Jak streamovat Mulan právě teď

proudový mulan

Disney

Stream Mulan nyní

Mulan je šestatřicátý šestý celovečerní animovaný film společnosti Disney a devátý, který byl vydán během Disney Renaissance, která začala Malou mořskou pannou. Streamování Mulana můžete sledovat pomocí Disney +. Hraje především asijské obsazení, včetně hvězd Ming-Na Wen, BD Wong a Pat Morita, film byl také prvním filmem Disney s asijskou hrdinkou.

Je založen na pověsti, Balada o Mulanovi od Guo Maoqiana. Nyní můžete sledovat Mulan online. Film s rozpočtem 90 milionů dolarů by během počátečního kasovního prodeje vydělal asi 300 milionů dolarů, což je mnohem úspěšnější než jiné filmy Disney vydané ve druhé polovině devadesátých let. To pomohlo poskytnout Mulanovi pokračování, které vyšlo přímo na video v roce 2003, a nyní se pracuje na živém předělávání.

Mulan také jsme právě vytvořili náš seznam nejlepších filmů, které lze streamovat na Disney Plus právě teď.

je ping pong na stolní tenis

Kritici byli v zásadě spokojeni s vydáním, ačkoli mnozí poznamenali, že písně nebyly tak silné jako předchozí snahy Disney a že film z původních děl značně vychýlil. Zde je návod, jak streamovat Mulan právě teď:

Jak streamovat Mulan - exkluzivně na Disney+

Mulan je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Mulan a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Mulana
  5. 5. Klepněte na Mulan
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


Mulan: Přehled

Datum vydání: 19. června 1998
Tvůrci: Guo Maoqian, Robert D. San Souci, Rita Hsiao, Chris Sanders, Philip LaZebnik, Raymond Singer, Eugenia Bostwick-Singer
Ředitel:
Tony Bancroft, Barry Cook
V hlavních rolích:
Ming-Na Wen, B.D. Wong, Eddie Murphy, Harvey Fierstein, June Foray, Donny Osmond
Hodnocení:
G
Synopse:
Aby zachránila svého otce, kterému bylo nařízeno vstoupit do čínské armády, kde určitě zemře, jde místo něj mladá dívka, která se stane velkou čínskou hrdinkou.

Jak dlouho je Mulan?

Mulan má dobu běhu 87 minut.


Mulan Plot

Mulan je nejstarší dcerou ozdobeného čínského válečníka, který je povolán do služby v boji proti invazním Hunům poblíž Velké zdi. V obavě o svůj život jde Mulan na místo svého otce a předstírá, že je jeho syn. Její babička se o ni bojí a modlí se k rodinným starším, aby poslali svého velkého kamenného draka na ochranu.

Mushu, zneuctěný bývalý opatrovník jejich klanu omylem zlomí velkého draka a místo aby si to přiznal, jde pomoci Mulanovi. Na výcvikovém táboře míří Mulan pro muže, ale není dobrý v boji a často mluví se svým vůdcem Shangem. Mushu se snaží pomoci, ale je to Mulanova vnitřní síla a oddanost výcviku, která jí nakonec umožňuje uspět.

Spolu s jejími dalšími rekruty odcházejí bojovat proti Shan Yu, který se pohybuje v hlavním městě. Jsou přepadeni Huny v horách, ale Mulan je zachrání, když zasadí raketu do sněhu a vystřelí, což způsobí lavinu.

Hunové jsou poraženi, ale Mulan je také odhalena jako žena, což ji ostudí a způsobí její vyloučení z pluku. Pokračují směrem k hlavnímu městu, aby podali zprávu o bitvě, ale Mulan, která zůstala pozadu, zjistila, že přežila hrstka Hunů, včetně Shan Yu. Spěchá za svým plukem, ale Shang neposlouchá.

tenisový začátečník

Hunové zajali císaře a zmocnili se paláce, ale Mulan spolu s rekruty Yao, Ling a Chien-Po se vplížili do paláce a bojovali proti Hunům. Mulan se pustí do boje se Shan Yu a dostane ho na střechu, kde pokračují v bojích. Mushu jednající jménem Mulana zapálí ohňostroj a jedna z raket zasáhne Shan Yu, srazí ho ze střechy a zabije.

Mulan se stává čínskou hrdinkou a jako dárek dostává znak císaře a meč Shan Yu. Požádá ji, aby mu byla poradkyní, ale Mulan odmítá, aby se mohla vrátit ke své rodině. Doma Mulan představuje své dary svému otci, který je rád, že se vrátila živá. Shang přijde, protože si uvědomil, že se zamiloval do Mulana.

Rodina ho přijímá a žádá ho, aby se k nim připojil na večeři. Mushu je obnoven jako opatrovník předky, kteří slaví.


Mulan Cast

Několik známých hollywoodských herců propůjčilo svůj hlas Mulan včetně Star Treku George Takei, Pat Morita, Donny Osmond a Gedde Watanabe. Zde jsou hlavní členové obsazení filmu.

Ming-Na Wen jako Mulan

Mulan předstírá, že je chlapec a připojuje se k čínské armádě ve snaze zachránit jejího otce před jistou smrtí. Ming-Na Wen je oceněná herečka, která je nejlépe známá pro své role v televizním seriálu ER a Agents of S.H.I.E.L.D. Objevila se také v několika filmech, včetně animovaných funkcí Mulana, franšízy Final Fantasy a klubu The Joy Luck Club.

B.D. Wong jako Shang

Shang je oddaný voják, který chce své rodině přinést čest pořádným výcvikem svých rekrutů. B.D. Wong je oceněný herec, který je nejlépe známý jako Dr. Wu v sérii filmů Jurský park. Kromě těchto filmů si zopakoval roli Shanga jak v animovaných filmech Mulan, tak ve videohrách, a hraje ve franšíze Law & Order: Special Victims Unit.

Eddie Murphy jako Mushu

Mushu je zneuctěný strážce, který se snaží získat zpět své správné místo u Mulanových předků. Eddie Murphy je slavný herec a komik, který je nejlépe známý pro svou roli ve franšíze filmů Beverly Hills Cop. Mezi jeho další pozoruhodné role patří Daddy Day Care, The Nutty Professor a jako Donkey in the Shrek.

wii tenisová síla sloužit

Červnový nájezd jako babička Fa

Babička Fa se obává, že Mulan nebude plnit své správné role. June Foray je známý hlasový herec v Hollywoodu. Objevila se ve více než 300 filmech a televizních seriálech, včetně The Looney Tunes Show, Mulan, The Adventures of Rocky and Bullwinkle a Who Framed Roger Rabbit.

James Shigeta jako generál Li

Generál Li má za úkol zachránit Emporera a Čínu a musí znovu nasadit všechny muže bojujícího věku, aby odrazili Huny. James Shigeta je oceněný herec, který má za sebou dlouhou kariéru v Hollywoodu. On hrál v The Crimson Kimono a Flower Drum Song, a je také rozpoznatelný pro jeho roli v původním Die Hard filmu.

Mulanské písně a soundtrack

Reflexe, hlavní Mulanova píseň pro film, je široce považována za hlavní hit popové hvězdy Christiny Aguilery; po vydání singlu by získala svou první velkou nahrávací smlouvu s RCA. Singl se dostal na #19 žebříčku Billboard Adult Contemporary. Jerry Goldsmith zaznamenal film s Matthew Wilder a David Zippel poskytující hudbu a texty pro mnoho z písní. Zvukový doprovod filmu byl nominován na Oscara za nejlepší originální hudební nebo komediální skóre a také za Grammy.

Mulan u pokladny

Mulan, první Disneyho film s asijskými hlavními postavami, byl u pokladen úspěšný. Během úvodního víkendu film vydělal v pokladně něco přes 22 milionů dolarů a během úvodního běhu by celosvětově přinesl 304 milionů dolarů. Počty pokladen nebyly tak vysoké jako předchozí „princeznovské“ filmy včetně Krásky a zvířete a Aladina, ale byly dostatečně silné, aby si zasloužily pokračování.

Recenze Mulan - Co řekli kritici

Mulan zůstává favoritem kritiků i rodin Hodnocení schválení 86% na Rotten Tomatoes . Kritici měli obzvláště rádi témata rodiny a povinností, stejně jako Mulanovu sílu, když říkali, že film přinese nové základy budoucím hrdinkám Disney. Někteří z nejkritičtějších byli čínští diváci, kteří cítili, že se film příliš odchýlil od folklóru a mýtů, na nichž je film založen.

Kam se Mulan hodí v Disney Movie Pantheonu

Více populární než jiná vydání Disney na konci devadesátých let, Mulan pokračoval v pokračování a vystoupeních v několika videohrách, včetně franšízy her Kingdom Hearts, a objevil se v dalších filmech Disney včetně Lilo & Stitch. Připravuje se také živý akční remake, jehož vydání je plánováno na rok 2020. Mulan bude spolu s 36 dalšími nominován na Zlatý glóbus i na Oscara; vyhrál by 17 cen, včetně 10 cen Annie. Film vedl primárně asijské obsazení, včetně Ming-Na Wen, BD Wong, Pat Morita a James Hong; akční hvězda Jackie Chan by zajistila čínský dabing pro postavu Shanga v čínských vydáních. Mulan byl první ze tří filmů, které byly primárně vyráběny ve studiích Disney Orlando a nikoli v Kalifornii.

Mulan TrailerHrát si

Mulan - divadelní upoutávka 1 Mulan (film) Na základě 2 000 let staré čínské pohádky je tato animovaná povídka příběhem temperamentní dívky, která se snaží potěšit své rodiče a být dokonalou dcerou, ale která cítí, že je vždy zklame. Když je Mulanův starý otec povolán na jistou smrt ve válce, její odvážný soucit ji donutí ... 2019-05-28T14: 05: 27.000Z

Stream Mulan nyní

Mulan Trivia: 5 rychlých faktů

Mulan je první Disneyho „princeznou“, která ve skutečnosti nebyla královská - ať už narozením, nebo sňatkem s princem. Mulan začíná film jako nejstarší dcera ozdobeného čínského válečníka a sama film končí jako válečnice. Zde je pět dalších faktů o filmu:

1. Mulanovi rodiče živě

Mnoho lidí o tom žertuje, ale většina princezen Disney ztratila jednoho nebo oba rodiče buď před začátkem filmu, nebo během filmu. Mulan je teprve druhou hrdinkou Disney po Aurorě ze Šípkové Růženky, kterou má oba její rodiče živí a zdraví v celém filmu. K dnešnímu dni existují celkem čtyři Disney hrdinky s taktickými rodinami. Aurora a Mulan byly první a druhé, pak Rapunzel z Tangled a Merida z Brave.

2. Modely Jackie Chan pro boj

Hvězda akčních filmů Jackie Chan má v Mulanu roli, kterou si mnozí neuvědomují. Byl Shangovým modelem bojových umění - takže když animátoři vytvářeli Shangovy bojové scény, zakládají jeho pohyby na Chanovi. Chan také vytvořil Shangovu píseň videoklip „Udělám z tebe muže, který byl vydán v Číně.

3. Mulan je Aguilera’s Big Break

Ačkoli začala svou kariéru v přepracovaném Disney Mickey Mouse Club, Mulan je většinou považována za velká přestávka popové hvězdy Christiny Aguilery . K filmu nazpívala singl písně Reflexe; když byla píseň tak dobře přijata rádiem a fanoušky, Aguilera uzavřela nahrávací smlouvu s RCA Records.

4. Připojení Mulan/Peter Pan

Fanoušci v celém filmu slyší známou melodii. V úvodních titulcích, stejně jako v melodii Čest nám všem, skladatelé použili stejnou hudbu, jakou hraje Peter Pan na jeho flétně během jeho filmu z roku 1953.

pádlo stolní tenis

5. Mulan Marks Disney’s 10 Year Musical Break

Deset let před Mulanem vydal Disney několik muzikálů, včetně oblíbených „princezen“ Malé mořské víly a Krásky a zvířete. To se změnilo v roce 1998. Po Mulanovi Disney nevydá další muzikál 10 let , když byla vydána Princezna a žabák.

Stream Mulan nyní


Populární Problémy

Sestava: (4) Alexander Zverev (GER) vs (1) Novak Djokovic (SER)

Whisky je druh alkoholického nápoje destilovaného z obilné kaše nebo sladu a zrající v dřevěných sudech. Pijáci whisky oceňují whisky pro její rozmanitost chutí, která se může pohybovat od lehké a ovocné po bohatou a kouřovou. Pokud jste nikdy ...

Jak zabránit syndromu karpálního tunelu. Syndrom karpálního tunelu je stav způsobený nadměrným tlakem na střední nerv, centrální nerv v zápěstí. Tento stav může vést k necitlivosti, svalové slabosti a neustálé bolesti. Karpální...

Po skončení National Bank Open v Montrealu se turné žen přesune do Cincinnati na druhou akci WTA 1000 série US Open.

Ať už vás někdo oslovil na každoroční prodejní konferenci, nebo vás požádali, abyste připravili přednášku pro třídu, komunitní skupinu nebo charitativní akci, skvělý projev začíná skvělým průzkumem. Budete chtít nejen mít jistotu, že ...

Souboj o titul muší váhy mezi Deivesonem Figueiredem a Alexem Perezem je na titulcích UFC 255. Zde je vše, co potřebujete vědět k nákupu PPV.