US Open 2020: Elena Rybakina vs Shelby Rogers náhled, souboj a předpověď

Elena Rybakina

Elena Rybakina

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (11) Elena Rybakina vs Shelby Rogers

Datum: 2. září 2020

Turnaj: US Open 2020

Kolo: Druhý kolo (kolo 64)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

jak číst tabulku tenisů

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: 15.30 EDT, 1 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Náhled Elena Rybakina vs Shelby Rogers

Jedna z nejrychleji rostoucích hráček na ženském okruhu, Elena Rybakina ve středu se utká se světovou jedničkou 93 Shelby Rogersovou o místo ve třetím kole US Open 2020.

Kazachstanka Rybakina narozená v Rusku, která v loňském roce prorazila s titulem v Bukurešti, pokračovala ve svém meteorickém vzestupu i v roce 2020, kdy skončila titulem a trojkou. Porážka ve finále Shenzen na začátku roku ji jen málo zpomalila a hned příští týden si odskočila k triumfu v Hobartu.

Graf dále rostl pro bývalou juniorskou světovou trojku, když vyhrála pár grandslamových zápasů na Australian Open, než se dostala do finále v Petrohradu a Dubaji.

Kazach vstoupil na US Open s 21 výhrami a 151 esy, které vedly k turné. S neutuchající touhou stále stoupat po žebříčcích vypadala jedenáctá nasazená nerušeně, když v prvním kole bušila Katarinu Zavatskou 6-3, 6-0.

Shelby Rogers

Shelby Rogers

Shelby Rogers zahájil sezónu na 174. místě a od té doby se zvýšil počet 81 míst na zádech, semifinále na Top Seed Open a titul na akci 100 000 000 $ ITF/USTA v Michiganu.

Rogersová se dostala na titulní stránky se svým výkonem v Lexingtonu, kdy se vrátila z pokraje a ve čtvrtfinále svrhla americkou kolegyni Serenu Williamsovou 1-6, 6-4, 7-6 (5). Rogers přenesl tuto formu do Flushing Meadows, kde zazářila při demolici Iriny Khromachevové 6-2, 6-2 v prvním kole.

Elena Rybakina vs Shelby Rogers proti sobě

Elena Rybakina a Shelby Rogers se proti sobě nikdy nestřetly. Rybakině je jen 21 a Rogersovi 27, ale existuje značný rozdíl ve způsobu, jakým se jejich kariéry vyvíjely. Mladá Rybakina již raketově dosáhla světového žebříčku 17 v kariéře, kde v současné době sedí, zatímco nejlepší, které Rogers mohl dosáhnout, bylo 48 v roce 2017.

Američanka nikdy neokusila úspěch na WTA Tour, zatímco Rybakina se již pyšní několika tituly.

Elena Rybakina vs Shelby Rogers predikce

Rybakina má v této sezóně senzační formu

Rybakina má v této sezóně senzační formu

To slibuje napínavou bitvu dvou velkých hitterů. Rogersovo naštvání na Serenu Williamsovou nemohlo přijít v lepší čas, protože jí to dalo tolik potřebnou hybnost na US Open.

Rybakina však byla v této sezóně na pláči. Její forhend, podání a nebojácnost přispěly k získávání vítězství nad Sofií Keninovou, Karolinou Plíškovou a Elise Mertensovou. Rogers nebude snadné řešení, ale Rybakina by měla být schopná vyzvednout výhru.

wiki tenisový loket

Předpověď: Elena Rybakina vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Chcete sledovat CuriosityStream na Fire Stick nebo Fire TV? Zde je velmi snadný průvodce, jak streamovat zařízení CuriosityStream on Fire.

Fotbal Notre Dame se připojí k ACC v roce 2020. Zde je návod, jak sledovat každý irský zápas online bez kabelu.

Jak odstranit značky kůže psa doma. Kožní značky jsou benigní hrudky kůže, které se často objevují u starších psů jakéhokoli plemene.

Finalista Wimbledonu Matteo Berrettini bude svůj Laver Cup debutovat ve čtvrtém pokračování soutěže ještě letos.

Jaké jsou vyhlídky nejlepších 4 na Australian Open? Tady je pohled.

Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Štědrého večera mše 2020 online.