Jak streamovat Herkules: Průvodce prohlížením rodiny

stream herkules

Disney

Streamujte Herkules hnedfungují tenisové loketní rovnátka

Film Disney’s Hercules, který vyšel v roce 1997, byl osmým filmem, který byl uveden v tom, co mnozí považují za Disneyho renesanci. Se spuštěním rodin Disney+ nyní sledujte streamování Hercules. Celkově to byl 35. animovaný film, který vydal Disney, a volně vychází z řecké a římské mytologie. Film byl vytvořen jako reakce na reakci kritiků na dvě předchozí vydání, Hrbáč Notre Dame a Pocahontas, u nichž mnozí kritici cítili, že se zabývají tématy a tématem, které bylo pro děti příliš temné.Výsledkem je, že se tvůrci Hercules snažili udržet to lehčí v tématu a v obloucích postav. Ve skutečnosti dva producenti, Ron Clements a John Musker, kteří by také režírovali, prý čerpali inspiraci především z komedií čtyřicátých a padesátých let.

Ve filmu hráli Tate Donovan a James Woods a byl nominován na 15 cen; Hercules můžete sledovat online. Navzdory kritické reakci si film v pokladně nevedl dobře a byl obviňován z poklesu ceny akcií společnosti Disney, když součet dvoutýdenních pokladen dosáhl pouze 58 milionů dolarů. Přesto fanoušci filmu pomohli vydělat v průběhu času a k dnešnímu dni je Hercules připsán na výdělky v pokladně 258 milionů dolarů. Zde je návod, jak streamovat Hercules právě teď:Jak streamovat Herkules - exkluzivně na Disney+

Herkules je jedním z fanoušků oblíbených filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Herkules a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Herkules
  5. 5. Klepněte na Herkules
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi
Herkules: Přehled

Datum vydání: 15. června 1997
Tvůrci: Ron Clements, John Musker, Donald McEnerny, Bob Shaw, Irene Mecchi
Režie: Ron Clements a John Musker
Hrají: Tate Donovan, Danny DeVito, James Woods, Susan Egan
Hodnocení: G
Synopse:
Hercules byl jako dítě zbaven nesmrtelnosti, přestože byl synem Dia a Héry. Aby dokázal získat zpět svou nesmrtelnost, musí dokázat, že je skutečným hrdinou.

zničí tenisové míčky mou sušičku

Jak dlouho je Herkules?

Hercules má dobu běhu 93 minut.


Herculesův spiknutí

Po uvěznění Titánů pod oceánem mají řečtí bohové Zeus a Hera syna Herkulesa. Zeusův bratr Hades velmi žárlí a plánuje, aby byl Herkules zabit, protože s Herkulesem, který se mu nedostane z cesty, bude moci osvobodit Titány a svrhnout Zeusovu vládu.

Podaří se mu unést Herkules a po převzetí Herkulovy nesmrtelnosti pomocí speciálního vzorce. Nemůže však vzít svou sílu, protože se objeví starý pár a vzít chlapce dovnitř. Jako teenager se Hercules díky své síle stává vyvrhelem. Vydá se do chrámu Dia, aby našel odpovědi o sobě a v chrámu socha Dia ožila a řekla mu, kdo ve skutečnosti je. Říká Herkulovi, že musí dokázat, že je skutečný hrdina, a pošle ho cvičit s Philoctetesem, „Philem“. Phil nevěří Herkulovu příběhu, ale stejně ho trénuje. Jdou do Théb jako testovací běh pro Herkules, ale na cestě tam potkají ženu, Megara, která si říká Meg. Hercules zachrání Meg od kentaura a začne se do ní zamilovat, ale Meg tajně pracuje pro Hades poté, co jí zlomil srdce. V Thébách má Hercules pomáhat lidem, ale Meg přijde a řekne mu o dvou chlapcích, kteří jsou uvězněni. Chlapci jsou Hadesovi přisluhovači, Pain a Panic, kteří původně unesli Herkules.

Propouštějí Hydru, která je poražena Herkulem, ale to nestačí k tomu, aby se stal skutečným hrdinou. Frustrovaný Herkules jde za Meg a oba se do sebe zamilují. Hades vezme Meg jako rukojmí, aby přinutil Herkulesa, aby se vzdal své super-síly. Hercules souhlasí, že se na jeden den vzdá svých pravomocí, které Hades používá k propuštění Titánů. Hercules se dozvěděl, že Meg pracuje pro Háda a ona se snaží věci vysvětlit, ale Hercules má zlomené srdce. Titáni zajali bohy na Olympu a Kyklop přijde po Herkulovi, ale je poražen. V jejich boji je Meg zraněna, což vrací Herculesovu sílu, protože Hades slíbil, že Meg nebude zraněna. Herkules osvobodí bohy a oni porazí Titány, ale Meg zemře. Hercules jde do podsvětí v naději, že Meg osvobodí. Hades říká, že musí přeplavat řeku Styx a Herkules souhlasí, ale řeka mu začíná brát sílu.

Odhodlaný zachránit Meg, Hercules se stále snaží, a to dokazuje, že je skutečným hrdinou. Zachrání Meg a zatlačí Háda do řeky, kde ho prokleté duše stáhnou pod sebe. Hercules a Meg odcházejí na Olymp, ale Hercules nechce Meg opustit. Zeus mu umožňuje zůstat člověkem a na oplátku dá na oblohu hvězdnou formaci na památku Herkula.

cítit výuku tenisu

Hercules Cast

Herculesovi propůjčilo svůj hlas několik velkých hollywoodských jmen, včetně Hal Holbrook, Charlton Heston a Bobcat Goldthwait. Zde jsou hlavní členové obsazení filmu:

Tate Donovan jako Herkules

Herkules sní o tom, že bude víc než farmář, a když dostane šanci stát se hrdinou, skočí na to. Je ale dost silný na to, aby byl skutečným hrdinou? Herec Tate Donovan se objevil ve více než 100 filmech a televizních seriálech a je držitelem ceny Emmy za svou roli v sérii dokumentů 30 za 30. Kromě toho je známý pro své role v televizních seriálech Friends and MacGyver a filmech včetně Shooter a Love Potion #9.

Danny DeVito jako Phil

Phil vždy snil o výcviku hrdiny, ale nevěří, že Herkules opravdu může být hrdinou. Danny Devito je oceněný herec a komik nejlépe známý pro filmy jako Matilda, Válka růží a restartované filmy Jumanji.

Susan Egan jako Megara

Meg má zlomené srdce a bojí se znovu se zamilovat, když se zamiluje do Hádova plánu zbavit svět Herkula. Susan Egan si zopakovala roli Meg v celé sérii Hercules, včetně sérií videoher Kingdom Hearts a Hercules: The Animated Series. Kromě toho se objevila ve filmech Steven Universe, 13 Going on 30 a Modern Family.

James Woods jako Hádes

Hades chce poslat Herkules do podsvětí a vypustit Titány na Olymp. James Woods je oceněný herec, který se objevil ve více než 140 filmech a televizních seriálech. Mezi jeho nejvýznamnější role patří Ghosts of Mississippi a Salvador, které mu oba přinesly nominace na Oscara, Generálova dcera a Straight Talk.

Rip Torn Zeus

Zeus je Herculesův otec a chce, aby se stal bohem, ale známí Hercules musí nejprve prokázat, že je toho hoden. Rip Torn je oceněný herec, který se během své kariéry objevil ve více než 190 filmech a televizních seriálech. Mezi jeho nejznámější role patří televizní seriál 30 Rock, minisérie The Blue and the Grey a filmy jako Flashpoint, Mannix a King of Kings.

Charlton Heston jako vypravěč

Charlton Heston vyjádřil roli vypravěče pro Hercules. Je to herec oceněný Akademií, který je nejlépe známý pro své role ve filmech Ben-Hur, Desatero a původní franšíza Planeta opic.

Herkulesovy písně a soundtrack

Píseň Go the Distance, která byla Herkulovým tématem filmu, byla nominována na dvě hlavní ceny: Cenu Akademie, Nejlepší původní píseň a Zlatý glóbus za nejlepší originální píseň-film. Alan Menken a David Zippel budou spolupracovat na hudbě a textech k filmu a Michael Bolton byl vyzváněn, aby zazpíval Go The Distance pro soundtrack.

tenisový míček chlapci

Herkules u pokladny

Naděje pro Hercules v Disney byly velké, a přestože film nebyl neúspěch, nepůsobil tak vysoko, jak by si společnost přála. Rozpočet na film byl 85 milionů dolarů a během počátečního kasovního provozu film vydělal pouze 58 milionů dolarů v prvních dvou týdnech, což je výrazně nižší než u předchozích vydání. V létě byla u pokladen velká konkurence a film nebyl zaměřen na doplnění/dospívající a mladé dospělé publikum jako předchozí filmy, což způsobilo nevýrazné představení. Do příštího jara by však film přinesl 99 milionů dolarů a do dnešního dne vydělal pro studio zhruba 253 milionů dolarů.

Recenze Hercules - Co řekli kritici

Kritici šíleli po filmu, Herkulovi, který zadal výraz a styl Jamese Woodse jako darebného Háda. Rotten Tomatoes hodnotí film na 84% hodnocení schválení a CinemaScore mu dává A.

Kam se Herkules hodí v Pantheonu ve filmu Disney

Hercules byl nominován na 15 cen a vyhrál devět, včetně 4 cen Annie a ASCAP Film and Television Music Award. Píseň Go the Distance byla nominována na Oscara i Zlatý glóbus. Jednalo se o osmý film, který byl uveden v období Disneyho renesance, které začalo vydáním Malé mořské víly. Přestože to byl hit mezi kritiky, film si nevedl tak dobře, jak by si Disney v pokladně přál. To nezabránilo společnosti ve franšíze filmu s prequelem a animovanou sérií, z nichž si každá vedla dobře. Společnost Disney oznámila živý akční remake, ale zatím nejsou k dispozici žádné pevné detaily.

Hercules TrailerHrát si

Hercules - Official Trailer 1997 [HD] imdb.com/title/tt0119282 —- IMDb ODKAZ! Herkules, syn řeckého boha Dia, je zlým Hádem, Bohem podsvětí, který plánuje svrhnout Dia, přeměněn na napůl boha, napůl smrtelníka. Herkules je vychováván na Zemi a zachovává si svou božskou sílu, ale když objeví své nesmrtelné dědictví, Zeus mu řekne, že aby se vrátil na horu Olymp… 2012-11-18T20: 24: 37 000Z

Streamujte Herkules hned

rovnátka předloktí při zánětu šlach

Hercules Trivia: 5 rychlých faktů

Disney při vývoji Herkulesa silně čerpalo z řeckých i římských mýtů a někteří říkají, že postava Meg je vlastně složením Herkulových čtyř manželek z původních mýtů. Zde je pět rychlých faktů o produkci Herkula:

1. Herkules čerpá z mýtu, nikoli z pohádky

Zatímco většina Disney animovaných filmů pro inspiraci čerpá z pohádek, Hercules byl první zcela inspirováno mytologií . Fantasia čerpala z některých mýtických prvků, ale pouze v jednom segmentu. Herkules čerpal z řeckých i římských mýtů.

2. Woods říká, že Hercules je oblíbený

Řekl to herec James Woods, který vyjádřil Háda Hades je jedním z jeho nejoblíbenějších . Jeho rychlá dodávka linky změnila způsob, jakým si producenti představovali postavu, která měla být původně pomalá a hrozivá. Woods opakoval roli pro několik karikatur a v celé sérii videoher Kingdom Hearts.

3. Muses Sing Kiss the Girl

Jednou z velkých písní od Hercules je Meg’s I Won’t Say (Jsem zamilovaný), která se objevila na soundtrackech Disney a jejich DVD se zpěvem. Ve filmu, blízko konce Meginy písně, můžete slyšet, jak Múzy zpívají Melodie „sha-la-la-la-la“ ze Sebastianova Kiss the Girl z Malé mořské víly.

4. Animátoři používají CGI pro Hydru

Ve filmu měla příšera Hydra 30 hlav. To by bylo velmi obtížné nakreslit jako jednoduchou animaci, což zvyšuje náklady a dokončení trvá dlouho. Místo toho animátoři použili CGI k vykreslení celé příšery . Zbytek filmu je však ručně kreslená animace, jak to Disney ví.

5. Hádes nezemřel

Herkules dokázal hodit Háda do řeky Styx, ale Hádes nezemřel. To znamená, že by mohl najít cestu ven ze svého osudu, a to z něj dělá jen on druhý Disney Renaissance padouch, který na konci svého filmu nezemře . Druhým je guvernér Ratcliffe z Pocahontas. Mnoho z nich zahrnuje Jafara z Aladdina jako padoucha, který zemře, ale Jafar nezemře v prvním filmu Aladdin. V pokračování umírá.

Streamujte Herkules hned


Populární Problémy

Raketa, kterou Roger Federer použil ve finále French Open 2011 proti Rafaelu Nadalovi, byla vydražena za 55 000 dolarů. Federerova raketa předběhla Freda Perryho, ale stále jí chybí ženský rekord držený raketou Billie Jean Kingové.

Zde je návod, jak sledovat All-American Bowl USA Army online online, pokud nemáte kabel.

Objevte absolutně nejlepší vzdělávací pořady na Disney Plus s naším seznamem nejlepších možností, které vám umožní prozkoumat vesmír z gauče.

Keds jsou pohodlné a stylové, ale pokud se nosí delší dobu, plátno se může znečistit a ušpinit. Keds by se neměly dávat do pračky, ale naštěstí je ruční čištění Keds poměrně jednoduchý proces. Můžete buď použít ...

Titáni a náčelníci se v neděli setkají na mistrovství AFC. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online