Jak sledovat rodinné hodnoty Braxton Season 7 online zdarma

WEtv 7. sezóna Braxton Family ValuesRealitní show Rodinné hodnoty Braxton je zpět se svou sedmou sezónou ve čtvrtek 5. listopadu ve 21 hodin. ET/PT na WEtv.

Pokud nemáte kabel, podívejte se na jeho živý přenos Rodinné hodnoty Braxton Sezóna 7 online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos WE TV a 62 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

jaké je skóre v tenise

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Rodinné hodnoty Braxton Sezóna 7 naživo v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos WE TV a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Rodinné hodnoty Braxton Sezóna 7 živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sling TV

Živý přenos WE TV a 40 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Lifestyle Extra nebo Sling Orange + Lifestyle Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Rodinné hodnoty Braxton Sezóna 7 živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

jak čistit semišové tenisové boty

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na sezónu 7 „Braxton Family Values“Hrát si

Rodinné hodnoty Braxton 🔥🤩 Sneak Peek! Nemůžeme se dočkat, až tuto dynamickou rodinu dohoníme! Můžeš? Chytněte premiéru nové sezóny Braxton Family Values ​​ve čtvrtek 5. listopadu v 9/8c! #BFV Přihlaste se k odběru kanálu WE TV a získejte další klipy: goo.gl/1CiBkL Like na Facebooku: facebook.com/WEtv Sledujte na Twitteru: twitter.com/WEtv WE tv Instagram: instagram.com/wetv/ Oficiální stránky: wetv. com/ Pevný úplet… 2020-10-22T14: 12: 45Z

V sedmé sezóně Rodinné hodnoty Braxton Může rodina opustit minulost a oslavit budoucnost jedné sestry?

V supertease pro nadcházející novou sezónu prochází rodina Braxtonů bouřlivým rokem 2020 po roce lásky a ztráty, ve kterém Lauren Braxton, dcera Michaela Braxtona mladšího a neteř nahrávacího umělce Toni Braxtona, zemřela na předávkování heroinem. Slogan se ptá, zda se rodina může sejít a znovu najít svou harmonii?

Popis sezóny škádlí: V této sezóně se sestry znovu shledají po bouřlivém výletu do Napy, aby Trinu podpořily před svatbou. V dramatickém průběhu obřad začíná neočekávaným problémem, který rozděluje rodinu. Bude Trina procházka uličkou pohádkou, kterou vždycky chtěla?

Popis první epizody s názvem Bachelorette Braxton Style ukazuje, že Tamar čelí vážnému zdravotnímu strachu, Towanda uspořádá pro Trinu rozlučku se svobodou a Toni natočí několik fotografií pro své nové album.Hrát si

Rodinné hodnoty Braxtonu 👑🤯 První pohled! Oblíbená rodina všech se vrací na vaše obrazovky? Jste na to připraveni? NEMůžeme se dočkat, až uvidíme, co se stane v této sezóně na rodinných hodnotách Braxton! Chytněte premiéru nové sezóny Braxton Family Values ​​ve čtvrtek 5. listopadu v 9/8c! #BFV Přihlaste se k odběru televizního kanálu WE a získejte další klipy: goo.gl/1CiBkL Like na… 2020-10-30T04: 20: 33Z

Poté, 12. listopadu, v druhé epizodě s názvem Klopýtnutí k oltáři, si Tamar udělá rozlučku se svobodou, velké plány Triny jsou v ohrožení, Toni se snaží vyléčit svatební blues své sestry a Traci padá.

Sezóna se také dotkne pokusu o sebevraždu Tamar Braxtonové z počátku letošního roku se zaměřením na její boje s duševním zdravím.

V rozhovoru s A online Trina řekla: Nikdo nemůže vědět, kdy se něco jako duševní nemoc objeví nebo se objeví. Toto je skutečná situace, která se děje naší sestře. … Rozhodně se dotýkáme toho, jak nás to ovlivnilo, individuálně i kolektivně jako rodina. Ale my v žádném případě neformujeme, nevytváříme ani moudře neříkáme Tamarin příběh za ni. To je jen něco, co může říct.

Po upoutávce na sezónu, kde byla Tamar silně vystupována, hvězda obvinila WEtv z používání její bolesti pro hodnocení a řekla, že chce show opustit. WEtv vydala prohlášení po obvinění Tamar, které znělo, že Tamar Braxton je důležitou součástí naší skupiny sítí již více než deset let. Vzhledem k tomu, že se zaměřuje na své zdraví a zotavení v době, která je zjevně obtížná a osobní, budeme spolupracovat s jejími zástupci na splnění jejího požadavku na ukončení všech budoucích prací pro síť. Přejeme jí jen to nejlepší.

Rodinné hodnoty Braxton vysílá ve čtvrtek v 9 hodin ET/PT na WEtv.


Populární Problémy

Playoffs NFL 2019 začíná v sobotu gumovým zápasem mezi divizními rivaly Colts a Texans. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit jazyk zařízení Google Home pomocí aplikace Google Home pro iPhone a Android. Různé jazykové možnosti, na které můžete změnit hlas Asistenta Google, mohou záviset na vašem zařízení a ...

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete v neděli sledovat přímý přenos preseasonové hry Panthers vs Colts.

Stefan Edberg prozradil, jak Roger Federer během svého pracovního partnerství vyměnil rakety a upravil svou hru. Edberg také dodal, že díky možnosti trávit čas s trenérem Federerem se cítil neuvěřitelně poctěn.

Jak povzbudit své dítě, aby bylo lékařem, když vyrostlo. Mnoho rodičů miluje myšlenku, že se dítě stane lékařem. Medicína může zajistit finanční stabilitu a také dát vašemu dítěti příležitost pomáhat druhým. I když se nemůžete rozhodnout ...

Ať už máte psa venkovního nebo vnitřního, psí boudy jsou investice, která se vyplatí. Psí dům může sloužit jako stálý úkryt pro venkovní psy nebo jako místo, kde se mohou potulní psi potloukat, když jsou venku. Stavba psa ...