Roland Garros: Cristian Garin vs Marc Polmans náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Cristian Garin

Cristian Garin

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Cristian Garin vs Marc Polmans

live stream Steelers vs Rams

Datum: 1. října 2020

Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: Druhé kolo (kolo 64)

Místo: Paříž, Francie

Kategorie: Grand Slam

Povrch: červený jíl

Finanční odměna: Cca. 38 000 000 €

Načasování zápasu: 11:00 SELČ, 14:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - NBC / tenisový kanál | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Podívejte se také na: Kompletní Rozpis French Open 2020


Náhled Cristian Garin vs Marc Polmans

Cristian Garin, osivo číslo 20 na Roland Garros 2020, má za sebou solidní start do své kampaně. Porazil zkušeného Philippa Kohlschreibera ve čtyřech setech, do druhého kola postoupil se skóre 6: 4, 4-6, 6-1, 6: 4.

Garin je velmi zkušený hráč na antuce. Chilský se jako teenager přesunul do Španělska a tento krok mu pomohl vyvinout se v solidní hliněné hřiště.

Letos v únoru získal dva tituly, oba na rudé hlíně, než se nedávno dostal do semifinále v Hamburku. Garin se zatím představil v pěti finále ATP, z nichž všechna byla na antuce, a čtyři z nich vyhrál.

Kvalifikátor Marc Polmans také letos zatočil se svým vynikajícím výkonem v Paříži. Ve třech kvalifikačních kolech ztratil pouze jednu sadu, než v prvním kole narazil na světovou jedničku 38 Uga Humberta.

zábal na tenisový loket

Téměř každý očekával, že Polmans prohraje s Francouzem, ale předvedl vynikající show, když vyhrál 6-2, 6-2, 3-6, 6-3.

Toto je první vystoupení Australanky v hlavním tahu Roland Garros.

Cristian Garin vs Marc Polmans proti sobě

Cristian Garin a Marc Polmans se dosud na turné nepotkali. Jejich vzájemný souboj momentálně činí 0-0.

Předpověď Cristian Garin vs. Marc Polmans

To slibuje vysoce oktanové setkání dvou mladých a hladových hráčů. Cristian Garin i Marc Polmans budou chtít učinit prohlášení ke zbytku turné se solidním průběhem.

Garin je však o něco zkušenější než Polmans na French Open, když v loňském roce dosáhl druhého kola. On také vyhrál juniorský titul dvouhry na 2013 French Open .

Čtyřiadvacetiletý hráč je známý tím, že na hřišti nikdy neřekne, a bojuje o každý bod. Garin je také jedním z nejlepších současných hráčů spojek.

Marc Polmans je posledním Australanem, který stál na Roland Garros 2020

Marc Polmans je posledním Australanem, který stál na Roland Garros 2020

Polmans naopak za poslední dva roky zahodil významné vedení ve svých grandslamových zápasech. Byl dva sety proti Denis Kudla v prvním kole Australian Open 2019, než prohrál v pěti setech. Na US Open 2020 měl také náskok dvou setů na jednoho proti Marcosovi Gironovi, ale prohrál 4: 6, 7: 6 (5), 6: 3, 4: 6, 6: 2.

jak se zlepšit v tenise

Bude muset být na vrcholu své hry proti tak solidnímu hráči, jakým je Garin. Pokud ve čtvrtek nevyužije svých dobrých pozic, Chilský ho donutí zaplatit.

Předpověď : Cristian Garin k vítězství v pěti setech.

Populární Problémy

Brazílie a Paraguay se ve čtvrtek setkají ve čtvrtfinále Copa America. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Zde je návod, jak můžete živě streamovat premiéru 10. série celoživotní hitové reality show Married at First Sight online bez kabelu.

Jak zabránit pocení dlaní. Příliš zpocené dlaně mohou být nepříjemné a trapné. Během pracovních pohovorů, prvních rande a událostí, které mohou zahrnovat nadšení, budete chtít nechat zpocení za sebou. Pokračujte v čtení, abyste zjistili, jak můžete ...

Jak ošetřit suchou gangrénu. Suchá gangréna je neobvyklý stav, kdy některé části těla vysychají a následně časem zčernají kvůli nedostatečnému průtoku krve. V závažných případech se kůže a tkáně mohou dokonce odlupovat. Suchý...

Roger Federer se nedávno objevil ve videu, kde byl viděn překvapivou návštěvu střešního tenisového italského dua. Carola a Vittoria hráli tenis a v rámci programu také sdíleli oběd s Rogerem Federerem.

Jak kmitat klikáním. Pokud vás baví hraní počítačových her, pak víte, že klikání je důležité. Ve střílečkách z pohledu první osoby a v Minecraftu vám rychlé klikání může přinést více zásahů a větší poškození. Rychlé klikání je důležité pro většinu populárních her ....