Australian Open 2020 - 3. den
Prašný déšť způsobil opožděné starty ve 4. den Australian Open, ale to nezabránilo ani Daniilovi Medveděvovi nebo Dominicu Thiemovi v postupu do třetího kola.
Zatímco Medveděv projížděl kolem Pedra Martineze, melbournský dav inspiroval místního kluka Alexe Bolta, aby protáhl Thiema, než se Rakušan nakonec prosadil v pětisetové klasice.
Den 5 slibuje, že bude mnohem více vzrušující, protože v obou zasedáních se do zápasů třetího kola postavily některé zvučné jména.
badminton připravená pozice
Dámy top-seed Ashleigh Bartyová bude muset být co nejlepší proti Eleně Rybakině z Kazachstánu Serena Williamsová se bude snažit pokračovat ve své dominantní jízdě, když nastoupí na Qiang Wang.
Oba výše uvedené zápasy jsou naplánovány na denní zasedání v Rod Laver Arena, stejně jako ten velký mezi nimi Novák Djokovic a Yoshihito Nishioka.
Tenisové nadšence čeká v pátek absolutní lahůdka, protože noční sezení je stále stejně vzrušující s třetími nasazenými hráči akcí mužů i žen v akci.
Roger Federer převezme australského Johna Millmana, zatímco dámy obhájce titulu Naomi Osaka bude doufat, že ukončí běh snů Coco Gauffové.
V Margaret Court Arena čeká sedmou nasazenou Petru Kvitovou těžká výzva, když se ráno postaví ruské Jekatěrině Alexandrovové, zatímco Stefanos Tsitsipas se utká s Milošem Raonicem v soutěži, která by mohla být nejblíže dne.
V prvním kole střetu mužů ve čtyřhře se australská dvojice Lleyton Hewitt a Jordan Thompson postaví Nam Ji-sung a Song Min-kyu z Jižní Koreje.
Zde rozpis Australian Open na 5. den:
Pánské dvouhry
Diego Schwartzman vs Dusan Lajovic - přibližně 05:30 (IST)
Novak Djokovic vs Yoshihito Nishikoa -Cca 05:30 (IST)
Roger Federer vs John Millman - přibližně 13:30 (IST)
Stefanos Tsitsipas vs Milos Raonic - přibližně 13:30 (IST)
Roberto Bautista Agut vs Marin Cilic - Not Before 07:00 (IST)
Dvouhra žen
Ashleigh Barty vs Ayla Elena Rybakina - Přibližně 05:30 (IST)
jak udělat polštáře opět nadýchané bez tenisových míčků
Serena Williams vs Qiang Wang - přibližně 05:30 (IST)
Petra Kvitová vs Ekaterina Alexandrova - přibližně 05:30 (IST)
Madison Keys vs Maria Sakkari - cca 05:30 (IST)
tiebreaky v tenise
Naomi Osaka vs Coco Gauff - přibližně 13:30 (IST)
Sofia Kenin vs Shuai Zhang - přibližně 13:30 (IST)
Muži, čtyřhra
Lleyton Hewitt/Jordan Thompson vs Nam/M.Song - přibližně 05:30 (IST)
Dámská čtyřhra
Dalila Jakupovic / Raluca Olaru vs Timea Babos / Kristina Mladenovic - Přibližně 05:30 (IST)
Sledujte Sportskeeda a získejte kompletní rozvrh Australian Open 2020, výsledky Australian Open 2020, nejnovější zprávy a aktualizace