Jannik Sinner říká, že Jenson Brooksby je „velmi ošidný hráč“, tvrdí, že přesně neví, jak Američan hraje

Jannik Sinner

Jannik Sinner

Jannik Sinner vtrhl do pátečního semifinále Citi Open 2021 v pátek s velitelskou výhrou 6: 4 a 6: 2 nad Američanem Stevem Johnsonem. Hříšník se vedle toho setká s kolegou vycházející hvězdou Jensonem Brooksbym, který představoval Johna Millmana v jejich posledním osmi setkání.

Dvacetiletý Brooksby byl v posledních týdnech na spadnutí. Američan se dostal do finále Síně slávy a navázal na něj nádherným během na Citi Open.

nejlepší způsob, jak opravit tenisový loket

Americký mladík získal poklony od řady tenistů a odborníků, kteří jej přirovnávali k Daniilovi Medveděvovi a Novakovi Djokovičovi za jeho nepředvídatelný a přitom disciplinovaný styl hry.

Když byl Sinner požádán, aby se vyjádřil k Brooksbymu, přiznal, že Američan je „ošidný hráč“, kterému po jeho nedávných výkonech velmi chybí sebevědomí.

'Myslím, že je to velmi ošidný hráč,' Řekl Jannik Sinner během jeho pozápasové tiskové konference. 'Možná je v nejlepším okamžiku své mladé, mladé kariéry, hraje nejlepší tenis.' Má vysokou důvěru. '

Dvacetiletý Brooksby porazil Frances Tiafoe, Kevina Andersona a druhého nasazeného Felixe Augera-Aliassimeho, aby se ve Washingtonu dostal na poslední čtyři. Zajímavé je, že Anderson byl hráč, který ho porazil ve finále Hall of Fame Open.

Jenson Brooksby

Jenson Brooksby

Sinner během své tiskové konference vyzdvihl tato fakta a zopakoval, že Američan je velmi náročný soupeř, kterému je třeba čelit. Ital tvrdil, že není dobře obeznámen s Brooksbyho herním stylem, protože s ním nikdy předtím necvičil.

Sinner řekl, že očekával fyzickou soutěž proti Američanovi, který má ohromné ​​obranné schopnosti.

tenisové boty keds canvas
'Tady přes týden porazil velmi, velmi skvělé hráče,' řekl Sinner. „Měl už jedno finále na trávě. Prohrál proti Andersonovi. Ale víte, je to velmi ošidný hráč. Nevím přesně, jak hraje. Nikdy jsme spolu netrénovali. Nemluvili jsme tolik. Chci říct, jen 'ahoj' a 'jak se máš' po šatně. '
'Ano, myslím, že to bude velmi zajímavý zápas, velmi těžký zápas,' dodal Sinner. „Na hřiště dává spoustu míčů. Je to velmi, možná to bude fyzické. Ale víte, zítra uvidím, jak to půjde, a pak doufejme, že to bude skvělý zápas. '

Myslím, že mi hodně pomáhá čtyřhra: Jannik Sinner

Jannik Sinner a Reilly Opelka s názvem Atlanta Open

Jannik Sinner a Reilly Opelka s názvem Atlanta Open

tenisový loketní ortéza cíl

Kromě svých povinností ve dvouhře se Jannik Sinner v posledních týdnech věnuje také akci ve čtyřhře. Minulý týden se skvěle spojil s Reilly Opelkou, když vyhrál Atlanta Open. Ital se tento týden spojil se Sebastianem Kordou a tato dvojice je v době psaní článku v semifinále Citi Open.

Sinner nastoupil do Citi Open po čtyřech přímých porážkách, ale zdá se, že našel nejlepší formu ve Washingtonu. Devatenáctiletý mladík poukázal na to, že znovu získat důvěru je důležité a že mu v tomto ohledu pomohl jeho semifinálový běh ve Washingtonu.

Sinner také řekl, že hraní čtyřhry mu pomohlo zlepšit určité aspekty jeho hry. Tvrdil také, že interakce s Opelkou a Kordou při hraní čtyřhry pomohla zvýšit jeho morálku.

'Víš, vždy jsme tvrdě pracovali, víš, snažili jsme se získat moji důvěru trochu zpět,' řekl Sinner. „Víte, vyhrát tři zápasy pro mě bylo důležité, víte, zvláště pro další turnaje, mít nějaké tréninky zápasů, dvouhru a čtyřhru, což si myslím, že čtyřhra mi pomáhá, hodně mi pomáhá, pomáhá mi na síti a při podání a návratu. '
'Takže samozřejmě díky, ano, Sebastianovi Kordu, že máme šanci hrát spolu, jako minulý týden s Reilly Opelkou,' dodal. „Je příjemné vést jiný druh konverzace s ostatními hráči. Víte, získat s každým trochu důvěry a ano, myslím, že ano, je to velmi pěkné. '

Populární Problémy

Jak připravit těsto na sušenky bez vajec. Ať už chcete jíst syrové těsto na sušenky bez nebezpečí konzumace tepelně neupravených vajec nebo si přejete vyrábět sušenky bez vajec kvůli dietním omezením nebo chybějícím zásobám, máte štěstí! Vy...

Andrey Rublev pokračuje ve svém hledání prvního grandslamového titulu na US Open 2021, kde se v prvním kole utká s 42letým Chorvatem Ivo Karlovicem. Půjde o první setkání obou hráčů.

Jak nosit závěs. Pokud trpíte chirurgickým zákrokem nebo zraněním horní části těla, možná budete muset nosit závěs, abyste usnadnili proces hojení. Váš lékař vám pravděpodobně pomůže zpočátku ji nasadit, ale budete ...

Dnes večer je finále sezóny 7 „Project Runway All Stars“. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu, jak se vysílá, online prostřednictvím živého přenosu.

Jak používat Epsomskou sůl. Epsomská sůl je sloučenina s mnoha způsoby použití. Nejčastěji se používá v lázních ke zklidnění bolavých svalů. Při perorálním podání může také ulevit od občasné zácpy. Konečně má využití ve vaší zahradě a může oplodnit vaše ...

Cruz Azul a Pumas se setkají v Copa GNP v Mexiku v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu v USA.