Živý přenos PFL 2019: Jak se dívat online bez kabelu

Živý přenos PFL 1 2019

Getty Dvojnásobná zlatá medailistka v judu Kayla Harrisonová ve své kariéře MMA 3: 0.

Bojové karty v sezóně 2019 Ligy profesionálních bojovníků budou vysílány na ESPN, ESPN2 nebo ESPN+.

Zde je návod, jak sledovat všechny boje online:

Jak sledovat karty ESPN+

Některé předběžné karty budou na ESPN+ “, streamovací služba od ESPN, která zahrnuje mnoho různých živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , nebo pokud plánujete objednat UFC 239: Jones vs Santos na 6. července, vy zde si můžete zakoupit speciální balíček, který zahrnuje rok ESPN+ a UFC 239 za 79,98 $ .

věci na pomoc tenisovému loktu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat živé přenosy zápasů na svém počítači prostřednictvím ESPN.com nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Jak sledovat karty ESPN a ESPN2

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ESPN a ESPN2 na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

PlayStation Vue

24 hodin proudu daytona

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

praní tenisek v pračce s horním plněním

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

podávat tenis

2019 PFL 1 Preview

Liga profesionálních bojovníků, dříve Světová série bojů, nabízí pravidelnou sezónu, vyřazovací sezónu a šampionát pro každou ze svých šesti váhových tříd-pět pro muže (těžká váha, lehká váha, welterová váha, lehká váha a muší váha) a jeden pro ženy (lehký).

Propagace nerozdělila ženský lehký opasek v její úvodní sezóně, kdy Kayla Harrison vyhrála své první tři zápasy MMA, čímž zastavila všechny své soupeřky před závěrečným zvoněním. V roce 2012 se stala první Američankou, která získala olympijské zlato v judu. V divizi 78 kg zopakovala o čtyři roky později v Riu.

Toto je životní příležitost, řekl Harrison o soutěži o titul PFL MMA Boj . Nejen když mluvíte o penězích, ale také o kariéře.

Miluji, číslo jedna, že každá dívka má vítězný rekord. Všechny dívky pocházejí z úspěšného prostředí. Jsou tam začátečníci, jako já, kteří jsou 1: 0 nebo 2: 0, a pak je tu evidentně jedna z nejzkušenějších a nejzdařilejších bojovnic: Sarah Kaufman. Takže pro mě je to vzrušující. Chci posílit, chci se chopit příležitosti, chci bojovat s nejlepšími na světě. Trénuji s těmi nejlepšími na světě, tak proč bych nechtěl bojovat s těmi nejlepšími na světě? A jsem nadšený, že mohu předvést a ukázat lidem, že se ze mě stává velmi rozvážný a nebezpečný bojovník.

Osmadvacetiletá Harrisonová zahájí ve čtvrtek na PFL 12 své pátrání po lehkém titulu PFL proti veteránce UFC Larisse Pachecovi.

kde mohu sledovat chi zdarma

Kaufman, bývalý šampion bantamové váhy Strikeforce a současný šampión v bantamové váze Invicta, postoupil o dvě váhové kategorie výš, aby mohl soutěžit v PFL.

Harrison očekává, že se s ní setká v šampionátu.

Rozhodně (to je nejlepší finále), řekl Harrison podle MMA feťák . Myslím, že je to velká veteránka tohoto sportu, jako dlouholetá veterinářka. Je bývalou šampionkou, byla v každé propagační akci, bojovala s nejlepšími z nejlepších, porazila některé z nejlepších. To bude skutečná zkouška mých schopností. Lidé říkají: „Ach, ty budeš o tolik větší než ona.“ Procházím se kolem 160. Není to tak, že bych byl toto monstrum. Myslím, že si lidé opravdu myslí, že škrtám ze 180 liber nebo tak něco. Doslova nesnižuji váhu. Já taky nechci. Myslím, že je to hloupé.

Nejsem příšera, ale rozhodně jsem vyšší než ona, což je zajímavé, protože téměř nikdy nebojuji ani nešetřím lidmi kratšími než já. Ale kdybych měl sázet peníze, řekl bych to já a Sarah Kaufman. Ale je to boj, stát se může cokoli.


Populární Problémy

Australian Open 2021 byla v sobotu uvržena do chaosu poté, co tři lidé na palubě charterových letů pořádaných Tennis Australia vrátili pozitivní testy na virus COVID-19.

Basketbal Memphisu se v pátek koná v centru Arkansasu. Zde je místo, kde můžete sledovat hru.

Jak nosit konverzaci. Boty Converse jsou k dispozici v tolika barvách a střizích, že se mohou hodit téměř ke každému šatníku. Chcete -li nosit konverzaci, vyzkoušejte některé z následujících stylů. Noste Converse s džíny. Jedná se o univerzální vzhled s ...

Výroba samurajského brnění může vypadat zastrašující, ale s trochou kreativity to může být docela snadné. K výrobě hrudní desky potřebujete pouze kartonovou nebo řemeslnou pěnu, falešnou kůži, spoustu lepidla a barevné šňůry. Pokud máte dost ...

Jak zacházet se zlomeným kotníkem. Odborníci se shodují, že nejlepší léčba zlomeného kotníku závisí na místě zlomeniny a závažnosti poranění. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/broken-ankle/diagnosis-treatment/dr ...

Bencic postoupil do svého pátého semifinále v sezóně. .