Jak streamovat „Eddie’s Million Dollar Cook-Off“

Eddie Ogden (Taylor Ball) je hvězdným prvním basemanem své střední školy - a jeho otec (Mark L. Taylor) je jeho trenérem. Eddieho trenérský otec má oči pro vysokoškolská baseballová stipendia pro svého syna, ale když se Eddie přihlásí na volitelnou domácí ekonomii s přáteli D.B. (Orlando Brown) a Frankie (Reiley McClendon), jeho tajná vášeň pro vaření začíná kvést.Streamujte Eddieho Million Dollar Cook-Off zde

forhendový úchop tenis

Když vstoupí do kuchařky, kterou pořádá jeho televizní idol o jídle Bobby Flay a který se ukáže být stejný den jako finále baseballu, Eddie se musí rozhodnout, zda bude následovat očekávání všech ostatních nebo jeho vlastní vášeň. Hodinky Eddie’s Million Dollar Cook-Off online a v tomto čtěte dále Eddie’s Million Dollar Cook-Off streamovací průvodce, abyste se dozvěděli o hvězdách, co si kritici mysleli o tomto originálním filmu Disney Channel z roku 2003 od režiséra Paula Hoena a další.Zde je návod, jak streamovat Eddie’s Million Dollar Cook-Off právě teď a vše, co potřebujete vědět o původním filmu Disney Channel:


Jak streamovat „Eddie’s Million Dollar Cook-Off“-exkluzivně na Disney+

Eddie’s Million Dollar Cook-Off je jedním z klasických originálních filmů Disney Channel, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Eddie’s Million Dollar Cook-Off a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Eddieho Million Dollar Cook
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje zařízení Apple iOS, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Streamujte Eddieho Million Dollar Cook-Off zde


„Eddie's Million Dollar Cook-Off“: Přehled

Datum vydání: 18. července 2003
Tvůrci: Výkonní producenti Jack Jason a Marlee Matlin; Producenti Richard D. Arrendondo a Dan Berendsen; Spisovatelé Jack Jason, Rick Bitzelberger a Dan Berendsen
Ředitel:
Paul Hoen
V hlavních rolích:
Taylor Ball, Orlando Brown, Reiley McClendon, Mark L. Taylor
Hodnocení:
TV-G
Synopse:
Eddie Ogden je hvězdným prvním basemanem své střední školy - a jeho otec je trenérem. Ale když následuje svou lásku k vaření a vstupuje do vaření, které pořádá jeho televizní idol o jídle Bobby Flay, který je shodou okolností stejný jako finále baseballu, Eddie se musí rozhodnout, zda bude následovat očekávání všech ostatních nebo jeho vlastní vášeň.
Jak dlouho trvá „Eddie’s Million Dollar Cook-Off“?

Eddie’s Million Dollar Cook-Off byl vydán v roce 2003 jako 85minutový originální film Disney Channel.


Spiknutí „Eddieho Million Dollar Cook-Off“

Eddie Ogden je jeho hvězdným prvním basemanem jeho juniorského středoškolského týmu Groundhogs - a jeho otec je jeho trenér. Eddieho otec má oči pro vysokoškolská baseballová stipendia pro svého syna, ale Eddie si není tak jistý. Baseball je v pořádku, ale to, co ho opravdu vzrušuje, je sledování pořadů o vaření v The Food Network - zejména Bobby Flay. Když přijde čas přihlásit se na volitelné předměty, Eddie oklamá své přátele D.B. a Frankie na domácí ekonomickou třídu. Když jeho tajná vášeň pro vaření začíná kvést, jeho otec je stále více zklamaný a nesouhlasný a ztrácí téměř všechny své přátele.

obrázky lidí hrajících tenis

Poté Eddie vstoupí do vaření, které by mu mohlo získat stipendium na kulinářskou školu-ale ukázalo se, že je to stejný den jako finále baseballu. Eddie se rozhodne jít do hry, protože nechce zklamat svého otce a jeho tým. Cestou se však zastaví u kuchaře a zjistí, že jeho idolem v televizi je soudce Bobby Flay. Jde do hry, ale jeho spoluhráči vidí, jak je roztržitý, a nakonec ho povzbudí, aby si šel za svým snem a šel na kuchařku. Eddie nevyhrává, ale Bobby Flay Frankiemu přiznává, že si myslí, že Eddie udělal to nejlepší - a co je nejdůležitější, Eddie má teď svého otce ve svém rohu.


Obsazení „Eddieho Million Dollar Cook-Off“

& zwnj;

Eddie’s Million Dollar Cook-Off představil dva z Disney Channel největší doplnění hvězd v té době Taylor Ball a Orlando Brown, plus další pozoruhodní herci. Zde je několik hlavních hráčů.

Taylor Ball jako Eddie Ogden

Eddie Ogden hraje první základnu v baseballovém týmu své střední školy - a svého otce - ale jeho skutečnou vášní je vaření. Ball je nejlépe známý pro jeho televizní seriál 2002 až 2006 Stále stojí , ve kterém hrál nejstarší dítě Briana Millera. Jeho nejnovější vystoupení je jako Mrtvé tělo v krátkém roce 2015 Jídlo .

Orlando Brown jako Frankie (Francisco)

Frankie je jedním z Eddiových nejlepších přátel a spoluhráčů, kteří Eddie napálí na domácí ekonomickou třídu. Diváci si Browna mohou pamatovat z představení z poloviny 90. let, včetně filmu Major Payne a televizní seriál Rodinné záležitosti (1996-1998), Bezpečný přístav (1999), Fillmore! (2002-2004) a To je tak sobecké (2003-2007) a v Hrdý rodinný film a televizní seriál (2001-2005).

Reiley McClendon jako D.B.

D.B. je jedním z nejlepších Eddieho přátel a spoluhráčů, který pro svůj tým vyhrává velkou hru, když konečně trefí míč. McClendon hrál v mnoha televizních rolích, mimo jiné jako Vico Cerar v The Fosters , a ve filmech, mimo jiné jako Young Danny in Pearl Harbor (2001) a v televizním filmu z roku 2008 Sky Kids (původně vydáno jako Flyboys ).

Mark L. Taylor jako Hank Ogden

Hank Ogden je Eddieho otec a trenér baseballu, který je zklamán láskou svého syna ke kulinářskému umění, ale nakonec se naučí podporovat jeho vášeň. Taylorin herecký kredit přesahuje 40 let a zahrnuje oblíbené filmy pro děti Zlato, zmenšil jsem děti (1989) a Homeward Bound: The Incredible Journey (1993) a televizní seriál Štěně jménem Scooby-Doo (1988-1991), Melrose Place (1997-1999), Boston Legal (2006-2008) a Záchrana Grace (2007-2010).


Písně a soundtrack „Eddie’s Million Dollar Cook-Off“

Nejpozoruhodnější hudba od Eddie’s Million Dollar Cook-Off je píseň Centerfield od John Fogerty of Creedence Clearwater Revival sláva. Píseň byla poprvé vydána na stejnojmenném sólovém albu z roku 1985 a je známá v populární kultuře prostřednictvím show jako Chirurgové , filmy jako Bull Durham a na celostátních hřištích.


„Eddie’s Million Dollar Cook-Off“ v pokladně

Eddie’s Million Dollar Cook-Off premiéra 18. července 2003, s 1,86 milionu diváků.


Recenze „Eddie’s Million Dollar Cook-Off“-Co řekli kritici

Diváci a kritici ocenil jak Eddie’s Million Dollar Cook-Off bourá genderové bariéry představením mužské postavy, která se více zajímá o vaření než o baseball. Představuje také důležité zprávy o očekávání rodičů a být věrný sám sobě. Diváci také milují film, který není epický, ale dva boje o jídlo .

umístění popruhu na tenisový loket

Kde se „Eddie’s Million Dollar Cook-Off“ hodí do Disney Movie Pantheonu

Eddie’s Million Dollar Cook-Off představil dva z Disney Channel největší doplnění hvězd v té době Taylor Ball a Orlando Brown. MTV.com zahrnuta Eddie’s Million Dollar Cook-Off na jeho seznamu 14 zapomenutých originálních filmů Disney Channel, které je třeba co nejdříve znovu sledovat. TVInsider.com pojmenoval to jeden ze 7 originálních filmů Disney Channel (DCOM), které je možné sledovat během maratonu DCOM v květnu 2016. Medium.com zařadil na #9 na seznamu 10 DCOMů, které je možné sledovat během maratonu.

z čeho jsou tenisky

Upoutávka „Eddieho milion dolarů na vyvaření“Hrát si

Eddie's Million Dollar Cook-off Zdá se, že je každý v guláši, když zázračný baseball Eddie Ogden vstupuje do velké kuchařské soutěže, která se koná ve stejný den jako týmové play -off. Když jeho otec a přátelé pomalu hoří, ocitne se čtrnáctiletý mladík v házení: dokáže splnit svůj závazek vůči týmu a přitom být věrný… 2014-07-11T03: 23: 31Z

Streamujte Eddieho Million Dollar Cook-Off zde


Drobnosti o „Eddieho milionovém dolaru“: 5 rychlých faktů

Eddieho milion dolarů Cook-Off je zábavný a stereotypní pohled na téma Následuj své sny. Zde je to, co potřebujete vědět.

1. Eddieho táta přechází z Naysayera na Day Saver

Eddieho otecHank je zklamanýže Eddie se věnuje své lásce k vaření na úkor své baseballové kariéry - své povinnosti vůči spoluhráčům a své vstupence na vysokoškolská stipendia. Když ale Eddie odejde z play-off na kuchařku, Hank sleduje soutěž na přenosné televizi v zemljanu. Vidí, že Eddie je pozadu a nemá komu pomoci - záměrně se proto vyhodí ze hry, aby mohl jít podporovat svého syna.

2. Pokud vás baví pořady o jídle, pravděpodobně poznáte hostitele velkého vaření

Ano, není to nikdo jiný než Bobby Flay , hostitel, soutěžící nebo soudce na příliš mnoha populárních show s jídlem, než aby to spočítal - počínaje jeho televizním seriálem z roku 1996 Hlavní složka s Bobbym Flayem a také jako Železný kuchař v Iron Chef America: Série (2004-2014), BBQ s Bobby Flay (2004-2006), Boy Meets Grill s Bobby Flay (2003-2007) a nověji Nejhorší kuchaři v Americe (2012-2019) a Porazte Bobbyho Flaya (2013-2019).

3. Pokud jste v zombie, možná téměř poznáte přítele Eddieho Ogdena Hannah

Novozélandská herečka Rose McIverová má více než 50 hereckých kreditů za své jméno, včetně nedávno jako Olivia Moore v televizním seriálu Zombie (2015-2019). Ona také hrála jako Tinker Bell v dospělém pohádkovém televizním seriálu Bylo nebylo (2013-2017), Vivian Scullyová v seriálu Mistři sexu (2013-2014), Skank s Attitude / Horny Mourner v televizním seriálu 2014 Zahraj to znovu, Dicku a jako Summer Lansdown / Yellow Bear R.P.M. Strážce v Power Rangers R.P.M. (2009). Je známá svou rolí jako Lindsey Salmon ve filmu 2009 The Lovely Bones.

4. Bobbyho Flaye nebavilo hrát skriptovanou roli jako sám

Byl to můj první film a bude to můj poslední, řekl The New York Times . Taylor Ball, který hraje Eddieho, byl nadšený ze spolupráce s Flayem - Ball byl velkým fanouškem Food Network, který často sledoval Bobbyho Flaye se svou matkou.

5. Chcete dělat psy Eddie? Zde je návod

Nejméně jeden blogger přijal výzvu k výrobě Eddie Dogs —Oblíbený Eddie připravuje pro své přátele kečup, hořčici, dochucení, dušenou cibuli, kysané zelí, křen, rajčata a jalapenos. Studovala jsem film dlouho a tvrdě, abych se ujistila, že pro tento recept mám správný každý detail, říká.

Streamujte Eddieho Million Dollar Cook-Off zde


Populární Problémy

Historie tenisu je až po okraj naplněna příběhy dospívajících fenomenů - mladých lidí, kteří ukazují neomezený potenciál a vzbuzují naděje na rekordní kariéru.

Pokud se snažíte na někoho udělat dobrý dojem nebo jen chcete udělat změnu pro sebe, může být nejlepším řešením jednat nevinně. Díky jednoduchým úpravám toho, jak se oblékáte a komunikujete s ostatními, budete vypadat více ...

Jak vystoupit ze Suboxone. Suboxone (buprenorfin a naloxon) se často používá k pomoci lidem trpícím závislostí na opiátech, jako je heroin. Používal se také k léčbě bolesti. Suboxone má sám o sobě návykové vlastnosti a mnoho lidí se snaží ...

Jak zahájit zápas v Super Smash Bros. Brawl. Chcete vědět, jak začít zápas v Super Smash Bros. Brawl? Žádný problém! Postupujte podle těchto kroků a budete za okamžik bojovat! Vyberte herní režim. (Brawl je nejlepší volba)

Jak se obejmout. Objetí je skvělý způsob, jak vyjádřit náklonnost. Ukazuje to, že vám na člověku záleží a že ho podporujete v dobrém i ve zlém. Chcete však svou lásku nebo milence obejmout jinak než přítele ...

Váš průvodce streamováním Liv a Maddie online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.