědčené zkušenosti s řízením bojovníků, a vyjednejte s nimi dohodu o správě.
  • Když budete sami střílet, budete mít větší šanci určit, kdo bude váš tým. Je však důležité si uvědomit, že většinu správcovských společností to bude zajímat pouze tehdy, pokud jste dokázali, že jste zajímavou investicí do ringu, když jste vyhráli řadu klíčových bojů proti silným protivníkům. Vyhrávejte dál, abyste měli nejlepší možnou šanci.
 4. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním bojovníkem Krok 9

  4 Buď jedinečný. „Železný“ Mike Tyson chodil do ringu bez róby z tělocvičny, kterou tradičně nosili boxeři, a byl obklopen policisty, doprovázený zvukem řinčících řinčení a sirénou. Bylo to více než zastrašující a okamžitě ikonické. Díky vězeňským tetováním Kimba Slice, zlatým zubům a obřím plnovousům byly jeho holé kolenní souboje zapamatovatelnější a nápadnější. Čím divokější a okázalejší je vaše pověst, tím větší je šance, že si všimnete a stanete se profesionálním bojovníkem.
  • Získejte přezdívku a použijte ji k uvedení na trh. Ať je to děsivé.
  • Použijte své pozadí k vytvoření příběhu pro sebe, abyste lidem poskytli něco, s čím mají vztah. Pokud jste veterán, použijte tento obrázek k apelaci na vlastenectví lidí. Pokud jste si odseděli čas ve vězení, využijte toho. I když jste bohaté dítě pojišťovacího manažera, vypěstujte si zabijáckou osobnost z Wall Street, abyste vynikli z davu.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Udržení kariéry

 1. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním bojovníkem Krok 10

  1 Zůstat zdravý. Vaše tělo je váš život, proto ho udržujte ve špičkové pracovní kondici. Trénujte správně, pravidelně a inteligentně. George Foreman se pokusil vrátit se do ringu pozdě v kariéře a vypadal bez formy a nepřipravený. Nedělejte stejnou chybu. Než skočíte do ringu a riskujete svou kariéru, postarejte se o zranění a odpočiňte si. Vyhněte se drogám, alkoholu a dalšímu nezdravému životnímu stylu.
 2. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním bojovníkem Krok 11

  2 Pravidelně bojujte. Pokud chcete zůstat na špici bojové hry, budete muset bojovat dál. Když si vezmete příliš mnoho volna, může to lidem umožnit zapomenout na vaše dovednosti a umožní vám to odhadnout váš talent. Berte svůj trénink jako práci a své boje jako propagaci. Neustále pracujte na dalším vítězství a další příčce na žebříku.
 3. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním bojovníkem Krok 12

  3 Zapomeňte na prohry a výhry. Jen málo bojovníků odejde do důchodu bez porážky. Pokud jste poraženi, vraťte se do posilovny a zacvičte si. Udělejte vše pro to, abyste zapomněli na ztráty, a vyhněte se přehnanému sebevědomí o svých vítězstvích. Bojovník by měl vždy toužit dokázat, že je nejlepší. Vyzvěte bojovníky, kteří jsou lepší než vy, aby pokračovali v zdokonalování svých dovedností a zlepšovali se.
  • Michael Jordan si na svou skříňku lepil negativní kritiku (i když to tak negativní nebylo), aby se motivoval ke hrám. Dobrý bojovník zaujme podobný postoj. Ukažte se davu, ostatním bojovníkům i sobě.
 4. Obrázek s názvem Staňte se profesionálním bojovníkem Krok 13

  4 Hledat mistrovství. Nakonec kariéra bojovníka skončí, pokud se nedostanete na vrchol. Příliš mnoho ztrát nebo příliš mnoho období nečinnosti bude mít za následek ztracené sponzorství a snížení úrovně prestiže vašich bojů. Abyste si udrželi kariéru bojovníka, musíte usilovat o mistrovské boje a obhájit své tituly před nejlepšími bojovníky ve své divizi. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jsem v pozdním pubertě bez zkušeností s bojem. Jak bych se stal profesionálním bojovníkem? Zkuste se dostat do tréninku MMA. Mnoho trenérů vás ochotně naučí, i když nemáte žádné zkušenosti. Pomocí internetu najděte dobré tělocvičny MMA poblíž vašeho místa. Možná se budete muset vymanit ze své komfortní zóny, abyste získali školení MMA, takže se ujistěte, že jste si naprosto jisti, že chcete být profesionálním bojovníkem.
 • Otázka Mohu se stát šampiónem, pokud mám ve věku 24 let čtyřleté zkušenosti s MMA? Ano. Pokud jste byli po ta léta dokonalým bojovníkem (často soutěžili a každý zápas jste vyhráli), mohli byste si snadno získat příležitost získat titul, i když to velmi závisí na vašem vztahu s prezidentem propagace.
 • Otázka Co když rád bojuji? Můžete se věnovat kariéře v boji, pokud jste pro to vášniví.
 • Otázka Jak se mohu stát bojovníkem, když kolem sebe nemám žádné tělocvičny? Jezte zdravou, výživnou stravu. Existuje mnoho silových cviků, které můžete provádět doma bez vybavení (kliky, sedy-lehy, kliky atd.), A pokud na ně máte prostor, mohli byste si levně vyzvednout sadu použitých závaží. Běh zvýší vaši rychlost a vytrvalost, což je zásadní pro efektivní boj. Shadow-box může pomoci. I když nemůžete cvičit s jinou osobou, existuje řada videí online, která vás mohou naučit základy a principy. Sledujte zápasy boxu a MMA a analyzujte strategie bojovníků.
 • Otázka Je mi 24 let, mohu se stát profesionálním bojovníkem MMA? Ano, pokud jste v dobré fyzické kondici a cvičíte a tvrdě trénujete, není důvod, proč byste se nemohli stát profesionály. Nebude to snadné, ale možné to je.
 • Otázka Existují v Indii nějaká školící střediska MMA? Ano jsou! Můžete hledat na Justdial, existuje spousta. MMA je v Indii stále oblíbenější!
 • Otázka Co mám dělat, když nemám peníze ani domov, ale chci se stát bojovníkem MMA? Získejte práci, ze které zaplatíte školení, nejlépe ve větším městě. Připojte se k vysoce renomované tělocvičně a cvičte, jak jen můžete. Podívejte se do bojů a začněte vyhrávat. Nakonec můžete začít profesionálně a začít vydělávat finanční odměny.
 • Otázka Měl by se někdo aspirující na bojovníka MMA připojit k boxu nebo kickboxu? Kickbox je zastřešující termín; pod kickboxem máte Muay Thai, Box a Taekwondo. Vzhledem k tomu, že jdete směrem k MMA, kickbox by byl lepší volbou, protože se naučíte údery, kopy a skoba.
 • Otázka Jak se stanu profesionálním bojovníkem na střední škole? Postupujte podle výše uvedených tipů a buďte opravdu oddaní.
 • Otázka Jak mám bojovat s větším člověkem, než jsem já? V MMA existují různé ligy pro různé typy těl, jako je lehká, střední a těžká váha, takže pokud jste lehká váha, nebudete postaveni proti soupeřům s těžkou váhou.

Populární Problémy

Miliony lidí zažívají spánkovou apnoe, takže nemusíte mít pocit, že jste sami. Existuje několik typů spánkové apnoe, ale nejběžnější je obstrukční spánková apnoe. To je, když se vaše dýchací cesty pravidelně zavírají po ...Video: Maradona hraje tenis s Del PotroBhupathi - Bopanna dokončil finalisty v Cincinnati

Obhájce titulu MLS Cup Sounders zahajuje sezónu MLS 2020 proti Chicago Fire Sunday. Zde je návod, jak sledovat zápas online, pokud nemáte kabel.Federerovy samostatné záznamy z finále ATP končícího sezónu.Novak Djokovič, čerstvý ze svého šestého titulu ve Wimbledonu a celkově rekordního 20. grandslamového titulu, je favoritem na vítězství ve dvouhře mužů na olympijských hrách v Tokiu.