Jak sledovat Sharks vs Blackhawks online bez kabeluGetty

Chicago Blackhawks bude ve čtvrtek hostit San Jose Sharks v United Center.

Začátek hry je naplánován na 20:30. ET a bude buď na NBC Sports California (místní diváci na trhu Sharks), NBC Sports Chicago (místní diváci na trhu Blackhawks), nebo ESPN+ (všude jinde ve Spojených státech). Zde je přehled toho, jak sledovat živý přenos hry na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:

Pokud jste na trhu Sharks nebo Blackhawks: FuboTV

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou NBC Sports California a NBC Sports Chicago součástí Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Sharks vs Blackhawks na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud jste mimo trhy Sharks & Blackhawks: ESPN+

Pokud žijete ve Spojených státech a jste mimo trhy Sharks a Blackhawks, hru můžete sledovat živě na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má pokrytí několika mimo NHL prodaných her každý týden, plus desítky dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Sharks vs Blackhawks na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud jste na trhu Sharks nebo Blackhawks: Hulu s živou televizí

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou NBC Sports California a NBC Sports Chicago součástí 60 plus živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván také s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Sharks vs Blackhawks na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Sharks vs Blackhawks

Blackhawks nehráli od pátku, kdy zahájili sezónu prohrou 4: 3 s Philadelphia Flyers v Praze.

Nakonec jsme prostě dostatečně nezvládli puk a odhalili jsme se v obraně, řekl hlavní trenér Chicaga Jeremy Colliton podle oficiální webové stránky týmu . Nemyslím si, že jsme hráli, zvláště ve druhé třetině, ale musíme najít způsob, jak omezit poškození.

Patrick Kane vedl Chicago se třemi body, pomohl u prvních dvou gólů jeho strany a snížil náskok na jeden s vlastní shodou pozdě ve třetí třetině.

Myslím, že na webu týmu je vždy co zlepšovat, řekl Kane. Z nějakého důvodu mi každý rok trochu trvá, než se do hry dostanu. Ať už ta čísla byla dnes večer jakákoli, stále si myslím, že mám týmu co dát a můžu víc vytvářet a mít puk o něco víc venku, takže pokračujte v budování zde.

Vítěz Hart Trophy z roku 2016 skončil v minulé sezóně se ziskem 110 bodů v kariéře a obsadil třetí místo v NHL.

Colliton o Kanovi pro nás dělá rozdíl, podle týmových stránek. Nezdálo se, že by tam na začátku bylo hodně ledu. Opět jsme neprováděli žádnou hru, snažili jsme se udržet puk, pomyslel jsem si, ale on našel cestu, trochu se otevřel a pak to uskutečnil.

Po sezóně odstraněné z výletu do finále Západní konference Sharks v regulaci přerušily své první čtyři soutěže kampaně 2019-20. V úterý spadli na silnici Nashville Predators 5-2.

Toto je liga, kde musíte skloubit pracovní morálku s chytrou hrou, řekl podle San Jose hlavní trenér Peter DeBoer. Associated Press . Udělali jsme několik do očí bijících chyb a ty, které jsme udělali, se zasekly v zadní části sítě. To s vámi udělá dobrý tým.

Sharks přestříleli Nashville 35-25, ale vítěz Vezina Trophy za rok 2018 Pekka Rinne tento úkol zvládl.

Když věci opravdu nejdou, snažíte se někdy dělat příliš mnoho, řekl obránce Sharks Erik Karlsson, podle AP. Myslím, že dnes jsme měli delší časové období, kdy jsme kontrolovali hru a hráli jsme tak, jak chceme. Ale znovu si nemyslím, že jsme začali tak, jak jsme chtěli.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat film „Poslední dny rytíře“ a jakýkoli jiný dokument „30 za 30“ online bez kabelového předplatného.

Akrobatický odvážlivec Nik Wallenda se projde po aktivní sopce Masaya v Nikaragui. Zde je návod, jak to sledovat online naživo.

Zde je návod, jak sledovat každý zápas Australian Open 2020 online bez kabelu, pokud jste ve Spojených státech.

Sloane Stephens a Olga Govortsova se ve čtvrtek setkají v zápase druhého kola na US Open 2020. Stephens vyhrála obě předchozí setkání s Govortsovou.

Jak provést HIIT kardio za 15 minut s pouze tělesnou hmotností. Intervalový trénink s vysokou intenzitou nebo HIIT je energeticky náročný přístup ke cvičení. Cílem je střídat výbuchy plného úsilí s krátkými přestávkami nebo lehkou aktivitou. ...