US Open 'velmi nadějný' neočkovaný Novak Djokovič může hrát

Americká tenisová asociace doufá, že Novak Djokovič bude moci vstoupit do letošního US Open poté, co jej loni vynechal, protože nemohl odcestovat do Spojených států.PoNovák Djokovic odstoupil z turnajů na Floridě a v Kalifornii, protože stále nemůže odcestovat do Spojených států jako a

cizí občan, který není očkovaný proti COVID-19 mluvčí americké tenisové asociace v sobotu uvedl, že skupina je „velmi nadějná“, že nejlépe hodnocenému hráči bude umožněn vstup do země na srpnové US Open.

aplikace disney plus xbox one

'Zásady týkající se přístupu do Spojených států určuje Bílý dům. Velmi doufáme, že politika zabraňující Novaku Djokovičovi ve vstupu do Spojených států bude v blízké budoucnosti zrušena nebo pozbude platnosti,' napsal Chris Widmaier z USTA. Associated Press. 'Na US Open neplatí žádná omezení COVID-19 pro žádného hráče, fanouška nebo jiného účastníka. Novak, jeden z velkých šampionů našeho sportu, by byl vítán, aby se zúčastnil US Open 2023.'Dvoutýdenní US Open začíná ve Flushing Meadows 28. srpna.

Djokovič, 35letý Srb ze Srbska, se nemohl dostat do New Yorku na poslední grandslamový turnaj sezóny v roce 2022, kdy také vynechal Miami Open a BNP Paribas Open, protože nikdy nedostal rány kvůli nemoci způsobené koronavirus.

Šestinásobný šampion Miami Open Djokovič je mimo pole pro akci, která začíná příští týden, řekl v sobotu mluvčí Miami Open.Djokovič je jedničkou v žebříčku ATP a je remízovaný s Rafaelem Nadalem – který je zraněný a také nebude v Miami – na 22 grandslamových titulech, což je rekord pro většinu, kterou vyhrál muž. V roce 2023 je Djokovič 15-1 se dvěma tituly, včetně at

ledna na Australian Open .

Nyní však vynechá první dva podniky Masters 1000 sezóny. Odstoupil také z turnaje BNP Paribas Open v Indian Wells v Kalifornii, který tento víkend končí.

jaké je tenisové skóre

V dubnu 2020, když pandemie zuřila, Djokovič řekl, že je proti nutnosti očkovat, aby mohl cestovat. Později řekl, že se nenechá naočkovat, i kdyby to znamenalo vynechání turnajů.

V lednu 2022 se pokusil získat výjimku pro účast na Australian Open a odcestoval do Melbourne. Poté, co se jeho případ dostal k soudu, mu bylo zrušeno vízum a Djokovič byl ze země deportován.

Pandemická omezení byla v Austrálii od té doby uvolněna a Djokovič se letos bez problémů vrátil a vyhrál první velký šampionát v sezóně.

většina tenisových grandslamů žen

Mezitím byl Nadal mimo hru, protože si poranil levý flexor kyčle při prohře ve druhém kole v Melbourne Parku. Jeho cílem je vrátit se do akce na Monte Carlo Masters příští měsíc.

___

AP tenis:

https://apnews.com/hub/tennis a

https://twitter.com/AP Sportovní

Populární Problémy

Peter Carter byl prvním a nejvlivnějším trenérem 20násobného grandslamového šampiona Rogera Federera. Carter zemřel při autonehodě v roce 2002, téměř rok předtím, než Federer získal svůj první hlavní titul.

Jak cvičit na výletní lodi. Běžná myšlenka, která často na mysli výletních rekreantů na začátku cesty je, že opustíte loď, která váží o pět liber více, než jste měli, když jste nastupovali. Je však možné ...

Jak rozpoznat vyrážku svrab. Svrab je celosvětový běžný stav a postihuje všechny věkové kategorie, rasy a úrovně příjmů. S hygienou to nesouvisí. Https://www.aad.org/dermatology-a-to-z/diseases-and-treatments/q---t/scabies/tips Scabies is ...

Naučte se řezat plexisklo s naším kompletním průvodcem. Objevte nejlepší techniky a nástroje pro řezání tabulí akrylového skla. Ať už jste kutil nebo profesionál, naše podrobné pokyny vám pomohou pokaždé dosáhnout přesných a čistých řezů.

Jak otevřít nebo zavřít sponu s rybím háčkem. Spony na háčky lze snadno složit, pokud je neznáte. Běžně se nacházejí na perlových náhrdelnících. Skládají se z oválného prvku (dále jen „ryba“) a „háčku“, který je většinou ...