Nick Kyrgios říká, že po vítězství nad Humbertem si zahraje Call of Duty, vtipkuje, že používá Wimbledon jako „změnu scenérie“

Nick Kyrgios v akci proti Ugu Humbertovi

Nick Kyrgios v akci proti Ugu Humbertovi

Nick Kyrgios v prvním kole Wimbledonu produkoval nějaký vysoce oktanový tenis, aby vyřadil 21. nasazeného Uga Humberta. Kyrgios a Humbert dosáhli úrovně 6: 4, 4: 6, 3: 6, 6: 1, 3: 3, když byla v úterý hra zastavena kvůli zákazu vycházení, ale Australan vyšel ve středu se všemi zbraněmi, aby zabalil rozhodovat 9-7.

Nick Kyrgios se ve čtvrtek ve druhém kole utká s Italem Gianlucou Magerem. Šestadvacetiletý mladík poté, co odehrál jen osmý zápas za posledních 17 měsíců, ve středu přiznal, že ho po probuzení ráno bolely.

'Dnes ráno jsem měl tolik bolesti, fyzicky,' Řekl Nick Kyrgios . 'Už je to dlouho, co jsem hrál.' Ale je velmi snadné se k tomu postavit, s velkým davem lidí. Bylo to tak zábavné, upřímně. '

Aussie dále tvrdil, že se vrátí do svého hotelového pokoje a bude hrát Call of Duty se svou přítelkyní, než se druhý den vrátí k soudu. Kyrgios také žertoval, že Wimbledon používá spíše jako „změnu scenérie“ než skutečný tenisový turnaj.

'Používám to jen jako změnu scenérie, opravdu, tento Wimbledon,' řekl Kyrgios. „Jdu do hotelu, zahraj si Volání povinnosti s mojí přítelkyní a chladem. Stačí přijít a hrát znovu, je to jednoduché. Je to docela snadné. '

Nick Kyrgios se nepříjemně propadl hluboko do pátého setu, což fanouškům připomnělo úterní zranění Sereny Williamsové a Adriana Mannarina z úterý. Australan ale netrval dlouho, než se vzpamatoval, a brzy se postavil na nohy.

Na otázku, co se mu tehdy honilo hlavou, Nick Kyrgios zdůraznil, že neštěstí tohoto druhu jsou nedílnou součástí tenisu na trávě. Ale Aussie pak zdůraznil, že odchod do důchodu kvůli zranění pro něj nikdy nebyl možností, vzhledem k tomu, že zápas byl v závěrečných fázích.

'Vždycky očekáváš, že tráva přinese ty okamžiky, kdy máš špatnou nohu,' řekl Kyrgios. „Už se mi to stalo. Vlastně jsem jednou uklouzl u Queen's. '
'Ale jo, podívej, nejsem si jistý, myslím, že to bylo 6-vše v pátém nebo tak nějak, kde jsem vždy vstával a hrál,' dodal. „Tak daleko jsem to dotáhl. Nehrál jsem mnoho turnajů. Jsem tu. Bez ohledu na to, jestli to bylo něco špatného, ​​vždycky jsem vstal a hrál. Jednou nohou jsem dokončil zápas. '

„Když hraji tuto hru s názvem Sekvence, jsem velmi soutěživý“ - Nick Kyrgios

Nick Kyrgios po pádu vydává výkřik

Nick Kyrgios po pádu vydává výkřik

Nick Kyrgios od března loňského roku odehrál celkem čtyři akce. Ale když se ho Kyrgios zeptal, zda mu týden co týden chybí soutěžení na turné, zavtipkoval, že kvůli své nesmírně konkurenční povaze tvrdě bojuje za všechno, do čeho se pouští.

'Soutěžím každý den,' řekl Nick Kyrgios. „Soutěžím, když hraji dámu. Soutěžím, když hraji Call of Duty. Soutěžím, když hraji basketbal. Mám ten konkurenční druh - to vzrušení mám z čehokoli, co dělám. Moji přátelé doma to mohou zaručit. Když hraji tuto hru s názvem Sekvence, jsem velmi soutěživý. '

Populární Problémy

Naomi Osaka dostala během pátečního zahajovacího ceremoniálu tu čest být poslední nositelkou pochodně na olympijských hrách v Tokiu.

Brisbane uvidí účast tří nejlepších ženských dvouhry Ashleigh Bartyové, Karolíny Plí & scaron; kové a Naomi Osaka.

Novak Djokovič, čerstvý ze svého šestého titulu ve Wimbledonu a celkově rekordního 20. grandslamového titulu, je favoritem na vítězství ve dvouhře mužů na olympijských hrách v Tokiu.

Síň slávy Ken Griffey Jr. je předmětem nejnovějšího dokumentu MLB Network „Junior“. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Rumunka Ana Bogdan se v úterý utká s Maďarkou Timea Babosovou ve vyrovnaném zápase prvního kola na French Open. Babos vede souboj dvojice proti sobě štíhlým rozdílem 1: 0.