Roland Garros 2021: Roger Federer vs Denis Istomin náhled, souboj a předpověď

2019 French Open - 13. den

2019 French Open - 13. den

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (8) Roger Federer vs (Q) Denis Istomindatum : 31. května 2021Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)pádla a míčky na stolní tenis

Místo : Paříž, FrancieKategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíljak krájet tenisové míčky

Odměna : 17 171 108 €Načasování zápasu: Ne dříve než 16:00 místního času, 14:00 GMT, 10 EST, 19:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

jak vyhrát tenis

Náhled Roger Federer vs Denis Istomin

Roger Federer absolvuje svůj grandslamový comeback proti Denisovi Istominovi v prvním kole Roland Garros 2021.

Federer a Istomin se poprvé od ročníku 2019 vracejí na hliněný kurt Major. Švýcar odehraje svůj první zápas z pěti nejlepších od porážky s Novakem Djokovičem na Australian Open 2020.

Roger Federer, nasazený jako osmý v Paříži, vstupuje do svého nejméně úspěšného Slamu bez jakýchkoli očekávání. Devětatřicetiletý hráč opakovaně zdůrazňoval, že používá Roland Garros jako zahřívací akci pro trávníkovou sezónu, a zejména pro Wimbledon.

To znamená, že Federer byl vždy lstivý antukový kurt a mnohé překvapil svým semifinálovým závodem v roce 2019.

kompresní ortéza pro tendonitidu lokte

Tentokrát je to pro Švýcary mnohem těžší, vzhledem k tomu, že před Rolandem Garrosem neměl téměř žádné zápasy pod opaskem. Světová osmička předvedla v Ženevě záblesky jeho geniality, ale z velké části postrádala rytmus a v posledních 16 letech podlehla Pablu Andujarovi, přestože v rozhodující sadě vedla 4: 2.

Denis Istomin mezitím letos nehrál ani jeden hlavní tahák.

Denis Istomin

Denis Istomin

Uzbek, který se v posledních měsících věnoval svému obchodu hlavně na turnaji Challenger, porazil Damira Dzumhura, Ramkumara Ramanathana a Tobiase Kamkeho v kvalifikaci na vstup do hlavního tahu v Paříži po jedenácté v kariéře.

Roger Federer vs Denis Istomin proti sobě

Roger Federer zaznamenal proti Denisovi Istominovi obrovský úspěch. Švýcaři vedou Uzbek v jejich vzájemném souboji 7: 0 a shodili celkem dvě sady.

Jejich poslední setkání bylo také v prvním kole Major (2019 Australian Open), které Roger Federer vyhrál ve dvou setech.

Predikce Roger Federer vs Denis Istomin

Zatímco Denis Istomin má stále velké první podání, jeho forhend v posledních letech ztratil na síle. Vzhledem k tomu, že antuka bude dále neutralizovat jeho střely, bude mít pravděpodobně potíže trefit Federera.

Klíčem pro Denise Istomina by bylo prodloužit shromáždění, jak jen to půjde; nutit Švýcary hrát jeden nebo dva míče navíc může mít za následek levné nevynucené chyby.

Istomin však není tak zdatný antukový kurt jako Pablo Andujar a je nepravděpodobné, že by přežil Švýcary v pěti setech.

Předpověď: Roger Federer vyhraje ve čtyřech setech.


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Lexingtonská šampionka Jennifer Bradyová se utká s Annou Blinkovou ve svém zápase prvního kola na US Open 2020. Jedná se o druhé setkání mezi touto dvojicí. Blinkova vedla Bradyho 1: 0 při vzájemných setkáních.

Novak Djokovic a Ashleigh Barty nadále vládnou světovému žebříčku mužů a žen. Je příznačné, že Djokovič zahájil rekordní 332. týden jako světová jednička.

Penn State a Rutgers se v úterý setkají se silnými starty do sezony a sejdou se na zajímavou bitvu Big Ten. Zde je návod, jak sledovat online bez kabelu.

Jak hrát Kickball. Kickball je skvělá a snadno hratelná hra, která je vhodná pro všechny věkové skupiny. Pravidla jsou podobná baseballu, ale používáte gumový míč o velikosti fotbalového míče. Hru můžete hrát uvnitř i venku, ...

Jak jíst autentickou japonskou kuchyni. Každá kultura má své vlastní tradice a styly, pokud jde o stravování jejich vlastních druhů kuchyně. Když se vydáte jíst autentickou japonskou kuchyni, je důležité naučit se jídelní styl ...