Tom Brady oslovuje média, neprozrazuje žádné podrobnosti o zranění ruky

TomBrady-Cropped.

Rozehrávač New England Patriots Tom Brady

Hvězdný rozehrávač New England Patriots Tom Brady odmítl nabídnout aktualizaci stavu své pravé ruky, když se obrátil na média před nedělním zápasem mistrovství AFC proti Jacksonville Jaguars.

Novináři na tuto záležitost několikrát tlačili a Bradyova nejběžnější reakce na tiskové konferenci, když se ho zeptali na ruku, zněla: „Nemluvím o tom.“

Brady si ve středu na tréninku údajně zasekl pravou ruku, když do něj omylem narazil spoluhráč. Je to ruka, kterou hodí.

Když reportér požádal Bradyho o palec nahoru nebo dolů o neděli, řekl se samolibým úsměvem: „Uvidíme.“ Řekl, že „byl venku“ v pátek na cvičení, a dodal „byla to zábava“, ale neuvedl, jak moc toho v praxi dokázal.

Brady se tiskové konference zúčastnil v házení rukavic a to samozřejmě přidalo na příběhu další. Dvakrát se Bradyho zeptali, proč nosí rukavice, ale řekl jen: „Už jsem je nosil.“

Zadák podrobněji rozvedl, co viděl u Jaguarů a s čím se Patrioti v neděli setkají, když řekl, že hra bude „velkou výzvou“.

'Myslím, že tým tvrdě pracoval, aby se dostal do tohoto bodu, a bude to skvělá hra,' řekl Brady. 'Hrajeme proti opravdu dobrému týmu, který je dobrý ve všech fázích, a budeme muset hrát opravdu dobře.'

delší tenis krátký

'Je to nejlepší tým, kterému jsme celý rok čelili, víte, že tu jsou z nějakého důvodu.' Jsou to nejlépe hodnocená obrana v lize, někteří skvělí hráči na všech úrovních a opravdu dobře trénovaní, získávají spoustu bodů, takže budeme muset hrát opravdu dobře. '

Jakmile se otázky přesunuly zpět k jeho zranění ruky, Brady usoudil, že už slyšel dost, a odešel, zatímco novináři stále kladli otázky.

Populární Problémy

Fernando Belasteguin je legendou ve světě padelů a chce si tento sport zahrát s Rogerem Federerem. Federer a Belasteguin sdílejí stejného sponzora raket - Wilsona.

Zajímá vás, jak přesně sledovat Hulu na svém mobilním zařízení? Připravili jsme pro vás tento jednoduchý průvodce krok za krokem, jak sledovat Hulu na mobilu.

Přestože je Novak Djokovič ctěn pro svou tvrdou povahu, chlubí se působivým rekordem i na trávě. Světová č.

Jak zacházet s okřídlenou lopatkou. Stav známý jako okřídlená lopatka (WS) způsobuje zřetelně vyčnívající lopatku, která vypadá trochu jako pahýl křídla, a může také způsobit lokalizovanou bolest a omezený pohyb horní části těla. Existují...

Alexander Zverev zaznamenal své 40. letošní vítězství na turnaji ATP Tour, když v semifinále Citi Open porazil Stefanose Tsitsipase.