Jak streamovat tábor nikam právě teď

DisneyStream Camp Now Now Now

Tábor nikde je jedním z mnoha filmů z poloviny devadesátých let, kde se děti bouří proti autoritativním postavám a samy se vydávají na spoustu neplech. Jonathan Jackson, bývalá hvězda telenovely a vítězka ceny Daytime Emmy, je Morris Mud Himmel a vedoucí skupiny dětí, které se snaží vyhnout letnímu táboru.Jacksonovo bahno se spolu s hrstkou dalších mladých postav postaví proti Christopherovi Lloydovi v roli protivníka Dennise Van Welkera v nepravděpodobné filmové honičce/loupeži. Také můžete rozpoznat Jessicu Albu jako Gail, v její vůbec první herecké roli.

Přestože film nepůsobil neuvěřitelně dobře, zachycuje velmi specifický okamžik zábavy pro děti. Podobně jako jiné filmy té doby The Mighty Ducks , Těžké váhy , nebo Muž z domu Představuje děti, které se snaží najít svou nezávislost, daleko od autorit ve svém životě. Tábor nikde nabízí docela dost úletů, ale v jeho jádru je film o přátelství a nostalgii mládí.

Proud Tábor nikde znovu zachytit radost z filmu o dětech, které jsou téměř zcela bez dozoru, a můžete se také dívat Tábor nikde online.Zde je návod, jak streamovat Tábor nikde právě teď:

Jak streamovat „nikde“ - exkluzivně na Disney+

Tábor nikde je jedním z mnoha obskurních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Tábor nikde a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Camp Nowhere
  5. 5. Klepněte na Tábor nikde
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Získejte Disney+ právě teď


„Camp Nowhere“: Přehled

Datum vydání: 26. srpna 1994
Tvůrci: Andrew Kurtzman, Eliot Wald
Ředitel:
Jonathan Prince
V hlavních rolích:
Christopher Lloyd, Jonathan Jackson, Jessica Alba
Hodnocení:
PG
Synopse:
Chytrý mladý muž vymyslí plán, jak se vyhnout letnímu táboru, který mu vnutili rodiče. Spojí se s dalšími nespokojenými dětmi, jejichž rodiče je také plánují poslat na léto pryč, aby vytvořili vlastní tábor. Jejich verze tábora je bez rodičů nebo mnoha dospělých a musí vymyslet způsob, jak ho před rodiči skrýt.

levné pádla na stolní tenis

Jak dlouho je „tábor nikde“?

Tábor nikde má dobu běhu 96 minut.


Děj „Nikde tábor“

Morris Mud Himmel, kterého hraje Jonathan Jackson, se chystá poslat jeho rodiče na letní tábor, ale on opravdu nechce jít. Jeho sousedští přátelé se potýkají se stejným problémem, a tak se společně spojí, aby si vytvořili vlastní tábor. Jejich je tábor bez pravidel nebo dospělých, ve kterém si mohou dělat, co chtějí. Jejich plán zahrnuje podvádění rodičů v domnění, že jsou všichni pryč v příslušných táborech.

Mud si myslel, že by to celé nemohl zvládnout bez alespoň jednoho dospělého, a proto se rozhodne vydírat svého bývalého učitele Dennise Van Welkera (Christopher Lloyd). Dennis je na útěku před vymahačem dluhů a snaží se získat platbu za auto, za které Dennis nikdy nedokončil. Bahno hrozí, že z něj udělá sběratele, T.R. Polk (M. Emmett Walsh), pokud mu nepomůže, a děti založí falešný tábor, aby oklamali rodiče.

Pronajmou si staré tábořiště za peníze, které jejich rodiče určili na skutečné tábory. Dostanou jídlo a hračky a vybaví se téměř vším, co potřebují. Po chvíli se však začnou nudit a začnou svůj velký podvod přehodnocovat. Bahno je stále oddaný svému falešnému táborovému schématu, a tak si dále vyžádá pomoc Dennise, aby přesvědčil ostatní děti, aby zůstaly, a oni najdou způsoby, jak se zabavit.

Nakonec chtějí rodiče přijít navštívit děti a navzdory protestům táborníků sestaví plán, jak oklamat rodiče na Den rodičů. Bahno a jeho přátelé postavili tábor tak, aby vypadal jako skutečné tábory, ve kterých by měli být - vojenský tábor, tlustý tábor a herecký tábor. Jejich plán funguje a rodič nic netuší.

Mezitím T.R. Polk ve své honbě za Dennisem potká státního vojáka, který také hledá Dennise. Zamíří do tábora, najdou ho a zavolají policii. Dennis se snaží vyhnout zajetí a uteče do lesa, navzdory tomu, že mu Mud pomohl. Dennis se nakonec přihlásí a policie si myslí, že za falešný tábor může Dennis.

Mud zasáhne, přizná, že všechno byl jeho nápad a peníze, které podvedli od svých rodičů, použije na zaplacení Dennisova dluhu. Ostatní děti se na znamení jejich přátelství také přiznaly a nebyly vzneseny žádné obvinění.

Dennis odjíždí s dokonalým záznamem, děti z tábora se vrací domů a pamatují si nejlepší léto, jaké kdy zažily.


Obsazení „Camp Nowhere“

Tábor nikde představuje jen hrstku herců, které byste mohli poznat o 25 let později, ale film v sobě stále skrývá docela dost kouzla.

Jonathan Jackson jako Morris Mud Himmel

Jonathan Jackson je modernímu publiku většinou znám jako Avery z úspěšné hudební show, Nashville kterou si zahrál po boku Haydena Panettiere. Než ve filmu debutoval Tábor nikde , hrál jako Lucky Spencer, syn slavného páru telenovely, Luka a Laury Spencerových. Za své ztvárnění získal pět cen Emmy. Zahrál si také ve slzotvorném filmu pro mladé dospělé, Tuck Everlasting jako Jesse Tuck.

Christopher Lloyd jako Dennis Van Welker

Christopher Lloyd měl v polovině devadesátých let docela dobrý běh jako nešťastný Disney padouch. Odchází z úspěchu jeho role strýce Festera v roce 1991 Addamsova rodina Lloyd pokračoval ke hvězdě Těžké váhy , Můj oblíbený Marťan , a pokračování Addams v Rodinné hodnoty Addams . Nejvíce slavně je však známý pro třídu osmdesátých let Zpět do budoucnosti ve kterém hrál Doc Browna, po boku Michaela J. Foxe.

Jessica Alba jako Gail

Ačkoli role Jessicy Alby jako Gail v Tábor nikde byla malá, je to pozoruhodné, protože to byla její první role herečky. V roce 1994 se jmenovala Jessica Marie Alba a původně byla najata pouze na roli komparzisty bez linek. Když hlavní herec propadl, byla najata, aby je nahradila. V dospělosti pokračovala ve velmi pozoruhodné kariéře Fantastická čtyřka jako neviditelná žena.


Písně a soundtrack „Camp Nowhere“

Není moc o čem mluvit, pokud jde o hudbu nebo skóre Tábor nikde. Film však obsahuje píseň populární kapely té doby, The Cranberries. Jejich hit ‘Linger’ si našel cestu do filmu.


„Camp Nowhere“ u pokladny

Film se v pokladně příliš neosvědčil, během víkendu jeho uvedení přinesl jen asi 2 miliony dolarů. Dohromady vydělal téměř 11 milionů dolarů, což ani podle standardů z roku 1994 není mnoho.


Recenze „Camp Nowhere“ - Co řekli kritici

Kritikům se to líbilo ještě méně než fanouškům. Skórovalo to velmi nízko oblíbené hodnotící stránky „a obecně to na diváky ani kritiky moc nepůsobilo. Má však kultovní fanouškovskou základnu.


Kde se „Camp Nowhere“ hodí do Disney Movie Pantheonu

„Camp Nowhere“ bohužel nezanechal velký dojem na Disney Universe nebo populární kulturu. Nicméně to dalo Jonathanovi Jacksonovi přirozené kouzlo od denních telenovel po mainstreamovější fanouškovskou základnu, stejně jako to dalo světu Jessicu Albu v jejím hereckém debutu.


Trailer „Camp Nowhere“Hrát si

Camp Nowhere - trailer Připravte se k smíchu, když vtipálek Christopher Lloyd rozsvítí obrazovku jako veselé obsazení postav pro jednoho muže v tomto vzrušujícím komediálním hitu! Lloyd hraje jako herec bez práce, který do služby zavedla skupina mladistvých hledajících vzrušení. Chystají se vytvořit letní tábor svých snů; místo bez rodičů, bez… 2019-06-09T11: 27: 50Z

Stream Camp Now Now Now


Drobnosti „Camp Nowhere“: 5 rychlých faktů

U filmu bez velkého účinku má určitě spoustu zábavných faktů ze zákulisí.

1. Připojení „Všeobecné nemocnice“

Maminka mýdla na obrazovce Jonathana Jacksona ve filmu dělá malou postavu jako Arnoldova matka. Její skutečný manžel Jonathan Frakes se také objevuje jako Arnoldův otec. Jacksonova postava Mud má na sobě červenou košili s natištěným Luckym, což je kývnutí na jeho postavu „Všeobecné nemocnice“ Lucky Spencera.

2. Podivná, kultovní náhoda

Dva herci z „Camp Nowhere“ se připojili k odděleným náboženským kultům. Alison Mack se skvěle připojila k NXVIM a Andrew Keegan pokračoval v zakládání a vedení skupina Full Circle.

3. K dispozici je bar „Camp Nowhere“

Přestože byl film skutečně natočen v Kalifornii, t tady je bar v North Providence, Rhode Island . Je to pojmenováno i tematicky podle filmu.

4. „Camp Nowhere“ dělá Cameo v jiném filmu

Specifickým místem pro „Camp Nowhere“ je Disney's Golden Oak Ranch. Toto místo se objevuje také v úvodních scénách rom-comu „No Strongs Attached“ z roku 2011. Film začíná vzpomínkou na letní tábor v devadesátých letech a v této scéně je použito stejné místo pro „Camp Nowhere“.

5. Jessica Alba by znovu pracovala s Christopherem Lloydem, v mnohem jiném projektu

Jeden z nejslavnějších Albových filmů, „Sin City: A Dame to Kill For“, také uvádí její postavu „Camp Nowhere“ Christophera Lloyda. Lloyd hrál Kroeniga.

velké malé lži sezóna 2 sledujte online zdarma

Stream Camp Now Now Now


Populární Problémy

'The Goldbergs' se vrací na premiéru Season 7 ve středu večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Jak zacházet se psími ranami uštknutím u psů. Pokud je váš pes napaden jiným psem, váš pes může mít v důsledku boje zranění. Je nutné, abyste určili, jak vážné je kousnutí vašeho psa a zda vyžaduje okamžitý ...

Jak roztočit bowlingovou kouli. Ať už jste doma sledovali profesionální bowlingovou akci nebo jste příležitostní nadšenci, kteří věnovali pozornost uličce, pravděpodobně jste si všimli, že nejúspěšnější nadhazovači vědí, jak důsledně ...

Jak udělat basketbalové hřiště. Když chcete hrát basketbal, může to být nepohodlné, ale musíte hrát v posilovně nebo v rekreačním středisku a hrát na plném hřišti. Pokud si chcete procvičit basketbalové dovednosti nebo si jen zahrát hru doma, stavíte ...