Jak sledovat zápas Nebraska vs Iowa online bez kabeluTwitter/@Hawks_Wrestling Iowa Hawkeyes, 125-pounder Spencer Lee.

Zápasnický tým č. 1 Iowa Hawkeyes zahájí v pátek svoji sezónu odloženou kvůli pandemii, když bude hostit akci č. 5 Nebraska Cornhuskers v akci Big Ten.

Utkání začíná ve 21 hodin. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud ale nemáte kabel nebo tento kanál nemáte, můžete bezplatně sledovat živý přenos Nebraska vs Iowa online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Big Ten Network, alternativních kanálů BTN (pro případy, kdy je na BTN více her nebo zápasů současně) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma používat se sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

jak funguje ortéza na tenisové lokty

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Nebraska vs Iowa můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Živě můžete sledovat také prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když to neuděláte. t to zaznamenat.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Nebraska vs Iowa můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Živě můžete sledovat také prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.

la galaxy vs chicago fire

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Nebraska vs Iowa můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Živě můžete sledovat také prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 50 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Sports Extra od Sling TV. Je to nejlevnější streamovací služba s BTN, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Nebraska vs Iowa můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

loketní předloktí

Živě můžete sledovat také prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Nebraska vs Iowa

V loňském roce se zdálo, že nejlépe umístěný Iowa Hawkeyes bude mít nárok na 24. národní týmový šampionát programu před ukončením sezóny pandemií COVID-19.

Tentokrát přivádějí zpět devět Američanů z týmu, který byl celkově 13-0 a 9-0 na konferenčních akcích na cestě k titulu Big Ten 2019-20.

páchnoucí tenisky

Myslím tím, že víme, jak věci skončily v loňském roce, řekl trojnásobný All-American 174 liber All-American Michael Kemerer, podle The Daily Iowan , že to tak trochu zanechá chuť v tvých ústech, že se to s tebou trochu přilepí, takže si myslím, že tomu všichni trochu rozumíme.

Kemerer je jedním ze tří Hawkeye, kteří vstupují do sezóny a jsou zařazeni na vrchol své váhové kategorie společností InterMat, spolu se 125-pounder Spencer Lee a 141-pounder Jaydin Eierman.

5. ledna Lee obdržel trofej Dan Hodge Trophy 2020, kterou vyhrál o více než devět měsíců dříve jako nejdominantnější zápasník národa. V letech 2019-20 převýšil soupeře 234-18 a získal 51 z 56 možných hlasů na prvním místě.

Hodge Trophy, o tom, kdo byl vítězem Hodge Trophy v roce 2020, není sporu, řekl hlavní trenér Iowy Tom Brands o dvojnásobném individuálním národním šampionovi. The Daily Iowan . To ukazuje na dominanci. V jiných letech možná někdo měl pocit, že byl vynechán. Tenhle byl bezpochyby.

Iowa's Carver-Hawkeye Arena nebude kvůli pandemii v této sezóně hostit jiné fanoušky než nejbližší rodiny zápasníků.

Nebudeme čelit 15 000 bláznivým fanouškům Iowy, kteří by křičeli, řekl hlavní trenér Nebrasky Mark Manning podle Omaha World-Herald . Jejich rodiny budou dostatečně hlasité.

Každý musí jít na zápas University of Iowa, aby to zažil, protože je to na rozdíl od čehokoli jiného.

Na rozdíl od Hawkeyes se Cornhuskers již pustili do své sezóny, když 8. ledna překonali č. 12 Minnesota Golden Gophers 22. – 14.

Liam Cronin, 125-pounder zařazený InterMatem na 11. místo, na svůj debut v Cornhuskers udělal dojem, když dosáhl čísla 15 Patrick McKee s rozhodnutím 8-1. Cronin, převlečený za červenou košili, přes offseason přestoupil z Indiana Hoosiers.

miniaturní tenisové míčky

Liam Cronin se mi moc líbil. Začal nás správným směrem, řekl Manning, podle Omaha World-Herald. Zápasil s tvrdým dítětem a do značné míry ovládl akci.

Pohodlně triumfoval také Eric Schultz, který se umístil na 2. místě na 197 liber.

Eric Schultz udělal to, co Eric Schultz bude dělat, řekl Manning o nejlépe hodnoceném zápasníkovi družstva podle Omaha World-Herald. Eric si zaslouží všechno, co dostane, protože si opravdu dává hodně práce a je pro tento sport vášnivý. Je to stroj.


Populární Problémy

WTA uspořádala pre-wimbledonskou párty pro tenisty sponzorované společností Dubai Duty Free, aby si nechali vlasy, než skutečně začne turnaj.

Jak zabránit tomu, aby vás kočka probudila. Přivedla vaše kočička ve 3 ráno myši přes klapku pro kočku? Udělala letmý skok na vaše nejměkčí a nejjemnější části? Nebo na vás jen mňouká natolik, že vás dostane z postele? ...

Sledujte akci ohňostrojů Trump a Mount Rushmore online zde.

Zde je návod, jak sledovat Khabib vs Poirier a UFC 242 PPV na televizi, telefonu, Roku, Fire TV, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení.

Uznávaný seriál Epix „Godfather of Harlem“ je zpět na 2. sérii, která má premiéru v neděli. Zde je návod, jak můžete streamování pořadu sledovat online zdarma.