Acapulco 2021: Milos Raonic vs Dominik Koepfer Náhled, souboj a předpověď | Telcel Mexican Open

Miloš Raonic

Miloš Raonic

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Miloš Raonic vs Dominik Koepfer

Datum: 17. března 2021

Turnaj: Telcel Mexican Open 2021

Kolo: Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Acapulco, Mexiko

Kategorie: ATP 500

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 1 053 560 $

Načasování zápasu: 18:00 místního času, 5:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel

Náhled Milos Raonic vs Dominik Koepfer

Miloš Raonic v úterý ve svém úvodním zápase na hřišti Abierto Mexicano Telcel v roce 2021 hranil Američana Tommyho Paula v těsném setu. Kanaďan, který hraje svůj první turnaj od Australian Open, vypadal v nejlepší formě, když za své podání získal impozantních 75% bodů.

Nyní má v příštím kole nastoupit proti Němci Dominiku Koepferovi.

Dominik Koepfer

Dominik Koepfer

Koepfer debutoval v hlavní remíze ATP v roce 2017 poté, co do té doby hrál vysokoškolský tenis. Němec závodil hlavně na okruhu Challenger v jeho raných létech, ale měl průlomový běh na US Open 2019.

Toho roku se Koepfer probojoval do čtvrtého kola New York Slam, a dokonce se mu podařilo vzít započteného případného finalistu Daniila Medveděva, než se uklonil ve čtyřech setech.

Tento běh posunul šestadvacetiletého hráče do první stovky a od té doby pořádal slušná představení na turné ATP.

Milos Raonic vs Dominik Koepfer tváří v tvář

Miloš Raonic bude spoléhat na své velké podání, aby získal body rychlého střelby.

Miloš Raonic bude spoléhat na své velké podání, aby získal body rychlého střelby.

Miloš Raonic a Dominik Koepfer se na turné nikdy předtím nezkřížili, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Předpověď Milos Raonic vs Dominik Koepfer

Miloš Raonic zahájil sezónu čtvrtým kolem na Australian Open, ale v prvních třech měsících roku moc tenisu nehrál. Kanaďan si teď bude chtít najít oporu a hluboký běh v Acapulcu ho pravděpodobně dobře připraví na zbytek sezony.

Raonic má hru plnou sil a bude spoléhat na své podání a údery, aby si v tomto zápase upevnil náskok. Zodpovědnost bude na bedrech Dominika Koepfera, aby se vyrovnal s tempem střel přicházejících z druhé strany sítě.

Ale přestože Němec poskytl dostatek důkazů o svých schopnostech hráče tvrdého hřiště, v posledních týdnech na tom nebyl nejlépe.

seahawks vs berani live stream zdarma

Ve všech ohledech se zdá, že Raonic je ze dvou hráčů silnější - zejména proto, že je na nejvyšší úrovni turné mnohem zkušenější. Dokud Koepfer nedokáže vytáhnout něco zvláštního, mohl by být v tomto duelu přemožen.

Předpověď: Miloš Raonic k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak získat dlouhé štíhlé nohy. Dlouhé štíhlé nohy jsou velmi oblíbeným standardem krásy, a to díky osobnostem jako Cameron Diaz a Taylor Swift. Ke kráse nepotřebujete mít dlouhé nohy, ale v určitých ...

Jak se dostat na ostrov Nami ze Soulu. Nami Island, také známý jako Namiseom nebo Namiseom Island, je turistickým místem severovýchodně od Soulu, hlavního města Jižní Koreje. Malý ostrov ve tvaru půlměsíce se nachází v řece North Han a je jen ...

Jsou to jen dva roky, ale připadá mi to mnohem delší, že? Wimbledon se letos vrací poté, co byl zrušen v roce 2020 kvůli pandemii, a je to skoro, jako bychom se znovu seznámili s l

„Turnaj smíchu“ má premiéru v neděli na TBS. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak jej sledovat online streamování zdarma.

Washington míří v sobotu do Berkeley na schůzku s Calem. Pokud nemáte síť Pac-12, můžete hru sledovat online naživo.