Jak streamovat můj oblíbený marťan: Váš průvodce prohlížením rodiny

stream mého oblíbeného marťana

Disney

Streamujte můj oblíbený marťan hned
Americké televizní publikum miluje dobrý příběh o mimozemšťanech. Populární kultura je plná iterací návštěvníků z jiné planety a my jsme nekonečně fascinováni tím, jak zapadají (nebo ne) do naší kultury. Ale dlouho předtím bylo „ Mork a Mindy, „Alf,“ nebo „3. skála od slunce“, měli diváci strýčka Martina. Byl to doslova náš oblíbený Marťan a Televizní show CBS „Můj oblíbený Marťan“ zachytil srdce a zájmy publika v letech 1963 až 1966.

V roce 1999 Disney reimaginoval kultovní favorit a jako dotyčného Marťana použil vždy hrajícího Christophera Lloyda. Lloyd do role vnesl svéráznou atmosféru dvorního šaška, která skvěle fungovala po boku představitele Jeffa Danielsa jako Tima O'Hary. Film také představoval Elizabeth Hurley jako sexy protivník sirén a Daryl Hannah jako sladký, milostný zájem O’Hara.

Ačkoli film nebyl široce přijímán jako obrovský hit, stále měl své kouzlo. Lloyd jako Marťan dal novému i mladšímu publiku pohled na půvabnou roli, kterou v 60. letech proslavil zkušený televizní herec Ray Walston . Divákům to také dalo šanci vidět Jeffa Daniela hrát přímého muže proti svérázné fólii v Lloydu. Daniels má skutečné komediální schopnosti a snažil se udělat maximum pro spravedlnost Tima O'Hary.

I když se film v roce 1999 moc nepropásl, všechny věci staré jsou opět nové a můžete streamovat „Můj oblíbený Marťan“ jen pro nostalgii a můžete se na „Můj oblíbený Marťan“ dívat online a pořádně se smát - i když teď jsou trochu banální.

Zde je návod, jak streamovat „Můj oblíbený marťan“ právě teď:

Jak streamovat „Můj oblíbený marťan“ - exkluzivně na Disney+

Můj oblíbený Marťan je jedním z mnoha obskurních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Můj oblíbený Marťan a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Můj oblíbený Marťan
  5. 5. Klepněte na Můj oblíbený Marťan
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Můj oblíbený Marťan“: Přehled

Datum vydání: 12. února 1999
Tvůrci: Sherri Stoner, Deanna Oliver
Ředitel:
Donald Petrie
V hlavních rolích:
Jeff Daniels, Christopher Lloyd, Elizabeth Hurley, Daryl Hannah
Hodnocení:
PG
Synopse:
Právě vypálený televizní reportér objeví Marťana poté, co Marťan narazí na Zemi. Když si myslí, že mu příběh vyslouží velkou chválu a velká novinářská ocenění, pokusí se Marťana odhalit. Jeho mnoho pokusů Marťan vyvrátil a on ukončí nábor reportéra, aby mu pomohl vrátit se domů na Mars.

učitel tenisu

Jak dlouho je „můj oblíbený marťan“?

93 minut


Děj „Můj oblíbený Marťan“

Tim O’Hara (Jeff Daniels) je zneuctěný novinář a producent, kterého právě vyhodili za odhalení dcery jeho šéfa Brace (Elizabeth Hurley). Ztrapnil ji v přímém přenosu ze startu raketoplánu a jeho kariéra je nyní u konce. Timova asistentka Lizzie (Daryl Hannah) se ho snaží utěšit poté, co se dostane do velkých potíží se svým šéfem, a odhalí její zjevnou zamilovanost do něj.

Na základně letectva, ze které raketoplán odstartoval, je Tim svědkem přistání malé kosmické lodi, o které se později dozví, že pochází z Marsu. Okamžitě to vidí jako příležitost a začne vykreslovat velký příběh, který ho vyvede z ostudy. Vezme s sebou (nyní mnohem menší) kosmickou loď domů, ale neuvědomuje si, že jeho obyvatel ho následoval do jeho bytu. Marťan se může maskovat jako člověk a poté, co je Tim v bezvědomí, políbí Lizzie, Timovu asistentku, aniž by si uvědomila, že to Tim opravdu není.

Tim se druhý den ráno probudí, postaví se Marťanovi, kterému říká strýc Martin, a zjistí, že vesmírná loď je rozbitá a nemůže strýce Martina vrátit na Mars bez konkrétní části, aby mohl létat. Strýc Martin potřebuje Timovu pomoc, aby ji opravil, a tak prozkoumají město a hledají někoho, kdo by také mohl pomoci. Netuší, že je sleduje skupina, která zkoumá mimozemský život, zvaná SETI.

V důsledku jejich dohledu nad Timem a strýcem Martinem SETI zajme Brace, aby ji vyslechl, ale to ji jen podezřívá, že Tim něco skrývá. Tim, který kdysi chtěl odhalit strýce Martina kvůli příběhu, změnil názor a rozhodne se nepoužít filmové záběry, které by ho usvědčovaly. Na druhou stranu Brace necítí na Marťana příliš velký sentiment a vloupá se do Timova domu, aby ukradl záběry strýce Martina, aby je ukázal divákům.

Lizzie chytí Brace v Timově bytě a dojde k obrovskému nedorozumění v jejich vztahu a Lizzie skončí vtažením do marťanské vesmírné lodi, která byla zvětšena a poté zmenšena. Tim a strýc Martin musí závodit s časem a Braceho úmysly ho odhalit a mezitím se snažit zabránit Lizzie v sebezničení lodi. Martin si vezme několik tvrdých úderů, včetně chirurgického zákroku, který mu má odstranit anténu, ale nakonec se sejde se svým oblekem a vesmírnou lodí.

Nakonec každý dostane, co si zaslouží a strýc Martin najde domov s Timem a Lizzie.


Obsazení „Můj oblíbený Marťan“

Obsazení filmu z roku 1999 je plné herců zvučných jmen a určitě je okamžitě poznáte.

Jeff Daniels jako Tim O'Hara

Nebylo by to naposledy, co Jeff Daniels hrál televizního reportéra. V tomto filmu hraje Daniels reportéra, který se zoufale snaží dostat se do velké přestávky. Později Daniels pokračoval hrát v kriticky uznávaném filmu „The Newsroom“ jako Will McAvoy. Někteří diváci poznají jeho komediální styl z hitu „Dumb and Dumber“ z poloviny 90. let, ve kterém hrál po boku Jima Careyho.

Christopher Lloyd jako strýc Martin Marťan

Christopher Lloyd hrál ve své době spoustu legendárních postav. Strýček Martin byl jen jedním z dlouhé řady veselých rolí, které se datují až do roku 1985, kdy ztělesňoval postavu doktora Emmetta Browna v „Návratu do budoucnosti“. Diváci mladší generace si ho budou pamatovat jako strýc Fester ve franšíze 'The Addams Family', ale byl ve více filmech a televizních seriálech, než je zde možné uvést.

Elizabeth Hurleyová jako Brace Channing

Postava Elizabeth Hurleyové v filmu „Marťan“ mohla být trochu typografická. Jako Brace Channing hraje chytrou reportérku, která pomocí své sexuality překonává Danielsovu O'Haru. Hrála mnoho femme fatales, ale s komediálním obratem, včetně její (nyní neslavné) role Vanessy Kensington ve filmu „Austin Powers: International Man of Mystery“.

Daryl Hannah jako Lizzie

Postava Lizzie jako dobromyslné asistentky není obvyklou rolí Daryl Hannah. Jen několik krátkých let po tomto filmu Disney pokračovala v roli smrtelného zabijáka Elle Driver ve franšíze Quentina Tarantina „Kill Bill“. U všech miminek z 80. let si ji nejlépe pamatují, když přišla na řadu s Tomem Hanksem v obrovském hitu „Splash“, ve kterém hrála mořskou pannu po domově.


Písně a soundtrack „Moje oblíbené marťanské“

Soundtrack k filmu nemá moc co říci, kromě skladby „Let’s Fall in Love“ od Louise Armstronga. Hlavní název však napsal a složil slavný hollywoodský hudebník Danny Elfman. Přestože jeho manželka Jenna Elfman je nejvíce proslulá prací před kamerou, její manžel má za sebou velký úspěch.


„Můj oblíbený Marťan“ u pokladny

Podle běžných standardů se film v pokladně tolik nedařil. První víkend vydělal téměř 9 milionů dolarů a na domácím trhu vydělal asi 37 milionů dolarů. I když to může znít hodně, ani se to nepřiblížilo k navrácení rozpočtu 65 milionů dolarů.


Recenze „Můj oblíbený marťan“ - Co řekli kritici

Kritici ani fanoušci nebyli k „Marťanům příliš laskaví“. Kritici tvrdili, že je příliš hlasitý a není dostatečně zábavný, a fanoušci se prostě neobjevili v divadlech, aby byl úspěch. Hrstka kritici připisovali jeho vizuál jako chytrý, ale nezdá se, že by toho bylo dost na to, aby je to vzrušilo.


Kde se „můj oblíbený marťan“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Na rozdíl od stejnojmenného televizního pořadu nezanechala filmová verze filmu „Můj oblíbený marťan“ ve vesmíru Disney žádnou známku. Není zde pokračování ani mnoho merchandisingu a ani se nepíše o restartu.


Trailer „Můj oblíbený marťan“Hrát si

Můj oblíbený Marťan Toto veselé dobrodružství začíná, když ambiciózní televizní reportér Tim O'Hara (Jeff Daniels) narazí na Marťana (Christopher Lloyd), který právě havaroval na Zemi! V domnění, že se jedná o příběh tisíciletí, Timovy plány odhalí Marťana - který přijal lidskou podobu jako „strýc Martin“. Když jsou Timovy snahy neustále mařeny… 2012-02-07T05: 59: 39 000Z

Streamujte můj oblíbený marťan hned


Drobnosti „Můj oblíbený marťan“: 5 rychlých faktů

Remake filmu „Můj oblíbený Marťan“ z roku 1999 byl v mnoha ohledech poctou sérii 60. let. Existuje několik skrytých velikonočních vajec, která uznávají předchůdce.

1. Používali auta z původní éry.

Vůz Tima O'Hary je Plymouth Valiant z roku 1967. Toto auto by bylo vidět po celých ulicích Ameriky 60. let.

2. Strýc Martin mohl být hodně odlišný.

V počátcích castingů byl Patrick Stewart považován za roli strýce Martina. Vycházel z úspěchu své role „Star Trek: The Next Generation“ jako kapitán Picard, ale ještě se nestal profesorem „X-Men“ X. O roli se uvažovalo i o Charletonovi Hestonovi, Martinovi Sheenovi a Billu Murrayovi.

3. I úvodní dějství mělo vesmírné téma.

V kinech filmu předcházel krátký film Mickey Mouse Works „ Pluto dostane papír: kosmická loď . ‘

4. Filmaři se chystali trochu nostalgie.

Exteriér bytového komplexu Tima O'Hary je téměř přesnou replikou sady ze show z roku 1963.

5. Film spojuje některé volné konce série.

Série se nikdy nedostala do finále, kdy se strýc Martin vrátil domů. Ve filmu se říká, že přijel v roce 1963, aby jeho domov mohl znamenat konec, který si příběh zaslouží.

Streamujte můj oblíbený marťan hned


Populární Problémy

Váš styl vyjadřuje světu to, kým jste. Při rozvíjení smyslu pro styl je důležité vědět, co hledáte. Proveďte svůj průzkum konzultací s řadou módních zdrojů. Nakonec dělejte to, co vám připadá dobré a dobré ...

Barcelona se ve čtvrtek utká s Bilbaem ve čtvrtfinále Copa del Rey. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste ve Spojených státech.

Pohled na 5 nejmladších šampionů US Open v kategorii dvouhry žen v Open Era.

Djokovič se bude snažit vyhrát 6. titul ve finále ATP World Tour Finals. Očekává se ale, že ho čeká přísný test omlazeného Federera.

Naděje Sereny Williamsové na rekordní 24. grandslamový titul ve dvouhře skončila ve čtvrtek, když v semifinále Australian Open utrpěla ztrátu dvou setů na světovou trojku Naomi Osakovou.

Tak blízko, přesto zatím pro nenasazený australský pár dvojic