2019 BNP Paribas Open, Indian Wells: Roger Federer vs Kyle Edmund, Preview and Prediction

Otevřeno BNP Paribas - 9. denPětinásobný mistr Indian Wells Masters Roger Federer nastoupil na britské jedničce Kyle Edmundovi ve střetu čtvrtého kola na BNP Paribas Open 2019.

rozměr badmintonového hřiště

Po nepříliš skvělém začátku roku hraje nejlépe hodnocený britský hráč tento měsíc nějaký scintilační tenis.Prohrál v prvním kole Australian Open s Berdychem ve dvou setech, ale vrátil se do formy na Oracle Challenger Series - Indian Wells a vyhrál turnaj jako nejlepší nasazený. Na turnaji se prosadil s některými opravdu dobrými hráči, jako jsou Andrey Rublev a Lukas Rosol.

Tuto formu přenesl na BNP Paribas Open. V prvním zápase byl dominantní proti Nicolasu Jarrymu, což Chilanovi umožnilo absolvovat pouze dvě hry v celém zápase. Rozsah jeho dominance je vidět ze skutečnosti, že získal téměř dvojnásobný počet bodů, které získal jeho soupeř.

Gumová raketa na stolní tenis

Jeho služba byla výjimečná. Získal neuvěřitelných 80% bodů za první podání a procento vítězství při druhém podání bylo až 73%. Ve druhém kole zaznamenal další působivou výhru proti Radu Albotovi, kde opět prokázal dravost při podání a získal 84% bodů za první podání.Kyle Edmund na BNP Paribas Open - 9. den

V tomto duchu bude muset v příštím kole pokračovat proti švýcarskému maestrovi. Zdá se, že i Federer hraje na velmi vysoké úrovni. V Dubaji získal neuvěřitelný 100. titul ATP a zdá se, že má dobrou přezdívku i v Indian Wells. Po snadném vítězství nad Peterem Gojowczykem ve svém prvním zápase projevil ve svém druhém zápase kontrolovanou agresi proti Stanovi Wawrinkovi.

Vyhýbal se záblesku konzistence a zajistil, aby udržel počet nevynucených chyb co nejnižší, i když to znamenalo, že neměl tolik přímých vítězů. V zápase měl Stan více vítězů, ale byl stejně mrzutý, pokud jde o páchání nevynucených chyb.Stejně jako Edmund i Federer v tomto turnaji sloužil velmi dobře. Proti Wawrinkovi získal neuvěřitelných 82% bodů za první podání a také jeho druhé procento podání bylo impozantních 75. V zápase získal o sedmnáct bodů více než jeho kolega ze Švýcarska.

Formální Kyle Edmund může představovat pro Federera výzvu, ale je těžké vidět Brita, jak se dostává přes švýcarského maestra.

opěrka horní paže

Předpověď: Roger Federer vyhraje ve 3 setech.

Populární Problémy

Tento wikiHow vás naučí procházet a sledovat Netflix z jakékoli země, kterou chcete, pomocí systému Android. Knihovna Netflixu se mění v každé zemi a k ​​maskování vaší IP adresy můžete použít aplikaci VPN třetí strany, abyste viděli různé ...

Jak udržet vaše děti fyzicky aktivní během školního roku. Udržet děti fyzicky aktivní je dnes nesmírně obtížné. Mohou být nejen zahlceni akademickými povinnostmi, ale také se soustředí na svůj společenský život a ...

Demetrius Andrade vs Artur Akavov v pátek večer tituluje velkou kartu na MSG. Zde je návod, jak sledovat všechny boje online zdarma.

Po rekordním hrnce ve výši 57,2 milionu dolarů v roce 2019 USTA snížila peníze nabízené hráčům v letošním ročníku.

Úcta ke své rodině začíná zdvořilostí. Znamená to také naučit se poslouchat jeden druhého, když nesouhlasíte, a dokonce i když jste naštvaní. Další způsob, jak být uctivý, je být tam jeden pro druhého a ukázat vám ...