Eugenie Bouchardová dodržuje sázky na Twitter, bere fanoušky na rande NBADvojice seděla u soudu a sledovala, jak Brooklynské sítě hrají domácí zápas s Bucks

Jaký je příběh?

Bývalá finalistka Wimbledonu Eugenie Bouchardová šla na rande s fanouškem, který vyhrál rande s kanadskou hráčkou na twitteru poté, co ji minulý týden přijal na sázku Superbowl.

Bouchard si byla tak jistá, že Atlanta Falcons zajistila výhru, že uzavřela sázku s podporujícím fanouškem New England Patriots, který se zeptal, jestli by ji mohl vzít na rande, pokud by Patrioti vyhráli, což se jim podařilo.

Dvaadvacetiletá Bouchardová potvrdila svůj konec sázky a na rande naslepo, Američana Johna Goehrkeho, se zúčastnila basketbalového zápasu v New Yorku. Dvojice sledovala, jak Brooklynské sítě hrají doma s Milwaukee Bucks, přičemž dvojice pohodlně seděla na dvoře.

Zde je původní tweet, kterým to všechno začalo:

V případě, že jste nevěděli

Tenistka, která evidentně fandí americkému fotbalu, byla minulý týden, podobně jako významné sportovní publikum v Severní Americe, sledována finále Super Bowlu, kde se o titul utkaly New England Patriots Patriots proti Atlanta Falcons.

Patriots nakonec vyhráli 34-28 a hvězda comebacku Tom Brady vyhrál svůj čtvrtý prsten.

Bouchard, fanoušek Falcons, vsadil na vítězství Falcons a tweetoval tuto sázku s Goehrkem, který se drží kliky na Twitteru @punslayinwoods, odpověděl jí a požádal ji o rande, pokud by Patrioti vyhráli.

Rychle odpověděla, že sázku přijme, přičemž fanoušci průběh příběhu rychle sledovali.

Po vítězství Patriots požádal Bouchard fanouška, aby pro tento pár uspořádal zábavnou rande, což fanouška nepochybně znervóznilo. Dvojice vypadala na rande v New Yorku pohodlně, ale tím to končí-Bouchard je v dlouhodobém vztahu s kanadským hokejistou Jordanem Caronem, který je součástí NHL.

Srdce věci

Poté, co Bouchard uzavřel sázku se svým fanouškem na Twitteru, vyhověl jejímu konci vyjednávání a rychle uklidnil Goehrkeho, který je 20letým studentem. Když mladý kanadský hráč zveřejňoval obrázky na svých účtech Twitter a Instagram, potvrdil, že spolu mají rande, a vypadalo to, že se dobře baví.

Dvacetiletý Goehrke, golfový nadšenec, později fanouškům potvrdil, že ve hře byl, a svoji zkušenost označil za nejlepší rande vůbec.

Co bude dál?

Pro budoucí dvojici nic moc-dvaadvacetiletá Bouchardová byla v on-off vztahu s hráčem NHL Jordanem Caronem, který je o čtyři roky starší. Přestože se pár dočasně oddělil v roce 2015, všichni ale potvrdili, že jejich vztah je zpět, přičemž Bouchard zveřejnil obrázky tropické dovolené s Caronem na neznámém místě.

Twitter-mluvit

Populární Problémy

Tím se hodnotí čtyři hráči, kteří mohou sesadit Federera z trůnu, aby zvedl korunu Wimbledonu 2018.

Šampion 2014 Marin Cilic se v pondělí utká s 37letým Philippem Kohlschreiberem v prvním kole US Open 2021. Zde je podrobný náhled, analýza a předpověď zápasu.

V Jižní Koreji má začít mistrovství světa v plavání 2019. Zde je návod, jak sledovat veškerou soutěž online v USA.

Je to střet Titánů a Vikingů v neděli 3. týdne akce NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte kabel.

Jak zvedat závaží. Rozvoj vzpírání a osvojení si správné techniky vzpírání je skvělý způsob, jak se dostat do formy a plně využít toho, co tělocvična může nabídnout. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli, jak začít s čerpáním ...

Jak umýt kolenní ortézu. Nošení kolenní ortézy vám pomůže zvládnout bolest a vyhnout se opětovnému zranění, ale může se rychle znečistit. Špinavá ortéza se může stát živnou půdou pro bakterie, takže si budete chtít umýt kolenní ortézu. Nejbezpečnější způsob ...